Veiling op Dalto Einddag – steeds nieuwe aanbiedingen

Twee jaar geleden hebben we een fantastische, succesvolle veiling gehad waarvan de opbrengst voor Dalto is. Daarbij gingen veel mooie aanbiedingen onder de hamer: wijnproeverij, etentjes, boottocht, dagje vissen, stappen met heren selectie, fietsendrager auto, grote bad eend en zo nog meer moois.

De sponsorcommissie organiseert op de Einddag van dit jaar opnieuw een prachtige veiling en de eerste aanbiedingen zijn al binnen. Het zijn juweeltjes!

  • Origineel zwempak en zwembril van Ranomi Kromowidjojo mét … meet & greet met Ranomi;
  • Gesigneerde voetbalschoenen van Edouard Duplan;
  • Speciaal voor Dalto gemaakte dames trolley handtas;
  • Indonesisch etentje met Peter T.;
  • Een overnachting in de filmcabine met ontbijt;
  • Wijnproeverij voor (minimaal) 10 personen;
  • Fotoreportage door Carel;
  • Mannenavond selectie (voorkeur dames);
  • Schotclinic door Riko Kruit;
  • Skyboxkaarten  Exelsior – Jong FC Utrecht (incl. drank en hapjes) met Steven;
  • Dagje roof vissen met Jorrit;
  • Training clinic o.l.v. Barry Schep;
We zijn nog steeds op zoek naar meer en misschien heb je nog iets leuks. Iets wat je ten uitvoer wil brengen, iets ludieks of iets anders wat we op de veiling kunnen aanbieden. Laat het ons weten en neem even contact op met Peter van de Berg 0625 008 270 of Peter Tiemersma 0634 948 128.

De Sponsorcommissie