• Teamindelingen

Teamindelingen

Onder ‘Nieuws’ onder aan deze pagina vind je alle nieuwsberichten over de teamindelingen. De onderstaande teamindelingen zijn zo goed als definitief. Trainer-coaches worden later nog bekendgemaakt.

Mocht je vragen of opmerkingen hebben of mis je jouw naam dan kun je uiteraard contact opnemen met de JTC, TC. of TTC.

Senioren en junioren

Dalto 1/2

Dico de Jager
Jarl Dubbeldam
Jeremy Westerhoff
Joost Wattel
Joran Sadon
Maarten Groot Hulze
Mark Brouwer
Remy Schulting
René Siedsma
Rudo Schulting
Esmée van de Laar
Floyd van Keulen
Jaleesa Claver
Jesse Visser
Karin van den Brink
Lotte Steenbergen
Marlies Dingemans
Paula Bos
Pia Donkers
Wordt nog aangevuld

Dalto 3

Arie Rodenburg
Cedric Westerhoff
Conner Anbeek
Elmer Groot Hulze
Jim Barkema
Mika Anbeek
Stefan Falkenberg
Eén heer naar Dalto 5
Lies Vink
Linde Fleuren
Paula Nooteboom
Rhodé Brouwer
Robin ter Hoeve
Naomi van der Tol
Tessa Heijbroek

Dalto 4

David Fokker
Marcel Heijnen
Milo Valk
Patrick Riemers
Patrick Rietdijk
Rik Brouwer
Dide van Eck
Eline Geurtsen
Esther Rietdijk
Lotte Esmeijer
Marleen Brouwer
Myrte Schoenmakers

Dalto 5

Afvaller Dalto 3
Aryan Wezendonk
Joren van Dalen
Mart van Noordenburg
Patrick Meerman
Wesley Dinsbach
Tom Rickli (AR)
Maud van Wouw
Nathalie Drost
Saskia Eugster
Mila Werkhoven
Tirza Langewen (AR)

Dalto 6

Caspar Stevens
Jeffrey Riemers
Jorrit Bergsma
Kas van Noordenburg
Marc van den Tempel
Jorn van Moolenbroek
Andrea Lieftink
Bianca Lieftink
Brenda van Essen
Daphne Tiemersma
Michelle van der Wilt
Willemijn Bergsma

Dalto 7

Alex Ketting
Martijn den Broeder
Michel van den Berg
Michiel van Amerongen
Ronald Westerhoff
Herman Daams (AR)
Diede Stevens
Eva van Geel
Jitte Rickli
Lise Hafkamp
Nicole Roks
Martine Storm (AR)

Dalto 8

Casper Terlingen
Corné Marchal
Diederik Bloemendal
Jan Rodenburg
Juan Visser
Chiara de Groot
Eline van de Wilt
Lise Wassens
Valerie van Bosbeek

Dalto Midweek

André van Huisstede
Bert van der Wiel
Edwin van Kooten Niekerk
Edwin van Wolswinkel
Max Hendriks
Wouter van Vlijmen
Dingena Leeman
Esther van Kooten Niekerk
Jentine Halsema
Karen Houtman
Moniek Noordermeer
Natasja Bos
Susan Ott

Dalto A1

Kris Boere
Justin Straatman
Thijs Rodenburg
Thijs van de Griendt
Twan van Huisstede
Joël Klok (geblesseerd)
Linde Kortleve
Lotte Fokker
Manoek Anbeek
Mirte Anbeek
Fleur Kroes

Dalto A2

Carel Wielinga
Menno Berga
Nick Barkema
Nordin Stam
Roemer Fleuren
Anne van de Griendt
Floor Böger
Renée Brouwer
Ruth Brouwer
Suzanne Donkervoort

Dalto A3

Benjamin Tielen
Norben Kuin
Rico Nooteboom
Siem Jongsma
Jet Vink
Iera van Wouw
Minke Reinstra
Sophie Renkema
Naomi Ploeg
Dalto A4
Casper van der Wiel
Douwe Böger
Pieter Klaassen
Tycho Jongmans
Leonie Giltaij
Mieke van Leeuwen
Rosanne Bovenberg
Jasmijn van Lunteren
Dalto A5
Dennis den Hartog
Gijs Meester
Mike Krop
Sander Wijnholt
Tim van Grinsven
Bregje van der Ven
Elvira Bekkering
Isabel van Zuijlen
Leane Gros
Noa Hoevers
Pauline Polman

Aspiranten

Dalto B1

Rowin Smith
Ivo Donkervoort
Yannick Bloemendal
Simon Kwint
Mello Gros
Ellen brouwer
Joni ter Hoeve
Xanne van Houwelingen
Margot van der Wiel
Fenna Cavelaars

Dalto B2

Roy van Witzenburg
Yoran Spelde
Steijn van Huisstede
Daan den Ouden
Sacha Drieënhuizen
Loeka Lanting
Selma den Hartog
Kim van Dorland
Lieneke Bovenberg
Annelotte Bijlsma
Mirthe van der Tol

Dalto B3

Bram Schaafsma
Joris van Zomeren
Mali Barends
Janna Vijn
Lisa Wormgoor
Kim van Bennekom
Rianne van Grinsven
Floor Schothorst
Sterre van Grootveld
Tes der Kinderen
Larissa de Souza
Evi Wassens

Dalto C1

Jonas Böger
Stijn Lanting
Rick van der Linden
Dennis Noordermeer
Jesper van Kooten Niekerk
Nienke Anbeek
Floor van Denderen
Iris Klep
Iris van Lunteren
Inge Dekker
Julia Simmering

Dalto C2

Tim Goes
Emran Hamoumi
Gijsbert Kleinhans
Erik Rodenburg
Luca van Witzenburg
Roma Halsema
Nicole Donselaar
Julia Nap
Jasmijn Sanders
Lieke Smit
Amira Muller

Dalto C3

Fabian van Zomeren
Fabian van Beers
Flip Schaafsma
Daniël van Nooten
Rik Bruinshoofd
Hanne Smit
Marilieke van Hees
Freya Jonkman
Merel Verbart
Sarah van Zuijlen

Pupillen

Dalto D1

Douwe Rodenburg
Thomas Simmering
Fjodor van Hees
Tijme van Houwelingen
Yari van Kooten Niekerk
Dina Hamoumi
Lonneke Gehéniau
Zonne van Lunteren
Naomi Halsema
Merel van Wengerden

Dalto D2

Ingmar Kranendonk
Lysander Verweij
Imre Jonkman
Ian Goes
Fes van Bennekom
Chaima Zaim
Benthe Jelier
Meike Krouwel
Sam van Rheenen
Sara Simmering

Dalto D3

Sylke van der Aa
Jarno Sinke
Thijmen van Witzenburg
Demian Zeele
Daniël Westeneng
Beau Dijkhorst
Hugo van Vark
Marloes de Boer
Roos Bijlsma
Eva Schoenmaker

Dalto E1

Thijmen Verbart
Stefan van Vlijmen
Luan de Zoete
Sterre van Westreenen
Fiep Bijnsdorp
Sophie Oepkes

Dalto E2

Bram van Dijk
Tobias Wolswinkel
Kim van Veluw
Emma ’t Hart
Bente Smit

Dalto E3

Joël Westeneng
Daniel van der Werff
Merijne Jonkman
Jael Leenders
Noa van Geel
Ilse Straatman

Dalto E4

Tim Lahaije
Tijmen Kasteleijn
Guus Bom
Megan van Dorp
Lisa van Ginkel
Evy Oepkes

Dalto E5

Harir Attayee
Nomi Toenders
Marit van der Klift
Emily ten Hove
Maryam Muller

Dalto E6

Stan Meanen
Mathijn van Keeken
Tess Schoenmaker
Gijsje van Dijk
Amelie den Hollander

Dalto F1

Jens Bergsma
Mike Donselaar
Loïs Kelly
Sanna van Kooten Niekerk
Isa van Westreenen
Veerle Ververs
Yke van Leeuwen
Dalto F2
Lucas van Ginkel
Jelte van Houwelingen
Ingmar de Zoete
Renske Ruward
Lotte van Dijk
Maica van Vlijmen
Trijntje Bom
Julia van Vark

Nieuws