• Wedstrijdprogramma veld

Wedstrijdprogramma veld

Check snel het rijrooster en ruil evt. met een andere ouder
Vriendelijk verzoek om zo snel mogelijk te controleren of de ingeplande datum gereden kan worden. Ruilen is dan gemakkelijker, dan wanneer pas vlak voor de wedstrijddag nog vervanging moet worden geregeld. Als er op een bepaalde datum niet gereden kan worden, ruilt u dan alstublieft zelf met een andere ouder.

Controle
Controleert u alstublieft goed, als u uw naam ziet staan, of uw kind in het betreffende team speelt. Er zijn nogal wat families met dezelfde achternaam. Mochten er nog fouten in het overzicht zitten, dan kan contact worden opgenomen met Cor Wattel via wattel-drewes@ziggo.nl.

Oefenwedstrijden
Eventuele oefenwedstrijden staan als ‘oefen’ aangegeven in de linker kolom, onder de datum.

Wedstrijdprogramma

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 26/9 20:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1Hemur Enge MW1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Jorrit Bergsma
aanwezig: 19:15
route
 
za 29/9 09:00Fortissimo E3Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3IJsseloever
veld 2 (60*30)
scheidsrechter: 
vervoer:       van Geel, van der Werff
vertrek: 08:15
route
za 29/9 09:00SKF D3Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2De Groene Velden
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Simmering, van Bennekom, van Rheenen
vertrek: 08:15
route
za 29/9 09:30Thor F1Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2Bijleveld
veld 3 (gras)
scheidsrechter: 
vervoer:       Ruward, Bom, de Zoete
vertrek: 08:30
route
za 29/9 09:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5Wageningen E4De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Roy van Witzenburg
aanwezig: 09:00
route
za 29/9 09:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1Wageningen D1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: L. Van Dijk
aanwezig: 09:00
route
za 29/9 09:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2DVO / Accountor E2De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Daan den Ouden
aanwezig: 09:00
route
za 29/9 10:00Atlantis F1Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1Gem. sportpark
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: 
vervoer:       Bergsma, Donselaar, van Leeuwen
vertrek: 09:00
route
za 29/9 10:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1SKF E1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Twan van Huisstede
aanwezig: 10:00
route
za 29/9 10:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen E6Tweemaal Zes E3De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Gijs Meester
aanwezig: 10:00
route
za 29/9 10:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1DVO / Accountor C1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Tino van Diest
aanwezig: 09:45
route
za 29/9 10:45Fiducia D2Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3Fletiomare Oost
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Lars Albronda
vervoer:       Zeele, Westeneng, van Vark
vertrek: 10:00
route
za 29/9 11:00Victum C2Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2Weteringhoek
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Kleinhans, Goes, Hamoumi, Halsema
vertrek: 10:00
route
za 29/9 11:45Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2Victum B1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 11:00
route
za 29/9 12:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3Viking C1De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Rico Nooteboom
aanwezig: 11:30
route
za 29/9 12:30Fortissimo 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7IJsseloever
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: R. van Dijk
vertrek: 11:15
route
za 29/9 12:30Nieuwerkerk 3Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3De Kleine Vink
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: M. Terlouw
vertrek: 11:00
route
za 29/9 12:30Wageningen A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2Dolderstraat
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: RP. Hagoort
vervoer:       Berga, Donkervoort, Fleuren
vertrek: 11:00
route
za 29/9 12:30Fortissimo A2Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4IJsseloever
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Wiel, Böger, van Lunteren
vertrek: 11:15
route
za 29/9 13:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1DVO / Accountor B1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: P. Hu
aanwezig: 12:15
route
za 29/9 13:00Hemur Enge B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3De Burgwal
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Sam Kempe
vervoer:       van Grinsven, Barends, de Souza, Wormgoor
vertrek: 12:00
route
za 29/9 13:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5DVO / Accountor A5De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 12:00
route
za 29/9 14:00DVO / Accountor 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2De Eikelhof
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: D. van der Meulen
vertrek: 12:30
route
za 29/9 14:00Viking E1Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4Mariënhoeve
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: 
vervoer:       Lahaije, Oosthuyzen
vertrek: 13:15
route
za 29/9 14:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3Wageningen A3De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 13:30
route
za 29/9 14:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6DSC 4De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: A. vd Mheen
aanwezig: 13:30
route
za 29/9 14:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8Midlandia 2De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 13:30
route
za 29/9 15:15Groen Geel A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Trickelsoord
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Sebastiaan de Jong
vervoer:       Boere, Rodenburg, van de Griendt, van Huisstede
vertrek: 13:15
route
za 29/9 15:30DVO / Accountor 1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1De Eikelhof
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Danny Gerritsen
vertrek: 14:00
route
za 29/9 16:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5EKVA 3De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Alex van Zijl
aanwezig: 15:00
route
za 29/9 16:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4KVA 2De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: H. Ruitenbeek
aanwezig: 15:00
route
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 3/10 20:15HKC MW2Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1Hoograven-Zuid
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 19:00
route
 
za 6/10 09:00KCD E1Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4Tuilland
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: 
vervoer:       Kasteleijn, Born
vertrek: 08:15
route
za 6/10 09:00RDZ E3Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5Bisonpark
veld 2 (gras)
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Toenders
vertrek: 08:15
route
za 6/10 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1DVO / Accountor D1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Ingrid van Lente
aanwezig: 09:30
route
za 6/10 10:00Synergo D2Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2Veld Synergo
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Myrre van Dijk
vervoer:       Verweij, Goes, Kranendonk
vertrek: 09:15
route
za 6/10 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2Tweemaal Zes F1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Twan van Huisstede
aanwezig: 09:30
route
za 6/10 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3Luno E2De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Iris van Lunteren
aanwezig: 09:30
route
za 6/10 10:30DVO / Accountor E1Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1De Eikelhof
veld 5 (24*12)
scheidsrechter: 
vervoer:       van Vlijmen, Verbart
vertrek: 09:30
route
za 6/10 11:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2DOS '46 A2De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: R. van der Meer
aanwezig: 10:00
route
za 6/10 11:00ODIK 3Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Oosterbos
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: H. Peelen
vertrek: 09:30
route
za 6/10 11:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E6OVVO / De Kroon E6De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Jasmijn van Lunteren
aanwezig: 10:30
route
za 6/10 11:00Fiducia B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2Fletiomare Oost
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Bovenberg, Lanting, van Huisstede, Spelde
vertrek: 10:00
route
za 6/10 11:00Woudenberg E1Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2De Grift
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Wolswinkel, Smit
vertrek: 10:15
route
za 6/10 11:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1Fortissimo F1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Gijs Meester
aanwezig: 10:30
route
za 6/10 11:15Oranje Wit B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1Stadspolders
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Leon Stolk
vervoer:       Bloemendal, Smith, van Houwelingen
vertrek: 09:45
route
za 6/10 12:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3Synergo D3De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Leonie Giltaij
aanwezig: 11:45
route
za 6/10 12:15De Meeuwen A3Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3Putter Eng
veld 4 (40*20)
scheidsrechter: Gerrit van Dam
vervoer:       Nooteboom, Jongsma, van Wouw
vertrek: 10:45
route
za 6/10 12:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2DOS C1De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Dennis den Hartog
aanwezig: 11:30
route
za 6/10 12:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1KZ / Thermo4U A1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: JWF Keizer
aanwezig: 11:30
route
za 6/10 12:30Sporting Trigon 3Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Zoeterwoudsesingel
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: F. Montanje
vertrek: 10:45
route
za 6/10 12:45Oranje Wit C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Stadspolders
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: M. Boot
vervoer:       Noordermeer, Anbeek, Simmering, Böger
vertrek: 11:15
route
za 6/10 13:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Victum B2De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Anita Zwiers
aanwezig: 12:30
route
za 6/10 13:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3Luno C1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Roy van Witzenburg
aanwezig: 12:30
route
za 6/10 14:00Pernix 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4Merenwijk
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Michel Baart
vertrek: 12:00
route
za 6/10 14:00HKC 6Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8Hoograven-Zuid
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 12:45
route
za 6/10 14:45Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5SKF A5De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Dalto 3
aanwezig: 13:45
route
za 6/10 15:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7MIA 4De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 14:30
route
za 6/10 15:30Luno A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4Rapijnen
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Joost Harlaar
vervoer:       Jongmans, Klaassen, van Lunteren
vertrek: 14:00
route
za 6/10 17:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3SKF 3De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: CH. Bond
aanwezig: 16:00
route
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 10/10 20:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1Tweemaal Zes MW2De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Dalto 7
aanwezig: 19:15
route
 
za 13/10 09:00VIKO E4Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3Blankenstein
veld 5 (24*12)
scheidsrechter: Lisette Oostrom
vervoer:       Westeneng, Straatman
vertrek: 08:15
route
za 13/10 09:30SGV D1Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3Terweijde
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Sinke, van der Aa, Schoenmaker
vertrek: 08:30
route
za 13/10 10:00SKF D1Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1De Groene Velden
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       van Lunteren, Hamoumi, Van Kooten Niekerk
vertrek: 09:15
route
za 13/10 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5Woudenberg E2De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Patrick Meerman
aanwezig: 09:30
route
za 13/10 10:00Koveni C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3Zandveld
veld 2 (50*25)
scheidsrechter: 
vervoer:       Bruinshoofd, Verbart, Marijt
vertrek: 09:00
route
za 13/10 10:00HKC B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Hoograven-Zuid
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Schaafsma, Wassens, van Zomeren, van Grootveld
vertrek: 09:00
route
za 13/10 10:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1Tiel '72 E1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Roy van Witzenburg
aanwezig: 09:30
route
za 13/10 10:00DSC C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1De Vijfkamp
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: S. de Jong
vervoer:       van der Linden, Dekker, van Denderen, Lanting
vertrek: 08:15
route
za 13/10 10:10Luno F1Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2Rapijnen
veld 2 (24*12)
scheidsrechter: Anna Oostveen
vervoer:       van Ginkel, van Houwelingen, van Vark
vertrek: 09:15
route
za 13/10 10:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2Hemur Enge D1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Leonie Giltaij
aanwezig: 10:00
route
za 13/10 10:30DOS E2Dalto / Klaverblad Verzekeringen E6Veld DOS
veld 2 (24*12)
scheidsrechter: 
vervoer:       Hollander, Maenen
vertrek: 09:45
route
za 13/10 11:00Huizen F1Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1KV Huizen
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Kelly, van Westreenen, Donselaar
vertrek: 10:00
route
za 13/10 11:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2Wageningen E1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Twan van Huisstede
aanwezig: 10:30
route
za 13/10 11:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4Hemur Enge E1De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Jasmijn van Lunteren
aanwezig: 10:30
route
za 13/10 11:45Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1Vriendenschaar B1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Henk Bronkhorst
aanwezig: 11:00
route
za 13/10 11:50Midlandia C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2Veld Midlandia
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       van Witzenburg, Sanders, Nap, Halsema
vertrek: 11:00
route
za 13/10 12:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2SKF B2De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 11:30
route
za 13/10 12:40Achilles 4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Pomonaplein
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: Kees van Pelt
vertrek: 10:45
route
za 13/10 12:45Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3Hellas '63 A1De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Dalto 8
aanwezig: 11:45
route
za 13/10 13:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2De Meeuwen A1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: M.J. Coenraads
aanwezig: 12:00
route
za 13/10 13:45Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4HKC A1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Robin Meerman
aanwezig: 12:45
route
za 13/10 14:00Wageningen 5Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Dolderstraat
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: J.H. Meijlis
vertrek: 12:30
route
za 13/10 14:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4KCC / SO natural 3De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: P. Kleijer
aanwezig: 13:30
route
za 13/10 14:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1TOP / SolarCompleet A1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Alwin Wolfgang
aanwezig: 13:30
route
za 13/10 15:00Wageningen A4Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5Hollandseweg
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: Davy Meijer
vervoer:       Wijnholt, van Grinsven, Meester
vertrek: 13:30
route
za 13/10 15:30SKF 5Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7De Groene Velden
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: Wouter van Zelderen
vertrek: 14:15
route
za 13/10 16:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8Woudenberg 4De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: 
aanwezig: 15:00
route
za 13/10 16:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3TOP / SolarCompleet 3De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: JB. Smit
aanwezig: 15:00
route
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 17/10 20:30Fortissimo MW2Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1IJsseloever
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: 
vertrek: 19:15
route
 
za 20/10 11:00Sporting Delta B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1Gravensingel
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: P. de Pagter
vervoer:       Brouwer, Cavelaars, Kwint
vertrek: 09:30
route
za 20/10 11:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1De Vinken F1De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: 
aanwezig: 10:30
route
za 20/10 11:00Victum B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2Weteringhoek
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Drieënhuizen, Bovenberg, den Ouden, van Dorland
vertrek: 10:00
route
za 20/10 12:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Vriendenschaar C1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Arno Diederik
aanwezig: 11:30
route
za 20/10 12:20Drachten / van der Wiel A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2Sportlaan
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: H. Brouwer
vervoer:       Barkema, Brouwer, van de Griendt
vertrek: 09:45
route
za 20/10 13:00KCC / SO natural 4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3Schenkel
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: J. ter Veer - de Kok
vertrek: 11:15
route
za 20/10 13:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6KVA 3De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Pieter van Klaveren
aanwezig: 12:30
route
za 20/10 14:00Woudenberg 4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8De Grift
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 12:45
route
za 20/10 15:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7Tiel '72 3De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Gert Dingemans
aanwezig: 14:00
route
za 20/10 15:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Dindoa 4De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Dolf Smits
aanwezig: 14:00
route
za 20/10 15:30DOS '46 A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Tussenboerslanden
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: H. Bakker
vervoer:       Anbeek, Fokker, Kortleve, Kroes
vertrek: 13:15
route
za 20/10 17:00TOP / SolarCompleet 4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4De Wasbeek
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: W. Watermulder
vertrek: 15:00
route
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 24/10 20:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1Het Bosch MW1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Dalto 4
aanwezig: 19:15
route
 
za 27/10 10:00PKC / SWKGroep C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Oostpolder
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       van Kooten Niekerk, Simmering, van Lunteren, Klep
vertrek: 08:30
route
za 27/10 11:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1SKF B1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 10:15
route
za 27/10 12:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7Revival 2De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 11:15
route
za 27/10 12:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2AVO A2De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 11:30
route
za 27/10 14:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1AVO A1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 13:00
route
za 27/10 14:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Antilopen / Lancyr Deelen 3De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 13:00
route
za 27/10 14:10Achilles 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3Pomonaplein
veld 1 (60*30)
scheidsrechter: 
vertrek: 12:15
route
za 27/10 14:30KCR 2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4Reyerpark KCR
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: onbekend
route
za 27/10 15:30KZ / Thermo4U 5Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6De Koog
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 13:45
route