Competitie

Maak een keuze in het menu.

Standen
A-junioren Hoofdklasse B
1AHKBDVO / Accountor A11310032031926356
2AHKBDOS '46 A1139041834928564
3AHKBDalto / Klaverblad Verzekeringen A1138141731628333
3AHKBAVO A1138141732029030
4AHKBLDODK / Rinsma Fashion A1138051632028040
5AHKBSKF A11351711255285-30
6AHKBUnitas / Perspectief A11321105267351-84
7AHKBOranje Wit A11300130238347-109
Uitslagen
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
SKF A1LDODK / Rinsma Fashion A11824
Unitas / Perspectief A1DVO / Accountor A11227
DOS '46 A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A12021
Oranje Wit A1AVO A11829
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1DVO / Accountor A12528
Unitas / Perspectief A1AVO A12428
Oranje Wit A1SKF A1914
LDODK / Rinsma Fashion A1DOS '46 A12420
week 8 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
SKF A1AVO A11922
DOS '46 A1DVO / Accountor A11923
Oranje Wit A1LDODK / Rinsma Fashion A11527
Unitas / Perspectief A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A11830
week 7 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
SKF A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A12423
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
DVO / Accountor A1Oranje Wit A12919
AVO A1LDODK / Rinsma Fashion A12631
DOS '46 A1Unitas / Perspectief A13025
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
DOS '46 A1SKF A12617
AVO A1DVO / Accountor A12521
Unitas / Perspectief A1Oranje Wit A13118
LDODK / Rinsma Fashion A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A12721
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
DVO / Accountor A1LDODK / Rinsma Fashion A12722
SKF A1Unitas / Perspectief A12525
Oranje Wit A1DOS '46 A11932
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1AVO A12929
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Unitas / Perspectief A1308
DVO / Accountor A1DOS '46 A12529
AVO A1SKF A12221
LDODK / Rinsma Fashion A1Oranje Wit A12824
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
SKF A1DVO / Accountor A12119
DOS '46 A1AVO A12318
Unitas / Perspectief A1LDODK / Rinsma Fashion A11728
Oranje Wit A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A11827
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
DVO / Accountor A1Unitas / Perspectief A12719
AVO A1Oranje Wit A12916
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1DOS '46 A12726
LDODK / Rinsma Fashion A1SKF A12614
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
AVO A1Unitas / Perspectief A12519
DOS '46 A1LDODK / Rinsma Fashion A12522
SKF A1Oranje Wit A12018
DVO / Accountor A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A12315
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
LDODK / Rinsma Fashion A1AVO A12223
Oranje Wit A1DVO / Accountor A12021
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1SKF A12016
Unitas / Perspectief A1DOS '46 A12235
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
Oranje Wit A1Unitas / Perspectief A12224
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1LDODK / Rinsma Fashion A12322
SKF A1DOS '46 A12028
DVO / Accountor A1AVO A12220
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
DOS '46 A1Oranje Wit A13622
AVO A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A12425
Unitas / Perspectief A1SKF A12326
LDODK / Rinsma Fashion A1DVO / Accountor A11727
Programma
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 13:15LDODK / Rinsma Fashion A1Unitas / Perspectief A1Terwispel/Gorredijk
23/03 14:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Oranje Wit A1Driebergen
23/03 15:45AVO A1DOS '46 A1Assen
23/03 17:50DVO / Accountor A1SKF A1Bennekom
Rijrooster

Wedstrijdprogramma voor het team Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1

Er staan op dit moment geen wedstrijden gepland
Trainingstijden

Zaal

Maandag
19.30 – 20.30 uur – zaaldeel 2

Woensdag
19.00 – 20.30 uur – KNVB-hal

Vrijdag
19.00 – 20.00 uur – zaaldeel 1 en 2

Veld

Maandag
19.00 – 20.15 uur – Veld 2

Woensdag
19.30 – 21.00 uur – Veld 2 (links)

Vrijdag
19.30 – 21.00 uur – Veld 1