• Hoofdklasse / Ereklasse

Programma

Bekijk de Twitterpagina Dalto voor het volgen van livescores tijdens wedstrijden.

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 16:05Oost-Arnhem 1SCO 1Arnhem
15/12 19:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Rohda 1Grou/Reduzum
15/12 19:30Wageningen 1Unitas / Perspectief 1Wageningen
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 16:00Oost-Arnhem 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Arnhem
22/12 19:30Rohda 1Wageningen 1Amsterdam
22/12 20:00Unitas / Perspectief 1AW.DTV 1Harderwijk
23/12 14:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1SCO 1Grou/Reduzum
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 19:45Wageningen 1Rohda 1Wageningen
12/01 20:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Oost-Arnhem 1Driebergen
13/01 14:30SCO 1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Wolvega
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 16:00Oost-Arnhem 1Wageningen 1Arnhem
19/01 19:00Rohda 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Amsterdam
19/01 19:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1AW.DTV 1Grou/Reduzum
19/01 20:30Unitas / Perspectief 1SCO 1Harderwijk
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 19:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Unitas / Perspectief 1Driebergen
26/01 20:00SCO 1Rohda 1Wolvega
27/01 14:30Wageningen 1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Wageningen
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 18:00Rohda 1Oost-Arnhem 1Amsterdam
02/02 19:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Wageningen 1Driebergen
02/02 19:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Unitas / Perspectief 1Grou/Reduzum
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 16:00Oost-Arnhem 1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Arnhem
09/02 16:15Unitas / Perspectief 1Rohda 1Harderwijk
09/02 19:30Wageningen 1AW.DTV 1Wageningen
09/02 20:00SCO 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Wolvega
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 16:00Oost-Arnhem 1Unitas / Perspectief 1Arnhem
16/02 19:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Grou/Reduzum
17/02 14:30Wageningen 1SCO 1Wageningen
week 8 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
02/03 16:00Oost-Arnhem 1AW.DTV 1Arnhem
02/03 16:15Unitas / Perspectief 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Harderwijk
02/03 19:30Rohda 1SCO 1Amsterdam
03/03 14:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Wageningen 1Grou/Reduzum
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 20:00Rohda 1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Amsterdam
09/03 20:00SCO 1Oost-Arnhem 1Wolvega
09/03 20:00Unitas / Perspectief 1Wageningen 1Harderwijk
09/03 20:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1AW.DTV 1Driebergen