Competitie

Maak een keuze in het menu.

Standen
A-junioren Hoofdklasse B
1AHKBDOS '46 A165011017313142
2AHKBDVO / Accountor A165011013911227
3AHKBDalto / Klaverblad Verzekeringen A16501101371307
4AHKBAVO A16303613912712
5AHKBSKF A163036117134-17
6AHKBLDODK / Rinsma Fashion A1620441371298
7AHKBUnitas / Perspectief A161052124163-39
8AHKBOranje Wit A160060117157-40
Uitslagen
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
SKF A1DVO / Accountor A12119
DOS '46 A1AVO A12318
Unitas / Perspectief A1LDODK / Rinsma Fashion A11728
Oranje Wit A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A11927
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
DVO / Accountor A1Unitas / Perspectief A12719
AVO A1Oranje Wit A12916
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1DOS '46 A12726
LDODK / Rinsma Fashion A1SKF A12614
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
AVO A1Unitas / Perspectief A12519
DOS '46 A1LDODK / Rinsma Fashion A12522
SKF A1Oranje Wit A12018
DVO / Accountor A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A12315
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
LDODK / Rinsma Fashion A1AVO A12223
Oranje Wit A1DVO / Accountor A12021
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1SKF A12016
Unitas / Perspectief A1DOS '46 A12235
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
Oranje Wit A1Unitas / Perspectief A12224
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1LDODK / Rinsma Fashion A12322
SKF A1DOS '46 A12028
DVO / Accountor A1AVO A12220
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
DOS '46 A1Oranje Wit A13622
AVO A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A12425
Unitas / Perspectief A1SKF A12326
LDODK / Rinsma Fashion A1DVO / Accountor A11727
Programma
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 13:45LDODK / Rinsma Fashion A1Oranje Wit A1Terwispel/Gorredijk
26/01 14:40AVO A1SKF A1Assen
26/01 14:55DVO / Accountor A1DOS '46 A1Bennekom
26/01 16:05Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Unitas / Perspectief A1Driebergen
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 16:15Oranje Wit A1DOS '46 A1Dordrecht
02/02 16:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1AVO A1Driebergen
02/02 16:50SKF A1Unitas / Perspectief A1Veenendaal
02/02 16:55DVO / Accountor A1LDODK / Rinsma Fashion A1Bennekom
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 12:40LDODK / Rinsma Fashion A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Terwispel/Gorredijk
09/02 12:45Unitas / Perspectief A1Oranje Wit A1Harderwijk
09/02 15:50AVO A1DVO / Accountor A1Assen
09/02 16:35DOS '46 A1SKF A1Nijeveen
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 14:45DOS '46 A1Unitas / Perspectief A1Nijeveen
16/02 16:00AVO A1LDODK / Rinsma Fashion A1Assen
16/02 16:50SKF A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Veenendaal
16/02 18:00DVO / Accountor A1Oranje Wit A1Bennekom
week 8 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
02/03 12:45Unitas / Perspectief A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Harderwijk
02/03 16:00Oranje Wit A1LDODK / Rinsma Fashion A1Dordrecht
02/03 16:35DOS '46 A1DVO / Accountor A1Nijeveen
02/03 18:30SKF A1AVO A1Veenendaal
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 14:50LDODK / Rinsma Fashion A1DOS '46 A1Terwispel/Gorredijk
09/03 16:15Oranje Wit A1SKF A1Dordrecht
09/03 16:30Unitas / Perspectief A1AVO A1Harderwijk
09/03 16:35Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1DVO / Accountor A1Driebergen
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 12:15Oranje Wit A1AVO A1Dordrecht
16/03 16:35DOS '46 A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Nijeveen
16/03 17:30SKF A1LDODK / Rinsma Fashion A1Veenendaal
16/03 18:00Unitas / Perspectief A1DVO / Accountor A1Harderwijk
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 13:15LDODK / Rinsma Fashion A1Unitas / Perspectief A1Terwispel/Gorredijk
23/03 14:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Oranje Wit A1Driebergen
23/03 15:45AVO A1DOS '46 A1Assen
23/03 17:50DVO / Accountor A1SKF A1Bennekom
Rijrooster

Wedstrijdprogramma voor het team Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1

4 wedstrijden geselecteerd

A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
za 9/2 12:40LDODK / Rinsma Fashion A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Terwispel/GorredijkManoek Anbeek, Thijs van de Griendt, Justin Straatman, Fleur Kroesroute
za 16/2 16:50SKF A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1VeenendaalThijs van de Griendt, Twan van Huisstede, Mirte Anbeek, Linde Kortleveroute
za 2/3 12:45Unitas / Perspectief A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1HarderwijkKris Boere, Lotte Fokker, Thijs Rodenburg, Fleur Kroesroute
za 16/3 16:35DOS '46 A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1NijeveenManoek Anbeek, Justin Straatman, Twan van Huisstede, Mirte Anbeekroute
Trainingstijden

Zaal

Maandag
19.30 – 20.30 uur – zaaldeel 2

Woensdag
19.00 – 20.30 uur – KNVB-hal

Vrijdag
19.00 – 20.00 uur – zaaldeel 1 en 2

Veld

Maandag
19.00 – 20.15 uur – Veld 2

Woensdag
19.30 – 21.00 uur – Veld 2 (links)

Vrijdag
19.30 – 21.00 uur – Veld 1