• Ereklasse / Hoofdklasse

Programma Hoofdklasse

Bekijk de Twitterpagina Dalto voor het volgen van livescores tijdens wedstrijden.

week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
25/11 19:00Nieuwerkerk 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Nieuwerkerk ad IJssel
25/11 19:45Die Haghe 1DeetosSnel 1Den Haag
25/11 19:45Tempo 1DSC 1Alphen ad Rijn
25/11 20:00Sporting Delta 1TOP 1Dordrecht
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
02/12 17:45TOP 1Nieuwerkerk 1Arnemuiden
02/12 19:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Sporting Delta 1Driebergen
02/12 20:00DSC 1Die Haghe 1Eindhoven
02/12 20:00DeetosSnel 1Tempo 1Dordrecht
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
09/12 19:00Nieuwerkerk 1DSC 1Nieuwerkerk ad IJssel
09/12 19:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Die Haghe 1Driebergen
09/12 19:45Tempo 1TOP 1Alphen ad Rijn
09/12 20:00DeetosSnel 1Sporting Delta 1Dordrecht
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
16/12 17:40TOP 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Arnemuiden
16/12 19:40Die Haghe 1Tempo 1Den Haag
16/12 20:00Sporting Delta 1Nieuwerkerk 1Dordrecht
16/12 20:40DSC 1DeetosSnel 1Eindhoven
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
06/01 19:00Nieuwerkerk 1Die Haghe 1Nieuwerkerk ad IJssel
06/01 19:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1DSC 1Driebergen
06/01 19:45Tempo 1Sporting Delta 1Alphen ad Rijn
06/01 20:30DeetosSnel 1TOP 1Dordrecht
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
13/01 19:15Die Haghe 1TOP 1Den Haag
13/01 19:45Tempo 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Alphen ad Rijn
13/01 20:15DeetosSnel 1Nieuwerkerk 1Dordrecht
13/01 20:30DSC 1Sporting Delta 1Eindhoven
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
20/01 16:45TOP 1DSC 1Arnemuiden
20/01 19:00Nieuwerkerk 1Tempo 1Nieuwerkerk ad IJssel
20/01 19:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1DeetosSnel 1Driebergen
20/01 20:00Sporting Delta 1Die Haghe 1Dordrecht
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
27/01 17:40TOP 1Sporting Delta 1Arnemuiden
27/01 19:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Nieuwerkerk 1Driebergen
27/01 20:15DeetosSnel 1Die Haghe 1Dordrecht
27/01 20:25DSC 1Tempo 1Eindhoven
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
03/02 19:00Nieuwerkerk 1TOP 1Nieuwerkerk ad IJssel
03/02 19:40Die Haghe 1DSC 1Den Haag
03/02 19:45Tempo 1DeetosSnel 1Alphen ad Rijn
03/02 20:20Sporting Delta 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Dordrecht
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
10/02 17:50TOP 1Tempo 1Arnemuiden
10/02 20:00Sporting Delta 1DeetosSnel 1Dordrecht
10/02 20:05Die Haghe 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Den Haag
10/02 20:30DSC 1Nieuwerkerk 1Eindhoven
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
17/02 19:00Nieuwerkerk 1Sporting Delta 1Nieuwerkerk ad IJssel
17/02 19:45Tempo 1Die Haghe 1Alphen ad Rijn
17/02 20:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1TOP 1Driebergen
17/02 20:00DeetosSnel 1DSC 1Dordrecht
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
03/03 20:00TOP 1DeetosSnel 1Arnemuiden
03/03 20:00Die Haghe 1Nieuwerkerk 1Den Haag
03/03 20:00DSC 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Eindhoven
03/03 20:00Sporting Delta 1Tempo 1Dordrecht