• Wedstrijdprogramma veld

Wedstrijdprogramma veld

Snel reageren op het rijrooster
Vriendelijk verzoek om zo snel mogelijk te controleren of de ingeplande datum gereden kan worden. Ruilen is dan gemakkelijker, dan wanneer pas vlak voor de wedstrijddag nog vervanging moet worden geregeld. Als er op een bepaalde datum niet gereden kan worden, ruilt u dan alstublieft zelf met een andere ouder.

Controle
Controleert u alstublieft goed, als u uw naam ziet staan, of uw kind in het betreffende team speelt. Er zijn nogal wat families met dezelfde achternaam. Mochten er nog fouten in het overzicht zitten, dan kan contact worden opgenomen met Cor Wattel via wattel-drewes@ziggo.nl.

Oefenwedstrijden
Eventuele oefenwedstrijden staan als ‘oefen’ aangegeven in de linker kolom, onder de datum.

Wedstrijdprogramma

week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 30/5 19:00KCD C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3Tuilland
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Simmering, der Kinderen, Goes
vertrek: 18:00
route
wo 30/5 20:30Koveni MW1Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1Zandveld
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: 
vertrek: 19:15
route
 
za 2/6 09:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen F3Tweemaal Zes F2De Woerd
veld 2b (24*12)
scheidsrechter: Twan van Huisstede
aanwezig: 09:00
route
za 2/6 09:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3Midlandia E2De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Leonie Giltaij
aanwezig: 09:00
route
za 2/6 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen C4Viking C1De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 09:15
route
za 2/6 10:00MIA E3Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4Veld MIA
veld 5 (24*12)
scheidsrechter: Mijke Breepoel
vervoer:       Oepkes, Westeneng
vertrek: 09:00
route
za 2/6 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2OVVO / De Kroon D2De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Norben Kuin
aanwezig: 09:30
route
za 2/6 10:15DVO / Accountor D1Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1De Eikelhof
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Habermehl, van Lunteren, Simmering
vertrek: 09:15
route
za 2/6 10:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2SDO / BlijWerkt F1De Woerd
veld 2b (24*12)
scheidsrechter: Jasmijn van Lunteren
aanwezig: 10:00
route
za 2/6 11:00Victum / War Child C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2Weteringhoek
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Anbeek, van Huisstede, Kuin
vertrek: 10:00
route
za 2/6 11:05Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3Tweemaal Zes C2De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 10:15
route
za 2/6 11:05Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2Fiducia B1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 10:15
route
za 2/6 11:15DVO / Accountor F1Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1De Eikelhof
veld 3 (24*12)
scheidsrechter: 
vervoer:       van Dijk, van der Klift
vertrek: 10:15
route
za 2/6 12:00Groen Geel C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Trickelsoord
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Kees Sip
vervoer:       van Houwelingen, den Ouden, Böger
vertrek: 10:15
route
za 2/6 12:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen B4Victum / War Child B3De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Dennis den Hartog
aanwezig: 11:30
route
za 2/6 12:25Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3Midlandia A1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 11:30
route
za 2/6 12:30TOP / SolarCompleet A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1De Wasbeek
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: A. Klingenberg
vervoer:       ter Hoeve, Anbeek, Fokker, Klok
vertrek: 10:30
route
za 2/6 12:30DOC D1Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3Sportpark Zuid
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       van Zomeren, Verbart, Smit, Kranendonk
vertrek: 11:30
route
za 2/6 13:00Wageningen B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Dolderstraat
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: B. Reukers
vervoer:       van Witzenburg, Klaassen, Kwint
vertrek: 11:45
route
za 2/6 13:00Synergo 5Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7Veld Synergo
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 11:45
route
za 2/6 13:00KZ / Hiltex B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1De Koog
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: F. Bruining
vervoer:       Boere, Straatman, Brouwer, Wielinga jr.
vertrek: 11:30
route
za 2/6 13:15Koveni E1Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2Zandveld
veld 2 (60*30)
scheidsrechter: 
vervoer:       van Hees, de Boer
vertrek: 12:30
route
za 2/6 13:30Antilopen / Lancyr Deelen E2Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1Burgemeester Buiningpark
veld 3b
scheidsrechter: Rogier Pluim
vervoer:       Goes, Bijnsdorp
vertrek: 12:45
route
za 2/6 13:30AW.DTV A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2De Drieburg
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: S. Ouwerkerk
vervoer:       Rodenburg, Donkervoort, Ram, van de Griendt
vertrek: 11:45
route
za 2/6 14:00Devinco 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Rielerenk
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: M. van den Hof
vertrek: 12:00
route
za 2/6 14:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8Antilopen / Lancyr Deelen 8De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 13:00
route
za 2/6 14:00OVVO / De Kroon 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3Daalseweide
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: GJ. Visser
vertrek: 12:45
route
za 2/6 14:00DVO / Accountor 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2De Eikelhof
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: RL Zwart
vertrek: 12:30
route
za 2/6 14:00Antilopen / Lancyr Deelen 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4Burgemeester Buiningpark
veld 1
scheidsrechter: R. van Urk
vertrek: 12:45
route
za 2/6 14:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4RDZ A1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 13:00
route
za 2/6 15:30DVO / Accountor 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1De Eikelhof
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 14:00
route
za 2/6 15:30DVO / Accountor 5Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5De Eikelhof
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 14:00
route
week 23 : van dinsdag 5 juni 2018 t/m maandag 11 juni 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
za 9/6 10:00Huizen E2Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3KV Huizen
veld 1 (24*12)
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Aa, de Zoete
vertrek: 09:00
route