Update voorlopige indeling jeugdteams (B2 t/m D3)

In vervolg op het JTC-bericht van 28 mei over de voorlopige teamindelingen een update van deze voorlopige indelingen waarin de laatste keuzes bij de B2, B3, C1, C2, D1 en D2 zijn verwerkt.

Later in de zomer, ruim voor we weer gaan korfballen, worden de indelingen bekend waarmee we definitief het nieuwe seizoen ingaan, zoveel als mogelijk inclusief de namen van de trainers en coaches.

Mocht je vragen of opmerkingen hebben, of mis je jouw naam, dan kun je uiteraard contact opnemen met de JTC (jtc@dalto.nl).

De JTC

Dalto B2
Sophie Renkema
Jet Vink
Iera van Wouw
Dame uit B1
Benjamin Tielen
Rowin Smith
Nick Barkema
Roemer Fleuren
Heer uit B1
Dalto B3
Leonie Giltaij
Rosanne Bovenberg
Mirthe van der Tol
Kim van Dorland
Casper van der Wiel
Pieter Klaassen
Douwe Böger
Simon Kwint
Tycho Jongmans
Roy van Witzenburg
In de komende periode zal nog bekeken worden of en hoe er aanvulling bij de dames van de B2 en B3 plaats vindt. Dit kan nog leiden tot aanpassing van de indeling bij de dames in beide teams.
Dalto B4
Bregje van der Ven
Elvira Bekkering
Janna Vijn
Isabel van Zuijlen
Mali Barends
Jasmijn van Lunteren
Emmelie Klep
Lisa Wormgoor
Diana Dekker
Marit Hanse
Dalto C1
Margot van der Wiel
Xanne van Houwelingen
Sacha Drieënhuizen
Selma den Hartog
Iris Klep
Daan den Ouden
Melle Gros
Jonas Böger
Yoran Spelde
Rick van der Linden
Dalto C2
Lieneke Bovenberg
Nienke Anbeek
Iris van Lunteren
Inge Dekker
Loeka Lanting
Annelotte Bijlsma
Stijn Kuin
Steijn van Huisstede
Gijsbert Kleinhans
Erik Rodenburg
Dalto C3
Julia Nap
Julia Simmering
Larissa de Souza
Amira Muller
Tes der Kinderen
Sterre van Grootveld
Tim Goes
Luca van Witzenburg
Emram Hamoumi
Bram Schaafsma
Dalto C4
Evi Wassens
Floor Schothorst
Freya Jonkman
Kim van Bennekom
Marilieke van Hees
Rianne van Grinsven
Roma Halsema
Joris van Zomeren
Senne Faaij
Dalto D1
Floor van Denderen
Dina Hamoumi
Lonneke Gehéniau
Zonne van Lunteren
Tess Habermehl
Dennis Noordermeer
Jesper van Kooten Niekerk
Tijme van Houwelingen
Stijn Lanting
Thomas Simmering
Dalto D2
Naomi Halsema
Nicole Donselaar
Sam van Rheenen
Benthe Jelier
Merel van Wengerden
Jasmijn Sanders
Lysander Verweij
Yari van Kooten Niekerk
Douwe Rodenburg
Flip Schaafsma
Dalto D3
Chaima Zaïm
Hanne Smit
Lieke Smit
Meike Krouwel
Merel Verbart
Sarah Simmering
Sarah van Zuijlen
Daniël van Nooten
Fabian van Zomeren
Imre Jonkman
Ingmar Kranendonk
Rik Bruinshoofd