• Hoofdklasse

Programma

Bekijk de Twitterpagina Dalto voor het volgen van livescores tijdens wedstrijden.

week 35 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
07/09 15:30SKF 1DSC 1Veenendaal
07/09 16:00Fiks 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Oegstgeest
07/09 16:00Sporting Delta 1Avanti / Flexcom 1Dordrecht
07/09 17:00Groen Geel 1Swift 1Wormer
week 36 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
14/09 15:30DSC 1Fiks 1Eindhoven
14/09 15:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1SKF 1Driebergen
14/09 16:00Avanti / Flexcom 1Groen Geel 1Pijnacker
14/09 17:45Swift 1Sporting Delta 1Middelburg
week 37 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
21/09 15:30SKF 1Swift 1Veenendaal
21/09 16:00Fiks 1Avanti / Flexcom 1Oegstgeest
21/09 16:00Sporting Delta 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Dordrecht
21/09 17:00Groen Geel 1DSC 1Wormer
week 38 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
28/09 15:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Groen Geel 1Driebergen
28/09 15:30DSC 1Swift 1Eindhoven
28/09 15:30SKF 1Avanti / Flexcom 1Veenendaal
28/09 16:00Fiks 1Sporting Delta 1Oegstgeest
week 39 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
05/10 16:00Sporting Delta 1DSC 1Dordrecht
05/10 16:00Avanti / Flexcom 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Pijnacker
05/10 17:00Groen Geel 1SKF 1Wormer
05/10 17:45Swift 1Fiks 1Middelburg
week 40 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
12/10 15:30DSC 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Eindhoven
12/10 16:00Sporting Delta 1Groen Geel 1Dordrecht
12/10 16:00Fiks 1SKF 1Oegstgeest
12/10 17:45Swift 1Avanti / Flexcom 1Middelburg
week 41 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
19/10 15:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Swift 1Driebergen
19/10 15:30Avanti / Flexcom 1DSC 1Pijnacker
19/10 15:30SKF 1Sporting Delta 1Veenendaal
19/10 17:00Groen Geel 1Fiks 1Wormer
week 42 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
26/10 15:30Avanti / Flexcom 1Sporting Delta 1Pijnacker
26/10 15:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Fiks 1Driebergen
26/10 15:30DSC 1SKF 1Eindhoven
26/10 17:45Swift 1Groen Geel 1Middelburg