Wedstrijdagenda

Reserveshirts meenemen

Reserveshirts dienen uiterlijk vrijdagavond opgehaald te worden bij Jan & Douwina (adres).
• Dalto D2, B3 en A1 spelen in reserveshirts.

Training Kangoeroes & Speciaal Korfbal
De training van de Kangoeroes (10.00 tot 11.00 uur) en het Speciaal Korfbal (11.00 tot 12.00 uur) vindt plaats op veld 3.

Barrooster
Het barrooster vind je op de pagina van de Kantinecommissie.


Agenda komende week

Thuiswedstrijden

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
wo 26/9 20:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1 Hemur Enge MW1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Jorrit Bergsma
aanwezig: 19:15
route
 
za 29/9 09:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5 Wageningen E4 De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Roy van Witzenburg
aanwezig: 09:00
route
za 29/9 09:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1 Wageningen D1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: L. Van Dijk
aanwezig: 09:00
route
za 29/9 09:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2 DVO / Accountor E2 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Daan den Ouden
aanwezig: 09:00
route
za 29/9 10:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1 SKF E1 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Twan van Huisstede
aanwezig: 10:00
route
za 29/9 10:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E6 Tweemaal Zes E3 De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Gijs Meester
aanwezig: 10:00
route
za 29/9 10:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 DVO / Accountor C1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Tino van Diest
aanwezig: 09:45
route
za 29/9 11:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2 Victum B1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 11:00
route
za 29/9 12:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3 Viking C1 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Rico Nooteboom
aanwezig: 11:30
route
za 29/9 13:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 DVO / Accountor B1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: P. Hu
aanwezig: 12:15
route
za 29/9 13:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5 DVO / Accountor A5 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 12:00
route
za 29/9 14:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 DSC 4 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: A. vd Mheen
aanwezig: 13:30
route
za 29/9 14:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8 Midlandia 2 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 13:30
route
za 29/9 14:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3 Wageningen A3 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 13:30
route
za 29/9 16:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 EKVA 3 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Alex van Zijl
aanwezig: 15:00
route
za 29/9 16:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 KVA 2 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: H. Ruitenbeek
aanwezig: 15:00
route

Uitwedstrijden

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
za 29/9 09:00 Fortissimo E3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3 IJsseloever
veld 2 (60*30)
scheidsrechter: 
vervoer:       Noa van Geel, Daniel van der Werff
vertrek: 08:15
route
za 29/9 09:00 SKF D3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2 De Groene Velden
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Sarah Simmering, Fes van Bennekom, Sam van Rheenen
vertrek: 08:15
route
za 29/9 09:30 Thor F1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2 Bijleveld
veld 3 (gras)
scheidsrechter: 
vervoer:       Renske Ruward, Trijntje Bom, Ingmar de Zoete
vertrek: 08:30
route
za 29/9 10:00 Atlantis F1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1 Gem. sportpark
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: 
vervoer:       Jens Bergsma, Mike Donselaar, Yke van Leeuwen
vertrek: 09:00
route
za 29/9 10:45 Fiducia D2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3 Fletiomare Oost
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Lars Albronda
vervoer:       Demian Zeele, Daniël Westeneng, Hugo van Vark
vertrek: 10:00
route
za 29/9 11:00 Victum C2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2 Weteringhoek
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Gijsbert Kleinhans, Tim Goes, Emran Hamoumi, Roma Halsema
vertrek: 10:00
route
za 29/9 12:30 Fortissimo A2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4 IJsseloever
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Casper van der Wiel, Douwe Böger, Jasmijn van Lunteren
vertrek: 11:15
route
za 29/9 12:30 Fortissimo 2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7 IJsseloever
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: R. van Dijk
vertrek: 11:15
route
za 29/9 12:30 Nieuwerkerk 3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 De Kleine Vink
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: M. Terlouw
vertrek: 11:00
route
za 29/9 12:30 Wageningen A1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 Dolderstraat
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: RP. Hagoort
vervoer:       Menno Berga, Suzanne Donkervoort, Roemer Fleuren
vertrek: 11:00
route
za 29/9 13:00 Hemur Enge B1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3 De Burgwal
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Sam Kempe
vervoer:       Rianne van Grinsven, Mali Barends, Larissa de Souza, Lisa Wormgoor
vertrek: 12:00
route
za 29/9 14:00 DVO / Accountor 2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 De Eikelhof
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: D. van der Meulen
vertrek: 12:30
route
za 29/9 14:00 Viking E1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4 Mariënhoeve
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: 
vervoer:       Tim Lahaije, Megan Oosthuyzen
vertrek: 13:15
route
za 29/9 15:15 Groen Geel A1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 Trickelsoord
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Sebastiaan de Jong
vervoer:       Kris Boere, Thijs Rodenburg, Thijs van de Griendt, Twan van Huisstede
vertrek: 13:15
route
za 29/9 15:30 DVO / Accountor 1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 De Eikelhof
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 14:00
route