• Wedstrijdprogramma veld

Snel reageren op het rijrooster
Vriendelijk verzoek om zo snel mogelijk te controleren of de ingeplande datum gereden kan worden. Ruilen is dan gemakkelijker, dan wanneer pas vlak voor de wedstrijddag nog vervanging moet worden geregeld. Als er op een bepaalde datum niet gereden kan worden, ruilt u dan alstublieft zelf met een andere ouder.

Controle
Controleert u alstublieft goed, als u uw naam ziet staan, of uw kind in het betreffende team speelt. Er zijn nogal wat families met dezelfde achternaam. Mochten er nog fouten in het overzicht zitten, dan kan contact worden opgenomen met Cor Wattel via wattel-drewes@ziggo.nl.

Oefenwedstrijden
Eventuele oefenwedstrijden staan als ‘oefen’ aangegeven in de linker kolom, onder de datum.

Wedstrijdprogramma

week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
za 24/2 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3Antilopen / Lancyr Deelen E7Hoenderdaal
4tal veld 2a
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 08:30
route
za 24/2 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2Thor F1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Daan den Ouden
aanwezig: 08:30
route
za 24/2 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2ESDO E1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Roy van Witzenburg
aanwezig: 08:30
route
za 24/2 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1MIA D1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Ingrid van Lente
aanwezig: 09:30
route
za 24/2 11:05Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3Victum / War Child D3Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Chiara de Groot
aanwezig: 10:30
route
za 24/2 12:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2KVA C1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Myka Willemse
aanwezig: 11:30
route
za 24/2 13:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3Unitas / Perspectief A2Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Chyntia Geutjes
aanwezig: 12:15
route
za 24/2 14:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Kinderdijk C1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: F. Veenendaal
aanwezig: 13:45
route
za 24/2 15:35Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4De Meeuwen 3Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: A. vd Beukel
aanwezig: 14:30
route
za 24/2 16:50Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Nova 2Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: R.J. Bekkers
aanwezig: 15:45
route
za 24/2 18:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3AVO 2Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: N. van Meteren
aanwezig: 17:15
route
za 24/2 19:35Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7Keizer Karel 2Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: L. Honkoop
aanwezig: 18:30
route
za 24/2 20:50Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8HKC 6Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Ronald Westerhoff
aanwezig: 19:45
route
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
za 3/3 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4Woudenberg E4Hoenderdaal
4tal veld 2a
scheidsrechter: Robin Meerman
aanwezig: 08:30
route
za 3/3 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2Fortissimo D1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Chiara de Groot
aanwezig: 08:30
route
za 3/3 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1Victum / War Child F1Hoenderdaal
4tal veld 2b
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 08:30
route
za 3/3 10:05Dalto / Klaverblad Verzekeringen C4Fortissimo C3Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Robin Meerman
aanwezig: 09:15
route
za 3/3 11:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3Arena C1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Dennis den Hartog
aanwezig: 10:30
route
za 3/3 12:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen B4Huizen B2Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Norben Kuin
aanwezig: 11:30
route
za 3/3 13:20Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4VIKO A1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Jan Rodenburg
aanwezig: 12:15
route
za 3/3 16:45DSC B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1De Vijfkamp
veld 1
scheidsrechter: M. Terlouw
vervoer:       Bloemendal, Boere, ter Hoeve, Wielinga jr.
vertrek: onbekend
route
za 3/3 18:15DSC 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2De Vijfkamp
veld 1
scheidsrechter: Frank van Alphen
vertrek: onbekend
route
za 3/3 20:00DSC 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1De Vijfkamp
veld 1
scheidsrechter: 
vertrek: onbekend
route
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 7/3 21:00Woudenberg MW1Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1De Camp
De Vallei
scheidsrechter: 
vertrek: 19:45
route
 
za 10/3 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen F3Tweemaal Zes F3Hoenderdaal
4tal veld 2b
scheidsrechter: Leonie Giltaij
aanwezig: 08:30
route
za 10/3 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3Synergo E5Hoenderdaal
4tal veld 2a
scheidsrechter: Roy van Witzenburg
aanwezig: 08:30
route
za 10/3 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3Arena D1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Jan Rodenburg
aanwezig: 08:30
route
za 10/3 10:00Spirit F1Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1‘t Trefpunt
veld 1
scheidsrechter: 
vervoer:       Kasteleijn, van der Klift
vertrek: onbekend
route
za 10/3 10:00Fortissimo F1Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2De Oever
4tal veld 2
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Bijl, Lahaije
vertrek: 09:15
route
za 10/3 10:05Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1KVZ D1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Sjaak van der Lee
aanwezig: 09:30
route
za 10/3 11:10Reehorst '45 C2Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3De Reehorst
veld 1
scheidsrechter: Ardin Ros
vervoer:       Schaafsma, Simmering, van Grootveld
vertrek: 10:00
route
za 10/3 11:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3OVVO / De Kroon A2Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: R.M. Quint
aanwezig: 10:15
route
za 10/3 12:00Fortissimo D1Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2De Oever
veld 1
scheidsrechter: 
vervoer:       Verweij, van Nooten, Halsema, Van Kooten Niekerk
vertrek: 11:15
route
za 10/3 12:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Oranje Wit C1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: W. Olivier
aanwezig: 11:45
route
za 10/3 12:30Tweemaal Zes E1Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1De Vierstee
4tal veld
scheidsrechter: 
vervoer:       van Vlijmen, Goes
vertrek: 11:45
route
za 10/3 13:15SDO / BlijWerkt C2Dalto / Klaverblad Verzekeringen C4De Schulenburch
veld 1
scheidsrechter: 
vervoer:       van Bennekom, van Zomeren, Schothorst
vertrek: onbekend
route
za 10/3 13:35Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Antilopen / Lancyr Deelen 3Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: A.A. Baatje
aanwezig: 12:30
route
za 10/3 14:15Antilopen / Lancyr Deelen B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3De Korf
veld 1
scheidsrechter: 
vervoer:       Jongmans, van Witzenburg, Klaassen
vertrek: 13:00
route
za 10/3 14:50DOS '46 A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1De Eendracht
veld 1
scheidsrechter: J. Harkema
vervoer:       ter Hoeve, Wattel, Vink, Klok
vertrek: 12:30
route
za 10/3 14:55Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7Kesteren 2Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Rudolf Hoogenveen
aanwezig: 14:00
route
za 10/3 16:10Fiducia B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2Europahal
veld 1
scheidsrechter: Jaap van Bruggen
vervoer:       Barkema, Smith, Fleuren
vertrek: 15:00
route
za 10/3 16:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3DeetosSnel 3Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Chris Mulder
aanwezig: 15:15
route
za 10/3 16:20BEP A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2Beukenkamp
veld 1
scheidsrechter: G. van Geresteijn
vervoer:       Rodenburg, Donkervoort, van de Griendt, van Dalen
vertrek: 14:15
route
za 10/3 16:30DKOD E3Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4MFC Doelum
veld 1
scheidsrechter: 
vervoer:       Oepkes, Smit
vertrek: onbekend
route
za 10/3 17:50Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4Juliana 2Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: C. Beumer
aanwezig: 16:45
route
za 10/3 18:05HKC 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Hoograven
veld 1
scheidsrechter: Remko van den Berg
vertrek: 16:45
route
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 14/3 20:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1De Meeuwen MW1De Tol
veld 1
scheidsrechter: Robin Meerman
aanwezig: 19:00
route
 
za 17/3 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2Fiducia D1Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Chiara de Groot
aanwezig: 08:30
route
za 17/3 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen B4Sparta B3Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Jan Rodenburg
aanwezig: 09:15
route