Wedstrijdagenda

Reserveshirts meenemen
Reserveshirts dienen uiterlijk vrijdagavond opgehaald te worden bij Jan & Douwina (adres).
• De E1, D1 en A1 spelen in reserveshirts.

Kangoeroe Klup
De Kangoeroe Klup traint van 10.00 tot 11.00 uur in deel 3 van de hal.

Speciaal Korfbal
Het Speciaal Korfbal traint van 11.00 tot 12.00 uur in deel 3 van de hal.


Agenda komende week

Thuis:

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
za 25/1 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5 DVO / Accountor E6 Hoenderdaal
4tal veld 1
scheidsrechter: Thijmen van Witzenburg
aanwezig: 08:30
route
za 25/1 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2 VIKO E1 Hoenderdaal
4tal veld 1
scheidsrechter: Gijs Meester
aanwezig: 08:30
route
za 25/1 09:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2 DVO / Accountor B2 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Wim van Dort
aanwezig: 08:45
route
za 25/1 10:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2 Sparta D2 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Bo van Ee
aanwezig: 10:00
route
za 25/1 11:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 Sporting Delta C1 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: ACA. Sprangers
aanwezig: 10:45
route
za 25/1 12:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3 Haarlem A2 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: André van Huisstede
aanwezig: 11:30
route
za 25/1 13:40 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4 RDZ A1 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Robin Meerman
aanwezig: 12:45
route
za 25/1 14:50 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5 De Meeuwen A3 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Leonie Giltaij
aanwezig: 13:45
route
za 25/1 16:10 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 DeetosSnel 3 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: Jurrie S.
aanwezig: 15:15
route
za 25/1 17:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 LDODK / Rinsma Fashion 3 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: M. Bruggeman
aanwezig: 16:45
route
za 25/1 19:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 Oost-Arnhem 1 Hoenderdaal
veld 1
scheidsrechter: M. Winters
aanwezig: 18:30
route

Uit:

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
wo 22/1 20:45 Synergo MW2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1 Loevenhoutsedijk
veld 1
scheidsrechter: Rudolf Hoogenveen
vertrek: onbekend
route
 
za 25/1 09:00 Victum E1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3 Weteringhoek
veld 1
scheidsrechter: Bryant
vervoer:       Máxime Veenendaal, Julia van der Heijden
vertrek: 08:15
route
za 25/1 10:00 Fortissimo E2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E7 De Oever
veld 1
scheidsrechter: 
vervoer:       Renske Ruward, Trijntje Bom
vertrek: onbekend
route
za 25/1 11:00 OVVO D2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3 OVVO-hal
veld 1
scheidsrechter: Samuel Schutte
vervoer:       Jarno Sinke, Philip Werner, Aäron Noorlander
vertrek: 10:15
route
za 25/1 11:10 SKF D1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1 SKF-hal
veld 1
scheidsrechter: Adriaan van der Kwast
vervoer:       Douwe Rodenburg, Kim van Veluw, Yari Van Kooten Niekerk
vertrek: 10:15
route
za 25/1 12:00 Nova E1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4 HF Witte Centrum
veld 1
scheidsrechter: Karen Nauta
vervoer:       Tijmen Kasteleijn, Renske Blokker
vertrek: 11:15
route
za 25/1 14:15 Woudenberg E1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1 De Camp
De Grift
scheidsrechter: 
vervoer:       Bram van Dijk, Tobias Wolswinkel
vertrek: 13:30
route
za 25/1 15:00 DSC B1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 De Vijfkamp
veld 1
scheidsrechter: B. Weeren
vervoer:       Annelotte Bijlsma, Margot van der Wiel, Iris van Lunteren, Simon Kwint
vertrek: onbekend
route
za 25/1 16:30 SKF A1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 SKF-hal
veld 1
scheidsrechter: R. Baerends
vervoer:       Kjell Jacobi, Carel Wielinga jr., Anne van de Griendt, Fleur Kroes
vertrek: 15:15
route
za 25/1 16:50 De Meeuwen B3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3 Meeuwen-hal
veld 1
scheidsrechter: Jelle Rozendaal
vervoer:       Kim van Bennekom, Bram Schaafsma, Julia Nap, Lisa Wormgoor
vertrek: 15:30
route
za 25/1 17:10 Harkema / Invicta A1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 De Fugelkamp
veld 1
scheidsrechter: R. Moes
vervoer:       Nordin Stam, Mila Werkhoven, Manon Hermsen, Rowin Smith
vertrek: onbekend
route
za 25/1 17:30 Noviomagum 3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 De Triangel
veld 1
scheidsrechter: N. Budding
vertrek: onbekend
route
za 25/1 18:00 Drachten / van der Wiel 2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 SNIJ Noord Hal
veld 1
scheidsrechter: J. Abma
vertrek: 15:30
route
za 25/1 18:40 Wageningen 5 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 Het Binnenveld
veld 1
scheidsrechter: R.J. Bekkers
vertrek: onbekend
route