• Trainingstijden veld

Op korte termijn komen ook van alle teams namen van de trainers op de site.

Zoals eerder gecommuniceerd beginnen de trainingen in de week van 14 augustus, tenzij anders gecommuniceerd door de trainer(s) van het team.

Met vragen over het trainingsrooster kun je terecht bij Jos van Grinsven (fiekejos@hetnet.nl).

De trainingstijden zijn op alle teampagina’s bijgewerkt.
Kijk op de gewenste Teampagina (Teams/Competitie/Trainingstijden) voor een snel overzicht per team.

Maandag

Veld 1 Veld 2 (links) Veld 2 (rechts) Veld 3
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00 Extra training A1, A2 en B1*
19:30 Extra training A1, A2 en B1*
20:00 Veld bezet voor extra trainingen
20:30 Extra training 1, 2 en 3*
21:00 Extra training 1, 2 en 3*
21:30
22:00

Dinsdag

Veld 1 Veld 2 (links) Veld 2 (rechts) Veld 3
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30 B4 (di of wo) A3 & A4
19:00 B4 (di of wo) A3 & A4
19:30 A3 & A4
20:00 3 & 5 Selectie 1 & 2 Selectie 1 & 2
20:30 3 & 5 Selectie 1 & 2 Selectie 1 & 2
21:00 3 & 5 Selectie 1 & 2 Selectie 1 & 2
21:30 3 & 5 Selectie 1 & 2 Selectie 1 & 2
22:00

Woensdag

Veld 1 Veld 2 (links) Veld 2 (rechts) Veld 3
16:30
17:00 F1  & F2 E2 E3 & E4 D2
17:30 F1  & F2 E2 & E1 E3 & E4 D1 & D2
18:00 E1 B3 D1 & D2
18:30 C1 & C2 B4 (woe of di) B3 D1
19:00 C1 & C2 B4 (woe of di) B3 (optie) B1 & B2
19:30 C1 & C2 A1 A2 B1 & B2
20:00 MW A1 A2 B1 & B2
20:30 MW A1 A2
21:00 MW
21:30
22:00

Donderdag

Veld 1
Veld 2 (links) Veld 2 (rechts) Veld 3
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30 C4 (do of vr)
19:00 C4 (do of vr)
19:30 A3
20:00 Selectie 1 & 2 Selectie 1 & 2 A3
20:30 4 & 6 Selectie 1 & 2 Selectie 1 & 2 A3
21:00 4 & 6 Selectie 1 & 2 Selectie 1 & 2
21:30 4 & 6 Selectie 1 & 2 Selectie 1 & 2
22:00

Vrijdag

Veld 1 Veld 2 (links) Veld 2 (rechts) Veld 3
16:30
17:00 F1, F2 & D3 D1 D2 E2, E3 & E4
17:30 F1, F2 & D3 D1 D2 E1, E2, E3 & E4
18:00 C1 & C2 D1 D2 E1, C4 (woe of vr) & C3
18:30 C1 & C2 B2 B3 C4 (woe of vr) & C3
19:00 C1 & C2 B2 B3 B1 & 8
19:30 A1 & A2 B2 B3 B1 & 8
20:00 A1 & A2 B1 & 8
20:30 A1 & A2 3 5 7
21:00 3 5 7
21:30 3 5 7
22:00

* De A1, A2 en B1 trainen tot 20.15 uur, vanaf 20.15 uur trainen 1, 2 en 3.