• Teamindelingen

Teamindelingen

Onderstaand de indelingen voor seizoen 2019/2020!

Mocht je vragen of opmerkingen hebben of mis je jouw naam dan kun je uiteraard contact opnemen met tc@dalto.nl.

Senioren en junioren

Dalto 1/2

Trainers: Barry Schep, Jesper Oele en Ruud van de Hoef

Dico de Jager
Jarl Dubbeldam
Jeremy Westerhoff
Joost Wattel
Joran Sadon
Maarten Groot Hulze
Mathijs den Ouden
Rene Siedsma
Rudo Schulting
Thijs van de Griendt
Karin van den Brink
Lies Vink
Linde Kortleve
Lotte Keuning (blessure)
Lotte van Montfort
Lotte Steenbergen
Manoek Anbeek
Nienke Hoogeveen
Paula Nooteboom
Pia Donkers
Robin van der Vliet

Dalto 3

Trainers: Kees Rodenburg en Leen Willems

Afvaller selectie
Arie Rodenburg
Aryan Wezendonk
Elmer Groot Hulze
Jorrit Bergsma – AR
Thijs Rodenburg
Anouk Wezendonk
Linde Fleuren
Lotte Fokker
Rhodé Brouwer
Robin ter Hoeve
Suzanne Donkervoort

Dalto 4

Trainers: Natasja Bos en Hermen Daams

Mart van Noordenburg
Mika Anbeek
Milo Valk
Stefan Falkenberg
Tom Rickli
Dide van Eck
Eline Geurtsen
Floyd van Keulen
Naomi van der Tol
Tessa Heijbroek

Dalto 5

Trainers: Zelf

Fernand Lith
Joren van Dalen
Jorn van Moolenbroek
Kas van Noordenburg
Marc van den Tempel
Patrick Meerman
Remy Schulting
Wesley Dinsbach – AR
Andrea Lieftink
Eva Sprangers
Lotte Esmeijer
Marleen Brouwer
Marlies Dingemans
Michelle van de Wilt
Paula Bos

Dalto 6

Trainers: Dinsdag met tweede selectie, vrijdag n.n.b. (coaching n.n.b.)

Alex Ketting
Dirk-Jan Rebergen
Menno Berga
Menno de Haan
Michel van den Berg
Michiel van Amerongen – AR
Esther van Kooten Niekerk
Lise Hafkamp
Martine Storm
Monique van der Burg
Nathalie Drost
Saskia Eugster

Dalto 7

Trainers: Marion Bosga
coaching: Tessa Heijbroek en Henry Valk

Casper Terlingen
Corné Marchal (vanaf januari)
Diederik Bloemendal
Jan Rodenburg
Juan Visser
René van Hove
Rico Nooteboom
Bo van Ee
Chiara de Groot
Eline van der Wilt
Elsbeth Smalbrugge
Lise Wassens
Valerie van Bosbeek

Dalto Midweek

Arthur van der Poel
Edwin van Witzenburg
Edwin Wolswinkel
Max Hendriks
Wouter van Vlijmen
Dingena Leeman
Ellen Kelly
Esther van Kooten Niekerk
Karen Houtman
Moniek Noordermeer
Natasja Bos
Susan Ott

Dalto A1

Trainers: Fred Straatman, Rick Memelink en Wesley Dinsbach

Joël Klok
Justin Straatman
Kris Boere
Carel Wielinga
Kjell Jacobi
Mirte Anbeek
Fleur Kroes
Ellen Brouwer
Fenna Cavelaars

Dalto A2

Trainers: Arianne Brouwer, Benno Brouwer en Wim Nooteboom

Twan van Huisstede
Nordin Stam
Ivo Donkervoort
Rowin Smith
Casper Zoontjes
Anne van de Griendt
Ruth Brouwer
Joni ter Hoeve
Shenna Sleurink
Manon Hermsen
Mila Werkhoven

Dalto A3

Trainers: Nathalie Drost, Alex Ketting en Menno de Haan

Norben Kuin
Nick Barkema
Roemer Fleuren
Jannick Bloemendal
Kim van Dorland
Naomi Ploeg
Leonie Giltaij
Floor Böger
Renée Brouwer

Dalto A4

Trainers: Nathalie Drost, Alex Ketting en Menno de Haan

Casper van der Wiel
Douwe Böger
Pieter Klaassen
Tycho Jongmans
Dennis den Hartog
Mirthe van der Tol
Mieke van Leeuwen
Rosanne Bovenberg
Jasmijn van Lunteren
Pauline Polman

Dalto A5

Trainers: Jan Rodenburg en Hennie Kruis

Gijs Meester
Tim van Grinsven
Roy van Witzenburg
Bregje van der Ven
Elvira Bekkering
Noa Hoevers
Janna Vijn
Sarah Ploeg
Madelief van Hasselt

Aspiranten

Dalto B1

Jonas Böger
Gideon Gort
Melle Gros
Simon Kwint
Yoran Spelde
Annelotte Bijlsma
Iris Klep
Loeka Lanting
Iris van Lunteren
Margot van der Wiel

Dalto B2

Steijn van Huisstede
Tim Goes
Erik Rodenburg
Luca van Witzenburg
Gijsbert Kleinhans
Rick van der Linden
Nienke Anbeek
Xanne van Houwelingen
Julia Simmering
Selma den Hartog
Roma Halsema
Lieneke Bovenberg

Dalto B3

Emran Hamoumi
Bram Schaafsma
Joris van Zomeren
Kim van Bennekom
Suus Bömer
Rianne van Grinsven
Sterre van Grootveld
Amira Muller
Julia Nap
Floor Schothorst
Larissa de Souza
Evi Wassens
Lisa Wormgoor

Dalto C1

Tijme van Houwelingen
Jesper van Kooten Niekerk
Stijn Lanting
Dennis Noordermeer
Lysander Verweij
Floor van Denderen
Nicole Donselaar
Lonneke Gehéniau
Dina Hamoumi
Zonne van Lunteren

Dalto C2

Ingmar Kranendonk
Daniël van Nooten
Flip Schaafsma
Pepijn van Hove
Rik Bruinshoofd
Naomi Halsema
Marilieke van Hees
Sam van Rheenen
Jasmijn Sanders
Lieke Smit
Chaima Zaim
Benthe Jelier

Dalto C3

Thije Blessing
Beau Dijkhorst
Imre Jonkman
Kobus Meester
Fabian van Zomeren
Robin van Veluw
Meike Krouwel
Emilie Marijt
Sarah Simmering
Hanne Smit
Merel Verbart
Sarah van Zuijlen
Freya Jonkman

Pupillen

Dalto D1

Fes van Bennekom
Fjodor van Hees
Yari van Kooten Niekerk
Douwe Rodenburg
Thijmen Verbart
Fiep Bijnsdorp
Kim van Veluw
Merel van Wengerden
Sterre van Westreenen

Dalto D2

Sylke van der Aa
Hugo van Vark
Daniël Westeneng
Thijmen van Witzenburg
Emma ‘t Hart
Roos Bijlsma
Jael Leenders
Sophie Oepkes
Bente Smit

Dalto D3

Jarno Sinke
Philip Werner
Joël Westeneng
Demian Zeele
Daniël v.d. Werff
Marloes de Boer
Noa van Geel
Merijne Jonkman
Eva Schoenmaker

Dalto E1

Trainers: Casper van der Wiel, Rosanne Bovenberg en Floor Böger

Jens Bergsma
Bram van Dijk
Tobias Wolswinkel
Sanna van Kooten Niekerk
Tess Schoenmaker
Veerle Ververs

Dalto E2

Trainers: Tycho Jongmans en Douwe Böger

Guus Bom
Mathijn van Keeken
Stan Maenen
Marit van der Klift
Evy Oepkes

Dalto E3

Trainster: Nienke Anbeek

Máxime Veenendaal
Amelie den Hollander-
Emily van Hove
Nomi Toenders
Julia van der Heijden

Dalto E4

Trainster: Fenna Cavelaars

Tijmen Kasteleijn
Tim Lahaije
Auke Lanenga
Renske Blokker
Mette Leenders

Dalto E5

Trainsters: Iris Klep en Jonas Böger

Mike Donselaar
Ruben van Leeuwen
Noore van Keeken
Loïs Kelly
Yke van Leeuwen

Dalto E6

Trainers: Annelotte Bijlsma en Jesper van Kooten Niekerk

Ingmar de Zoete
Hidde Zwanenburg
Sarah Lutz
Isa van Westreenen
Julia van Vark
Ella Niemeijer

Dalto E7

Trainsters: Nicole Donselaar en Roma Halsema

Trijntje Bom
Lotte van Dijk
Déanthe van Garderen
Renske Ruward
Maica van Vlijmen

Dalto F1

Trainsters: Rianne van Grinsven en Evi Wassens

Guus Bergsma
Wessel Verkerk
Mies Bijnsdorp
Merel de Boer
Anne ‘t Hart
Meike Swiers
N.N.

Nieuws