Wedstrijdagenda

Reserveshirts meenemen

Reserveshirts dienen uiterlijk vrijdagavond opgehaald te worden bij Jan & Douwina (adres).
• Er zijn geen reserveshirts nodig.

Jurytafel

Juryvoorzitter Schotklok Tijdwaarnemer
18.10 u Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3 AVO 2 Cynthia Langewen Wim Heijbroek Carolien van den Broek

Zaalcommissarissen

• Bij de onderstaand genoemde jeugdleden is het de bedoeling dat de ouders als zaalcommissaris optreden. Vanaf de A dienen spelers zelf de dienst te doen.

zaterdag 24 februari 2018
09:00 F2 Luan de Zoete Noa van Geel
09:00 E2 Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00 E3 Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
10:00 D1 Tess Habermehl Dennis Noordermeer
11:05 D3 Chaima Zaim Fabian van Beers
12:10 C2 Iris van Lunteren Stijn Kuin
13:15 A3 Norben Kuin Nordin Stam
14:30 C1 Melle Gros Daan den Ouden
15:35 4 Jitte Rickli
16:50 5 Casper Terlingen
18:10 3 Jury tafel
19:35 7 Eline Geurtsen
20:50 8 Remco van der Tuijn

De agenda voor de komende week

Thuis


week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
za 24/2 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3 Antilopen / Lancyr Deelen E7 Hoenderdaal
4tal veld 2a
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 08:30
route
za 24/2 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2 Thor F1 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Daan den Ouden
aanwezig: 08:30
route
za 24/2 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2 ESDO E1 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Roy van Witzenburg
aanwezig: 08:30
route
za 24/2 10:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1 MIA D1 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Ingrid van Lente
aanwezig: 09:30
route
za 24/2 11:05 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3 Victum / War Child D3 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Chiara de Groot
aanwezig: 10:30
route
za 24/2 12:10 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2 KVA C1 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Myka Willemse
aanwezig: 11:30
route
za 24/2 13:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3 Unitas / Perspectief A2 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Chyntia Geutjes
aanwezig: 12:15
route
za 24/2 14:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 Kinderdijk C1 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: F. Veenendaal
aanwezig: 13:45
route
za 24/2 15:35 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 De Meeuwen 3 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: A. vd Beukel
aanwezig: 14:30
route
za 24/2 16:50 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 Nova 2 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: R.J. Bekkers
aanwezig: 15:45
route
za 24/2 18:10 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 AVO 2 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: N. van Meteren
aanwezig: 17:15
route
za 24/2 19:35 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7 Keizer Karel 2 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: L. Honkoop
aanwezig: 18:30
route
za 24/2 20:50 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8 HKC 6 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Ronald Westerhoff
aanwezig: 19:45
route

Uit

Let op! De wedstrijden tegen DSC worden op zaterdag 3 maart gespeeld.


week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
za 3/3 16:45 DSC B1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 De Vijfkamp
veld 1
scheidsrechter: M. Terlouw
vervoer:       Jannick Bloemendal, Kris Boere, Joni ter Hoeve, Carel Wielinga jr.
vertrek: onbekend
route
za 3/3 18:15 DSC 2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 De Vijfkamp
veld 1
scheidsrechter: Frank van Alphen
vertrek: onbekend
route
za 3/3 20:00 DSC 1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 De Vijfkamp
veld 1
scheidsrechter: 
vertrek: onbekend
route