• Jeugdtrainers

Wie is mijn trainer/coach?

Best wel handig om te weten wie voor het komende seizoen jouw trainer/coach is. Veel trainers hebben al een appgroep aangemaakt van hun team of op andere wijze contact opgenomen met de spelers, maar dat is niet altijd het geval. Ook zoeken we nog trainers voor twee jeugdteams: de B3 en C3. Iets voor jou? Mocht het niet lukken om trainers te vinden, dan zullen we teams aanwijzen die een team ‘adopteren’.

Dit zijn de trainer/coaches voor het seizoen 2018/2019

Selectie

Herman van Gunst en Ruud van der Hoef

Dalto 3

Serge de Klerk en Natasja Bos

Dalto 4

Verzorgt zelf de training

Dalto 5

Leen Willems
(Na 1 december Renze de Vries en Douwe de Vries)

Dalto 6

Verzorgt zelf de training

Dalto 7

Verzorgt zelf de training

Dalto 8

Tessa Heijbroek (na 1 december vacature)

Dalto A1

Rick Memelink, Fred Straatman en Kees Rodenburg
Mail r.memelink@hotmail.com

Dalto A2

Hermen Daams en Sascha van der Wilt
Mail sascha.wilt@gmail.com

Dalto A3

Jan Wielinga en Kevin van de Laar
Mail j.c.h.wielinga@gmail.com

Dalto A4 en A5

Nathalie Drost, Menno de Haan en Alex Ketting
Mail nathalie.drost@casema.nl

Dalto B1

Benno Brouwer, Arianne Brouwer en Michiel van Amerongen

Coördinator B-teams: Bert van der Wiel (bert_vanderwiel@yahoo.com)

Dalto B2

Patrick Meerman en Thijs Rodenburg

Coördinator B-teams: Bert van der Wiel (bert_vanderwiel@yahoo.com)

Dalto B3

Trainer nog niet bekend

Coördinator B-teams: Bert van der Wiel (bert_vanderwiel@yahoo.com)

Dalto C1

Robin Meerman en Cedric Westerhoff

Coördinator C-teams:Monique Willemsen (ammoenmonique@hotmail.com)

Dalto C2

Edwin van Witzenburg en Luna

Coördinator C-teams:Monique Willemsen (ammoenmonique@hotmail.com)

Dalto C3

Trainer nog niet bekend

Coördinator C-teams:Monique Willemsen (ammoenmonique@hotmail.com)

Dalto D1

Edwin van Kooten Niekerk en Hester

Coördinator D-teams: Edwin van Kooten Niekerk (edwin.esthervankn@gmail.com)

Dalto D2

Nick Barkema, Nordin Stam en Ivo Donkervoort

Coördinator D-teams: Edwin van Kooten Niekerk (edwin.esthervankn@gmail.com)

Dalto D3

Roemer Fleuren

Coördinator D-teams: Edwin van Kooten Niekerk (edwin.esthervankn@gmail.com)

Dalto E1/E2

Casper van der Wiel, Tim van Grinsven, Roemer Fleuren, Rosanne Bovenberg en Floor Böger

Coördinator E- en F-teams: Carla Aarsen (carla_aarsen@yahoo.com)

Dalto E3

Douwe Böger en Tycho Jongmans

Coördinator E- en F-teams: Carla Aarsen (carla_aarsen@yahoo.com)

Dalto E4

Ellen Brouwer en Fenna Cavelaars

Coördinator E- en F-teams: Carla Aarsen (carla_aarsen@yahoo.com)

Dalto E5

Loeka Lanting en Iris Klep

Coördinator E- en F-teams: Carla Aarsen (carla_aarsen@yahoo.com)

Dalto E6

Margot van der Wiel, Xanne van Houwelingen, Jonas Böger en Yoran Spelde

Coördinator E- en F-teams: Carla Aarsen (carla_aarsen@yahoo.com)

Dalto F1

Ruth Brouwer en Suzanne Donkervoort

Coördinator E- en F-teams: Carla Aarsen (carla_aarsen@yahoo.com)

Dalto F2

Bregje van de Ven, Elvira Bekkering, Annelotte Bijlsma en Nienke Anbeek

Coördinator E- en F-teams: Carla Aarsen (carla_aarsen@yahoo.com)

Kangoeroe Klup (pagina)

Jarl Dubbeldam en Linde Kortleve (lindekortleve@hotmail.com)

Speciaal Korfbal (pagina)

Simone Benschop en Hans Bömer (speciaalkorfbal@dalto.nl)