• Teamindelingen

Teamindelingen

Hieronder zie je de actuele indeling met de trainers. Mocht je vragen of opmerkingen hebben of mis je jouw naam dan kun je uiteraard contact opnemen met de JTC, TC. of TTC.

Zie ook de eerdere nieuwsberichten over de teamindelingen!

12-07-2017 – Update voorlopige indeling jeugdteams (F en E)
21-06-2017 – Teamindeling overige senioren en A-jeugd
11-06-2017 – Update voorlopige indeling jeugdteams (B2 t/m D3)
05-06-2017 – Selecties Dalto 1-2 en A1-A2
28-05-2017 – Voorlopige indeling jeugdteams F t/m B1

Dalto 1/2

Aryan Wezendonk
Dico de Jager
Jarl Dubbeldam
Maarten Groot Hulze
Mark Brouwer
Mathijs den Ouden
Mats Rodenburg
Remy Schulting
Rene Siedsma
Rudo Schulting
1 of 2 heren naar selectie 3
Anouk Wezendonk
Jesse Visser
Kaylee Alblas
Karin van den Brink
Lotte Steenbergen
Marlies Dingemans
Michelle van den Tempel
Paula Bos
Pia Donkers
2 dames naar selectie 3

Dalto 3

Cédric Westerhoff
Conner Anbeek
Elmer Groot Hulze
Jim Barkema
Jorn van Moolenbroek
Leen Willems
Stefan Falkenberg
Wesley Dinsbach
Bram Broekgaarden (?)
3 of 4 heren naar Dalto 4 en 5
Esmee van de Laar
Paula Nooteboom
Floyd van Keulen
Linde Fleuren
Lotte Esmeijer
Saskia Eugster
Tessa Heijbroek
Michelle van der Wilt
3 dames naar Dalto 5

Dalto 4

Afvaller Dalto 3
David Fokker
Marcel Heijnen
Milo Valk
Patrick Riemers
Patrick Rietdijk
Dide van Eck
Eline Geurtsen
Esther Brouwer
Esther Rietdijk
Myrte Schoenmakers
Tessa Tiemersma

Dalto 5

Afvaller Dalto 3
Afvaller Dalto 3
Alex Ketting
Kevin van de Laar
Menno de Haan
Michel van den Berg
Patrick Meerman
Remco van der Tuijn
2 heren naar lager team
Afvalster Dalto 3
Afvalster Dalto 3
Afvalster Dalto 3
Tirza Langewen
Nathalie Drost

Dalto 6

Caspar Stevens
Jeffrey Riemers
Kas van Noordenburg
Marc van den Tempel
Heer uit Dalto 3 of 5
Eventueel heer uit Dalto 5
Andrea Lieftink
Bianca Lieftink
Brenda van Essen
Daphne Tiemersma
Maayke Brouwer

Dalto 7

Fernand Lith
Hermen Daams
Martijn den Broeder
Michiel van Amerongen
Rick Memelink
Ronald Westerhoff
Eventueel heer uit Dalto 5
Amelie Veenstra
Diede Stevens
Eva van Geel
Jitte Rickli
Martine Storm
Rianne Meijnhardt

Dalto 8

Casper Terlingen
Corné Marchal
Diederik Bloemendaal
Jan Rodenburg*
Juan Visser*
Swen Gielisse
*Jan en Juan spelen niet elke zaterdag
Chiara de Groot
Hennie Kruis
Maud van Wouw
Lise Wassens

Dalto Midweek

André van Huisstede
Bert van der Wiel
Edwin van Kooten Niekerk
Edwin van Wolswinkel
Frits Bovenberg
Max Hendriks
Esther van Kooten Nierkerk
Hélène Straatman
Karen Houtman
Moniek Noordermeer
Natasja Bos
Susan Ott

Dalto A1/A2

Arie Rodenburg
Jeremie Westerhoff
Joël Klok
Joost Wattel
Joran Sadon
Joren van Dalen
Mart van Noordenburg
Menno Berga
Mika Anbeek
Thijs van de Griendt
Thijs Rodenburg
1 heer naar A3
Bente Rodenburg
Eva Pluijm
Lies Vink
Linde Kortleve
Lotte Fokker
Manoek Anbeek
Naomi van der Tol
Robin ter Hoeve
Suzanne Donkervoort
Tessa van der Tuijn
Willeke Ram
2 of 3 dames naar A3

Dalto A3

Menno Berga
Norben Kuin
Nordin Stam
Rico Nooteboom
Siem Jongsma
Minke Reinstra
Rhodé Brouwer
Quinty Zaal
Zeyneb Muller

Dalto A4

Dennis den Hartog
Gijs Meester
Mike Krop
Sander Wijnholt
Tim van Grinsven
* In de A4 vindt nog een wijziging plaats
Chantal van de Broek
Leane Gros
Noa Hoevers
Pauline Polman
Romée Zoons
Sara van der Wilt

Dalto B1

Carel Wielinga
Jannick Bloemendaal
Justin Straatman
Kris Boere
Twan van Huisstede
Anne van de Griendt
Joni ter Hoeve
Ruth Brouwer
Ellen Brouwer
Renée Brouwer

Dalto B2

Benjamin Tielen
Rowin Smith
Nick Barkema
Roemer Fleuren
Ivo Donkervoort
Sophie Renkema
Jet Vink
Iera van Wouw
Fenna Cavelaars
Floor Böger

Dalto B3

Casper van der Wiel
Pieter Klaassen
Douwe Böger
Simon Kwint
Tycho Jongmans
Roy van Witzenburg
Leonie Giltaij
Rosanne Bovenberg
Mirthe van der Tol
Kim van Dorland
Mieke van Leeuwen
In de komende periode zal nog bekeken worden of en hoe er aanvulling bij de dames van de B2 en B3 plaatsvindt. Dit kan nog leiden tot aanpassing van de indeling bij de dames in beide teams.

Dalto B4

Bregje van der Ven
Elvira Bekkering
Janna Vijn
Isabel van Zuijlen
Mali Barends
Jasmijn van Lunteren
Lisa Wormgoor

Dalto C1

Daan den Ouden
Melle Gros
Jonas Böger
Yoran Spelde
Rick van der Linden
Margot van der Wiel
Xanne van Houwelingen
Sacha Drieënhuizen
Selma den Hartog
Iris Klep

Dalto C2

Stijn Kuin
Steijn van Huisstede
Gijsbert Kleinhans
Erik Rodenburg
Lieneke Bovenberg
Nienke Anbeek
Iris van Lunteren
Inge Dekker
Loeka Lanting
Annelotte Bijlsma

Dalto C3

Tim Goes
Luca van Witzenburg
Emram Hamoumi
Bram Schaafsma
Julia Nap
Julia Simmering
Larissa de Souza
Amira Muller
Tes der Kinderen
Sterre van Grootveld

Dalto C4

Joris van Zomeren
Senne Faaij
Evi Wassens
Floor Schothorst
Freya Jonkman
Kim van Bennekom
Marilieke van Hees
Rianne van Grinsven
Roma Halsema

Dalto D1

Dennis Noordermeer
Jesper van Kooten Niekerk
Tijme van Houwelingen
Stijn Lanting
Thomas Simmering
Floor van Denderen
Dina Hamoumi
Lonneke Gehéniau
Zonne van Lunteren
Tess Habermehl

Dalto D2

Daniël van Nooten
Lysander Verweij
Yari van Kooten Niekerk
Douwe Rodenburg
Flip Schaafsma
Naomi Halsema
Nicole Donselaar
Sam van Rheenen
Benthe Jelier
Merel van Wengerden
Jasmijn Sanders

Dalto D3

Fabian van Zomeren
Imre Jonkman
Ingmar Kranendonk
Rik Bruinshoofd
Fabian van Beers
Chaima Zaïm
Hanne Smit
Lieke Smit
Meike Krouwel
Merel Verbart
Sarah Simmering
Sarah van Zuijlen

Dalto E1

Fes van Bennekom
Ian Goes
Stefan van Vlijmen
Sterre van Westreenen
Fiep Bijnsdorp

Dalto E2

Fjodor van Hees
Thijmen van Witzenburg
Thijmen Verbart
Kim van Veluw
Roos Bijlsma

Dalto E3

Luan de Zoete
Sylke van der Aa
Daniël Westeneng
Merijne Jonkman
Noa van Geel

Dalto E4

Jarno Sinke
Demian Zeele
Daniël van der Werff
Joël Westeneng
Sophie Oepkes
Bente Smit

Dalto F1

Bram van Dijk
Tobias Wolswinkel
Tijmen Kastelein
Emily ten Hove
Nomi Toenders
Marit van der Klift

Dalto F2

Julian van der Bijl
Jens Bergsma
Tim Lahaije
Sanna van Kooten Niekerk
Isa van Westreenen

Dalto F3

Mike Donselaar Lisa van Ginkel
Loïs Kelly
Megan van Dorp
Evy Oepkes