Wedstrijdagenda

Reserveshirts meenemen
Reserveshirts dienen uiterlijk vrijdagavond opgehaald te worden bij Jan & Douwina (adres).
• Deze week zijn er geen reserveshirts nodig

Training Kangoeroe Klup en het Speciaal Korfbal
De Kangoeroes trainen van 10.00 uur tot 11.00 uur en het Speciaal Korfbal van 11.00 uur tot 12.00 uur.


Agenda komende week

Thuis:

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
wo 22/5 18:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 Synergo C1 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: S. van Beek
aanwezig: 17:30
route
wo 22/5 20:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7 SKF 5 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Arjan van Baaren
aanwezig: 19:00
route
 
za 25/5 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1 MIA E1 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Iris van Lunteren
aanwezig: 08:30
route
za 25/5 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3 Synergo D4 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Leonie Giltaij
aanwezig: 08:30
route
za 25/5 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2 Tweemaal Zes F2 De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: Gijs Meester
aanwezig: 08:30
route
za 25/5 09:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4 Koveni E3 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Julia Simmering
aanwezig: 08:30
route
za 25/5 09:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3 Tweemaal Zes C2 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Rico Nooteboom
aanwezig: 08:45
route
za 25/5 10:10 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1 De Meeuwen F1 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Chiara de Groot
aanwezig: 09:45
route
za 25/5 10:10 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2 Woudenberg E1 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 09:45
route
za 25/5 10:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3 De Corvers B2 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Norben Kuin
aanwezig: 09:45
route
za 25/5 11:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 Oranje Wit C1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Ad Spelt
aanwezig: 11:00
route
za 25/5 12:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4 Reehorst '45 A2 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Jan Rodenburg
aanwezig: 11:15
route
za 25/5 12:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3 Fortissimo A2 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: André van Huisstede
aanwezig: 11:45
route
za 25/5 12:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 Oranje Wit B1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: M. Mooren
aanwezig: 12:00
route
za 25/5 13:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 Pernix 2 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: S. Bloemendaal
aanwezig: 12:45
route
za 25/5 14:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 DVO / Accountor 2 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Sebastiaan de Jong
aanwezig: 13:00
route
za 25/5 14:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 8 Hebbes 4 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Robin Meerman
aanwezig: 13:15
route
za 25/5 15:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 DVO / Accountor 1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 14:30
route
za 25/5 17:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 Sporting Trigon 3 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: J.H. Meijlis
aanwezig: 16:15
route
za 25/5 17:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 ODIK 3 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Alex van Zijl
aanwezig: 16:15
route

 Uit:

week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
ma 20/5 18:15 HKC E2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E6 Hoograven-Zuid
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Gijsje van Dijk, Máxime Veenendaal
vertrek: 17:30
route