Welkom

op de site van korfbalvereniging Dalto/BNApp.nl

440

Fanatieke leden

63

Jaar ervaring

225

Enthousiaste vrijwilligers

Dalto CREW
/door

De Dalto-crew in beeld

Bij iedere thuiswedstrijd van Dalto 1 en 2 is de Dalto-crew aan het werk, voor, tijdens en na de wedstrijd.
Dalto persbericht
/door

Persbericht

Jorrit Bergsma en Ben Verbree hebben de selectie vanavond medegedeeld dat zij aan het eind van dit seizoen gaan stoppen als trainer.
Dalto Zaalcommissarissen
/door

Rooster zaalcommissarissen

Bij jeugdwedstrijden zijn alle ouders een keer ingedeeld, voor hen is er een korte handleiding beschikbaar
Rijrooster
/door

Rijrooster

Ook het rijrooster voor de E-teams is nu compleet. Alleen bij de E1 moet nog 1 wedstrijd worden aangepast.
Kantine Dalto
/door

Kantinerooster

Sta je ingeroosterd voor de laatste kantinedienst, let dan even op de variabele eindtijd.
Hemelvaarttoernooi
/door

Toernooien

Een overzicht van de uitnodigingen voor toernooien staat op onze website!

Verjaardagen

februari
19 Marion Bosga
Peter van Brenk
23 Colette van Putten
Douwe Rodenburg
Emran Hamoumi
Siem Jongsma
24 Jan Bömer
Lotte Esmeijer
26 Richard Faaij
Wesley Dinsbach
27 André van Huisstede
Stijn Kuin
28 Mariska Vledder
maart
2 Justin Straatman
3 Jorn van Moolenbroek
4 Ben Verbree
Bert van der Wiel
Evy Hoevers
6 Jasmijn Sanders
Kaylee Alblas
Monique Willemsen
7 Menno de Haan
Sara van der Wilt
8 Gijs Doornenbal
9 Maica van Vlijmen
Roos Bijlsma
Stijn Lanting
10 Anouk Wezendonk-Brouwer
Bram van Dijk
Mick Glastra
14 Selma den Hartog
Vera Donkers
17 Melle Gros
18 Edwin van Witzenburg
Indy van Ingen
19 Nick Barkema
20 Michiel van Amerongen
21 Eline van der Wilt
22 Nicole Donselaar
Stefan Falkenberg
23 Jan Karstens
24 Mathijs den Ouden
Riekje Oele
25 Nely van de Kraats
Roelien Huisman
Stefan Westerhoff
26 Eva Pluijm
27 Lonneke Habermehl
28 Julia Simmering
30 Andrea Lieftink
Romée Zoons
31 Casper Terlingen
april
1 Demian Zeele
4 Gijsbert Kleinhans
6 Mariska Veldheer-Vink
Tijme van Houwelingen
7 Maruli Groothuis
8 Mart van Noordenburg
10 Axel Marchal
12 Kim van Dorland
13 Johan Timmerman
Juan Visser
14 Jan Rodenburg
Jasmijn van Lunteren
Joos de Klerk
15 Eugenie Schaafsma
Iera van Wouw
16 Hugo van Leeuwen
Marit Hanse
17 Kris Boere
Lotte van Dijk
Paula Nooteboom
18 Mukti Murton
Rosanne Bovenberg
19 Peter van Houwelingen
Robert Veenendaal
21 Lotte Steenbergen
23 Harmke Schut
24 Henk Jan Vink
Sascha van der Wilt
25 Wietse Oele
26 Carolien van den Broek
Chaima Zaim
29 André Quint
Arianne Brouwer-van Dam
Jim Barkema
Julia Nap
mei
1 Kim van Veluw
Lieke Smit
Nina de Vries
Pauline Polman
Petra Wildeman
2 Floor Schothorst
Henry van Eck
Nidaal Adam
3 Esmee van de Laar
6 Leonie Giltaij
Manou Ram
Rudo Schulting
7 Chiara de Groot
Edwin van Kooten Niekerk
8 Rik Brouwer
Stefan van Vlijmen
10 Dennis Noordermeer
Rianne van Grinsven
12 Cédric Westerhoff
13 Britte Visser
14 Amelie Veenstra
Evi Wassens
Lonneke Gehéniau
Martijn den Broeder
15 Renze de Vries
Roma Halsema
16 Diana Dekker
Tim Goes
18 Thijmen Verbart
19 Ben Mansvelder
Esther Brouwer (L)
Janna Vijn
Leane Gros

Wedstrijdprogramma

week 8 : van dinsdag 21 februari 2017 t/m maandag 27 februari 2017
wo 22/2 19:00Dalto / BNApp.nl C1TOP / Quoratio C1Bunnik
vr 24/2 17:00Dalto / BNApp.nl E1Telstar E1Driebergen
za 25/2 09:00Dalto / BNApp.nl E2Synergo E1Driebergen
za 25/2 09:00Synergo E5Dalto / BNApp.nl E4Utrecht
za 25/2 10:00Dalto / BNApp.nl D4Het Bosch D1Driebergen
za 25/2 11:00Dalto / BNApp.nl C4Victum / War Child C4Driebergen
za 25/2 12:05Dalto / BNApp.nl C3Telstar C2Driebergen
za 25/2 12:45Amicitia D1Dalto / BNApp.nl D1Vriezenveen
za 25/2 13:10Dalto / BNApp.nl B3NKV B1Driebergen
za 25/2 14:00DVO / Accountor C2Dalto / BNApp.nl C2Bennekom
za 25/2 14:15Dalto / BNApp.nl B4Spirit B3Driebergen
za 25/2 15:20Dalto / BNApp.nl A3BEP A2Driebergen
week 9 : van dinsdag 28 februari 2017 t/m maandag 6 maart 2017
wo 1/3 21:10SKF MW4Dalto / BNApp.nl MW1Veenendaal
za 4/3 09:00Dalto / BNApp.nl D4MIA D3Driebergen
za 4/3 09:00Dalto / BNApp.nl F1DVO / Accountor F2Driebergen
za 4/3 10:00Dalto / BNApp.nl D3DOS D1Driebergen
za 4/3 11:00Dalto / BNApp.nl D2ODIK D1Driebergen
za 4/3 12:10Dalto / BNApp.nl C3DWS C1Driebergen
za 4/3 13:15Dalto / BNApp.nl B4Nova B2Driebergen
za 4/3 14:20Dalto / BNApp.nl A4Woudenberg A2Driebergen
za 4/3 15:30Dalto / BNApp.nl B1Avanti B1Driebergen
za 4/3 16:45KZ / Hiltex A1Dalto / BNApp.nl A1Koog ad Zaan
za 4/3 16:50Dalto / BNApp.nl 8DVO / Accountor 7Driebergen
za 4/3 18:15Dalto / BNApp.nl 2Nic. / Alfa-college 2Driebergen
za 4/3 20:00Dalto / BNApp.nl 1Nic. / Alfa-college 1Driebergen
week 10 : van dinsdag 7 maart 2017 t/m maandag 13 maart 2017
di 7/3 19:00Débaldérin MW1Dalto / BNApp.nl MW1Wageningen
do 9/3 18:00Telstar E1Dalto / BNApp.nl E1Hoevelaken
za 11/3 09:00Dalto / BNApp.nl C2DVO / Accountor C2Driebergen
za 11/3 09:00Dalto / BNApp.nl E3Midlandia E2Driebergen
za 11/3 10:00Woudenberg E1Dalto / BNApp.nl E1Woudenberg
za 11/3 10:00SKF E2Dalto / BNApp.nl E2Veenendaal
za 11/3 10:05Dalto / BNApp.nl D2Tweemaal Zes D1Driebergen
za 11/3 10:50NKV B1Dalto / BNApp.nl B3Nuenen
za 11/3 11:00Huizen E2Dalto / BNApp.nl E4Huizen
za 11/3 11:00Hemur Enge F1Dalto / BNApp.nl F2Amerongen
za 11/3 11:15Dalto / BNApp.nl D1Amicitia D1Driebergen
za 11/3 11:30DVO / Accountor F2Dalto / BNApp.nl F1Bennekom
za 11/3 12:25Dalto / BNApp.nl 7DWS 2Driebergen
za 11/3 12:30TOP / Quoratio C1Dalto / BNApp.nl C1Sassenheim
za 11/3 13:00DWS C1Dalto / BNApp.nl C3Barneveld
za 11/3 13:40Dalto / BNApp.nl A2ZKV A1Driebergen
za 11/3 14:10Tweemaal Zes D2Dalto / BNApp.nl D3Maartensdijk
za 11/3 15:10Dalto / BNApp.nl A1DOS '46 A1Driebergen
za 11/3 16:10Spirit A1Dalto / BNApp.nl A3Voorthuizen
za 11/3 16:45HKC 3Dalto / BNApp.nl 5Utrecht
za 11/3 17:40De Corvers B1Dalto / BNApp.nl B4Hilversum
za 11/3 18:50De Meeuwen 2Dalto / BNApp.nl 3Putten
za 11/3 18:55DVO / Accountor 7Dalto / BNApp.nl 8Bennekom
za 11/3 21:35VEO 2Dalto / BNApp.nl 4Voorburg
week 11 : van dinsdag 14 maart 2017 t/m maandag 20 maart 2017
za 18/3 09:00Dalto / BNApp.nl E1Tweemaal Zes E2Driebergen
za 18/3 09:00Synergo E1Dalto / BNApp.nl E2Utrecht
za 18/3 09:00Dalto / BNApp.nl E4Viking E2Driebergen
za 18/3 09:00Dalto / BNApp.nl F1Tiel '72 F1Driebergen
za 18/3 09:00Dalto / BNApp.nl F2Hemur Enge F1Driebergen
za 18/3 10:05Dalto / BNApp.nl D3Tweemaal Zes D2Driebergen
za 18/3 11:05Dalto / BNApp.nl D2HKC D2Driebergen
za 18/3 12:05Dalto / BNApp.nl C4SKF C6Driebergen
za 18/3 13:10Dalto / BNApp.nl C3RDZ C1Driebergen
za 18/3 14:15Dalto / BNApp.nl B4RDZ B1Driebergen
za 18/3 15:20Dalto / BNApp.nl A4Reehorst '45 A3Driebergen
za 18/3 16:40Dalto / BNApp.nl D4DOC D2Driebergen
week 12 : van dinsdag 21 maart 2017 t/m maandag 27 maart 2017
wo 22/3 20:00Keizer Karel MW2Dalto / BNApp.nl MW1Nijmegen

Uitslagen

Uitslagen van de vereniging Dalto / BNApp.nl in Driebergen

335 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 7 : van dinsdag 14 februari 2017 t/m maandag 20 februari 2017
Wageningen 1- Dalto / BNApp.nl 126 - 29
Sparta 2- Dalto / BNApp.nl 225 - 21
Dalto / BNApp.nl 3- TOP / Quoratio 319 - 22
Dalto / BNApp.nl 4- ODIK 212 - 18
Dalto / BNApp.nl 5- Woudenberg 225 -   8
Dalto / BNApp.nl 8- ODIK 435 - 13
RDZ 2- Dalto / BNApp.nl 714 - 17
Dalto / BNApp.nl MW1- Reehorst '45 MW212 - 10
DOS '46 A1- Dalto / BNApp.nl A126 - 18
SKF A1- Dalto / BNApp.nl A235 - 26
Dalto / BNApp.nl A3- DVO / Accountor A220 - 26
Dalto / BNApp.nl A4- MIA A28 - 10
De Meervogels B1- Dalto / BNApp.nl B110 - 32
Dalto / BNApp.nl B2- EKVA B117 -   5
Dalto / BNApp.nl B3- Rust Roest B17 - 13
Dalto / BNApp.nl C1- Groen Geel C116 -   9
Animo C1- Dalto / BNApp.nl C26 -   7
Victum / War Child C4- Dalto / BNApp.nl C44 - 10
Unitas / Perspectief D1- Dalto / BNApp.nl D19 - 15
ODIK D1- Dalto / BNApp.nl D27 - 18
Synergo D4- Dalto / BNApp.nl D36 - 16
Dalto / BNApp.nl D4- VIKO D212 -   8
Dalto / BNApp.nl E1- Tiel '72 E113 -   8
Dalto / BNApp.nl E2- Huizen E12 -   6
De Maaskanters E1- Dalto / BNApp.nl E31 -   3
Dalto / BNApp.nl E4- Animo E45 -   1
Dalto / BNApp.nl F1- Arena F19 - 13
Dalto / BNApp.nl F2- Sparta F214 - 10
week 6 : van dinsdag 7 februari 2017 t/m maandag 13 februari 2017
OVVO / De Kroon 1- Dalto / BNApp.nl 125 - 28
OVVO / De Kroon 2- Dalto / BNApp.nl 215 - 15
Dalto / BNApp.nl 3- De Meervogels 216 - 15
Tilburg 2- Dalto / BNApp.nl 420 - 23
Dalto / BNApp.nl 5- Antilopen / Lancyr Deelen 322 - 17
SKF 4- Dalto / BNApp.nl 813 - 21
Dalto / BNApp.nl 7- Synergo 618 - 13
AVO A1- Dalto / BNApp.nl A122 - 20
OVVO / De Kroon A1- Dalto / BNApp.nl A215 - 19
Dalto / BNApp.nl A3- Tweemaal Zes A116 - 16
Dalto / BNApp.nl A4- Revival A18 -   9
HKV / Ons Eibernest B1- Dalto / BNApp.nl B110 - 33
Synergo B1- Dalto / BNApp.nl B25 - 11
Fortissimo B1- Dalto / BNApp.nl B321 -   7
Nova B2- Dalto / BNApp.nl B44 -   7
Dalto / BNApp.nl C1- Antilopen / Lancyr Deelen C126 -   6
Dalto / BNApp.nl C2- DOT C111 -   8
Telstar C2- Dalto / BNApp.nl C311 -   2
Dalto / BNApp.nl C4- Synergo C43 -   4
Dalto / BNApp.nl D1- DVO / Accountor D113 -   6
Tweemaal Zes D1- Dalto / BNApp.nl D210 -   6
De Corvers D1- Dalto / BNApp.nl D31 -   9
Huizen D1- Dalto / BNApp.nl D45 -   6
Dalto / BNApp.nl E1- SKF E715 -   5
Dalto / BNApp.nl E2- Antilopen / Lancyr Deelen E15 - 12
Dalto / BNApp.nl E3- Tweemaal Zes E49 -   3
Viking E2- Dalto / BNApp.nl E49 -   3
Wageningen F1- Dalto / BNApp.nl F110 -   5
Dalto / BNApp.nl F2- DOS F111 -   9

Activiteiten

Bijscholingsavond scheidsrechters

20 februari 2017

Dalto korfjassen februari

27 februari 2017

Pannenkoekenbingo

4 maart 2017

Fotoboek

dal1
Daltobanner_SIMGroep-front
dal3
Daltosite-FMXXL-front
Daltobanner-DST-front
Daltobanner-Jumbo-Verberne-front
dal3
LogoDraadCore
Daltobanner-OWS-front