0 likes

Dalto/BNApp.nl C1 wint van koploper TOP/Quoratio C1

[av_hr class=’invisible’ height=’6′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ custom_class=”]

Dalto C1 wint de eerste finale . . .

Dalto/BNApp.nl C1 - TOP/Quoratio C1

[av_hr class=’invisible’ height=’6′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ custom_class=”]

Voordat we naar Bunnik gingen, aten we met z’n allen in Hoenderdaal. Ik zal u niet verklappen wat de kanjers hebben gegeten en of ik het daar mee eens was.. Nee, feit was dat ze er een meer dan prima wedstrijd op speelden dus wat mij betreft mogen ze het elke week eten.

Na de wedstrijd tegen Groen Geel hadden we gelijk de opstelling aan de kinderen verteld, zo dat ze gelijk wisten waar ze aan toe waren.  Ook omdat we geen trainingsmoment meer hadden.

Elmer was na het coachen afgelopen zaterdag zijn bed in gegaan en daar is hij nog steeds niet uitgekomen.. Hij heeft de griep behoorlijk te pakken, gelukkig wilde Arianne hem vervangen. Dat coacht toch iets prettiger, even kunnen overleggen in alle hectiek.

‘There we go’ en ga stevig op een stoel zitten!

De start was fantastisch, drie aanvallen, twee goals. Anne een doorloopbal, heel mooi aangespeeld en Jannick gelijk een stip. Even met je ogen knipperen en het staat alweer 2-2. De C1 had verdedigend moeite om het spel van TOP C1 te lezen. Kansen rond de korf werden te makkelijk weggegeven en die kansen moet je nou net niet aan TOP geven. Het tweede aanvalsvak had het ook wat lastiger, een iets langere heer van TOP tegen onze kleine mannen zorgde voor veel problemen. Totdat Ivo 2x achter elkaar raak schoot, bam bam! Dat gaf een enorme ontlading, zowel bij de spelers, coaches en het publiek. Ondertussen had Anne natuurlijk achter de korf gescoord en scoorde Ellen een mooie doorloopbal. Verdedigend alleen iets teveel korte kansen tegen en zo gingen we rusten met een 7-8 stand.

Eén achter, is dat erg? Mwa, nee, maar de C1 kon echt beter! Verdedigend de foutjes eruit halen, dan maar een aangeef weggeven. Aanvallend proberen om meer beweging te houden, ook al gaven ze druk.. en vooral.. GENIETEN. Want wat was het mooi voor de C1 dat de hoofdtrainer ze kwam bewonderen, de huisfotograaf er weer was, dat de familie Tiemersma aanwezig was, spelers uit het 5e en vooral: alle ouders! Fan-tas-tisch om te zien.

2e helft, ‘lets go’!

TOP schiet gelijk een bal van afstand raak, erg? Nee hoor, dat mogen ze. Als we het onder de korf maar onder controle hebben. De C1 begon langzaam in de wedstrijd te komen, er werd hard gewerkt onder aanvoering van Jannick, want wat heeft die jongen er veel tussen uitgepakt. Jannick in de verdediging was een zekerheidje op het onderscheppen van de bal en dat is soms ook wel eens prettig. Aanvallend liep het stroef, we gingen het heel statisch neerzetten. Het ene vak de meiden voorin en het andere vak de mannen. Ellen scoorde gelijk een mooie korte kans en Daan schoot ook raak van achter de korf (zei het toch.. SCHIETEN)

Het 2e aanvalsvak had het ondertussen wat lastiger, Joni scoorde nog een heerlijke korte kans (je zag haar denken.. HEHE!). Dit was wel het moment voor ons om Twan op de plek van Benji in te brengen, Benji speelde verdedigend een prima pot maar had het aanvallend lastig. Zijn schoten wilden niet vallen en anders ving zijn heer de bal af, dus met Twan erbij zouden we wat meer rebound hebben. Na even schakelen heeft Ivo het gat gevonden: YES!! Wat een ontlading weer, heerlijk. Twee voor, Twan de verdediging in en Jannick in de aanval. Anne krijgt een discutabele stip mee, maar die is wel aan Jannick besteed en zo komen we op twee voor! Nog een paar minuten op de klok.. Zal het dan toch…? Nu het coachen gericht op de verdediging, koppie erbij houden.. Opletten onder de korf. Shit, strafworp, waarvoor? Ach ja, beide kanten kun je over discussiëren, maar feit was dat de stip er helaas in ging. Gaan we weer door naar de aanval. Twan onder de korf, Fenna in de aangeef, Ivo en Joni voorin. Wie moet het schot nemen? JONI! Wie schiet er? IVO.. Volgende aanval: wie neemt het schot? IVO! Wie schiet er? JONI? Ik denk dat ik m’n stem ondertussen kwijt ben geraakt, of zijn het ook bij de kinderen de zenuwen? Twan springt naar de bal, krijgt hem tegen.. Bal nog één keer naar de verdediging! Ik pak Arianne alvast, hij pakt z’n fluit! DOE HET DAN. TOP houdt de bal heel even vast, maar dan is daar het verlossende fluitsignaal!!! DE C1 WINT MET 14-13 VAN TOP C1. Wat een ontlading, ouders die ik naar adem zie happen, kinderen die elkaar in de armen springen. THEY DID IT! Wat een teamprestatie, misschien was het niet groots, maar ook die wedstrijden moet je winnen en.. het was de eerste verliespartij van TOP C1, dat betekent dus dat TOP C1 een fantastisch seizoen staat te spelen, waarvoor ik mijn petje even af zet. Maar voor nu tellen de punten in Bunnik, wat ben ik blij, wat ben ik trots! Want eerlijk is eerlijk.. nu ga ik morgen toch wel met een lekkerder gevoel naar Sassenheim!

‘Back to reality’, wat betekent het verder?

De C1 speelt 11 maart in Sassenheim tegen wederom TOP C1, in dit duel zal worden beslist wie er naar het NK gaat. Lastig? Ja. Haalbaar? Niets is onmogelijk met deze fantastische ploeg. Ik kan me een wedstrijd herinneren vorig jaar: TOP/Quoratio 1 – Dalto/BNApp.nl 1, waar genoeg supporters uit Driebergen waren. Dus waarom nu niet weer? Geloof mij, het valt best mee hoor, 50 minuten heen, 50 minuten terug. Ik doe het wekelijks 😉

Nogmaals, TOF dat jullie allemaal naar Bunnik zijn gekomen om de kanjers van de C1 aan te moedigen!

Op naar nog een finale…

Barbara

[av_hr class=’invisible’ height=’6′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ custom_class=”]

[av_gallery ids=’16164,16165,16166,16167,16168,16169,16170,16171,16172,16173,16174,16175,16176,16177,16178,16179,16180,16181,16182,16183,16184,16185,16186,16187,16157,16158,16159,16160,16161,16162,16163′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ custom_class=”]

Ander nieuws

Locatie & tijdstip halve finale D1 bekend!

5 likes

Verslag Oost-Arnhem 1 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1

4 likes

Als we gaan, dan gaan we met z’n allen! Hulp gevraagd in de kantine

0 likes

Schoonmaakroosters kleedkamers, gang en toiletten

0 likes