Wedstrijdagenda

Reserveshirts meenemen
Reserveshirts dienen uiterlijk vrijdagavond opgehaald te worden bij Jan & Douwina (adres).
• De B1 en A5 spelen in reserveshirts.

Training Kangoeroe Klup en het Speciaal Korfbal
De Kangoeroe Klup en het Speciaal Korfbal is weer gestart.
De Kangoeroes trainen tijdens de competitie, op zaterdag van 10.00 uur tot 11.00 uur en het Speciaal Korfbal van 11.00 uur tot 12.00 uur. De trainingen vinden altijd plaats op veld 3 (veld bij de fietsenstalling).


Agenda komende week

Thuis:

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
za 21/9 09:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2 Woudenberg E1 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Tijme van Houwelingen
aanwezig: 09:00
route
za 21/9 09:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1 Fortissimo F1 De Woerd
veld 2a (24*12)
scheidsrechter: 
aanwezig: 09:00
route
za 21/9 10:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3 ODIK C2 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Leonie Giltaij
aanwezig: 09:15
route
za 21/9 10:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5 Synergo E3 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Robin Meerman
aanwezig: 10:15
route
za 21/9 11:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1 Dindoa D1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: W. van Garderen
aanwezig: 10:45
route
za 21/9 11:50 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3 Synergo B3 De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Norben Kuin
aanwezig: 11:00
route
za 21/9 12:15 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7 HKC 5 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Robin Meerman
aanwezig: 11:15
route
za 21/9 12:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 Albatros C1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 11:45
route
za 21/9 13:50 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 BEP A1 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: P. Hagenaars
aanwezig: 12:45
route
za 21/9 14:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 Groen Geel 3 De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: C.H. Kerstens
aanwezig: 13:30
route
za 21/9 15:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 Oranje Wit 2 De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: H. Ruitenbeek
aanwezig: 14:30
route

 Uit:

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
datum tijd wedstrijd locatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezig route
za 21/9 09:15 Victum D3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D3 Weteringhoek
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Mirjam
vervoer:       Jarno Sinke, Noa van Geel, Eva Schoenmaker, Aäron Noorlander
vertrek: 08:30
route
za 21/9 10:00 MIA E6 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E4 Veld MIA
veld 4 (24*12)
scheidsrechter: Jeroen van der Bijl
vervoer:       Isa van Westreenen, Yke van Leeuwen, Sarah Lutz
vertrek: 09:00
route
za 21/9 10:15 DOS D1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2 Veld DOS
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Ian Goes, Bente Smit, Emma t Hart, Hugo van Vark
vertrek: 09:30
route
za 21/9 10:30 Victum A2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4 Weteringhoek
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Robin D.
vervoer:       Rosanne Bovenberg, Casper van der Wiel, Pauline Polman
vertrek: 09:15
route
za 21/9 11:15 Huizen A2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5 KV Huizen
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Janna Vijn, Gijs Meester, Madelief van Hasselt
vertrek: 09:45
route
za 21/9 11:15 SKF B1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 De Groene Velden
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: Gertjan Ruijsch
vervoer:       Annelotte Bijlsma, Melle Gros, Gideon Gort, Jonas Böger
vertrek: 10:15
route
za 21/9 11:30 Sporting Delta A1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 Gravensingel
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: JWF Keizer
vervoer:       Kris Boere, Kjell Jacobi, Justin Straatman, Fenna Cavelaars
vertrek: 09:45
route
za 21/9 11:45 De Meeuwen B2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2 Putter Eng
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Xanne van Houwelingen, Selma den Hartog, Luca van Witzenburg, Gijsbert Kleinhans
vertrek: 10:30
route
za 21/9 12:00 OVVO E3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3 Daalseweide
veld 4 (24*12)
scheidsrechter: Mischa Zuidmeer
vervoer:       Emily ten Hove, Tijmen Kasteleijn, Lisalotte van Ginkel
vertrek: 11:15
route
za 21/9 12:45 ODIK 3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 Oosterbos
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: André Korf de Gidts
vertrek: 11:15
route
za 21/9 13:00 OVVO C2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2 Daalseweide
veld 2 (40*20)
scheidsrechter: Paul Hoijtink
vervoer:       Daniël van Nooten, Sam van Rheenen, Naomi Halsema, Marilieke van Hees
vertrek: 12:00
route
za 21/9 13:00 OVVO E2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1 Daalseweide
veld 3 (24*12)
scheidsrechter: Rik Noorman
vervoer:       Bram van Dijk, Veerle Ververs
vertrek: 12:15
route
za 21/9 14:30 Sporting Delta 2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 Gravensingel
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: EW. de Vos
vertrek: 12:45
route
za 21/9 14:30 Thor A1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3 Bijleveld
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vervoer:       Jannick Bloemendal, Nick Barkema, Renée Brouwer
vertrek: 13:00
route
za 21/9 15:30 Blauw-Wit 2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 Blauw-Wit veld
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: GJ. Visser
vertrek: 13:45
route
za 21/9 16:00 Sporting Delta 1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 Gravensingel
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: R. Alphen
vertrek: 14:15
route