Reserveshirts meenemen: Dalto 4
    Reserveshirts dienen uiterlijk vrijdagavond opgehaald te worden bij Jan & Douwina (adres).

    Kantine
    Bij vragen/opmerkingen graag contact opnemen met de Kantinecommissie.

    Thuiswedstrijden

    week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
    datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
    za 23/10 10:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen C1Vriendenschaar C1De Woerd
    veld 1a (40*20)
    scheidsrechter: F. Veenendaal
    aanwezig: 09:45
    route
    za 23/10 10:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen A2Die Haghe A1De Woerd
    veld 2a (40*20)
    scheidsrechter: C. van Munster
    aanwezig: 09:30
    route
    za 23/10 12:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1DOS '46 A1De Woerd
    veld 1a (40*20)
    scheidsrechter: H. Bakker
    aanwezig: 11:15
    route
    za 23/10 13:45Dalto | Klaverblad Verzekeringen 7Synergo 6De Woerd
    veld 1a (40*20)
    scheidsrechter: Volgt nog
    aanwezig: 12:45
    route
    za 23/10 15:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1SKF 1De Woerd
    veld 1a (40*20)
    scheidsrechter: A. Meijer
    aanwezig: 14:30
    route

    Uitwedstrijden

    week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
    datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
    za 23/10 10:30De Meeuwen C2Dalto | Klaverblad Verzekeringen C2Putter Eng
    veld 2a (40*20)
    scheidsrechter: W. van Garderen
    vervoer:       Roos Bijlsma, Jarno Sinke, Demian Zeele, Hugo van Vark
    vertrek: 09:15
    route
    za 23/10 11:15Tiel '72 B1Dalto | Klaverblad Verzekeringen B1Rauwenhof
    veld 1 (40*20)
    scheidsrechter: MJR. Heijnen
    vervoer:       Sven Donker, Lysander Verweij, Stijn Lanting, Zonne van Lunteren
    vertrek: 10:00
    route
    za 23/10 12:25Reehorst '45 A1Dalto | Klaverblad Verzekeringen A3't Schuttersveld
    veld 1 (40*20)
    scheidsrechter: 
    vervoer:       Roy van Witzenburg, Rick van der Linden, Tim Goes
    vertrek: 11:00
    route
    za 23/10 12:45SKF 3Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4De Groene Velden
    veld 1 (40*20)
    scheidsrechter: Stefan Goudriaan
    vertrek: 11:30
    route
    za 23/10 13:00KZ | Thermo4U 4Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5De Koog
    veld 1 (40*20)
    scheidsrechter: J.R. Kort
    vertrek: 11:15
    route
    za 23/10 13:30Noviomagum 3Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6d’Almarasweg-zuid
    veld 1 (40*20)
    scheidsrechter: W. Kersten
    vertrek: onbekend
    route
    za 23/10 14:00Nieuwerkerk 2Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3De Kleine Vink
    veld 1 (40*20)
    scheidsrechter: Sebastiaan de Jong
    vertrek: 12:30
    route