• Teamindelingen

Onderstaand de indeling voor seizoen 2020/2021 (bijgewerkt op 10-09-2020).
Lees ook de uitgebreide toelichting van zondag 1 juni 2020 hierbij.

Senioren en junioren

Dalto 1/2

Trainer-coaches: Barry Schep, Jesper Oele en Ruud van de Hoef

Arie Rodenburg
Dico de Jager
Jarl Dubbeldam
Jeremie Westerhoff
Joost Wattel
Joran Sadon
Kris Boere
Mathijs den Ouden
Mika Anbeek
Rene Siedsma
Rudo Schulting
Thijs van de Griendt
Eline Geurtsen
Karin van den Brink
Linde Fleuren
Linde Kortleve
Lotte Keuning
Lotte van Montfort
Lotte Steenbergen
Manoek Anbeek
Nienke Hoogeveen
Paula Nooteboom
Robin van der Vliet
Pia Donkers
Robin van der Vliet

Dalto 3

Trainer-coach: Natasja Bos, Vacature

Aryan Wezendonk
Elmer Groot Hulze
Stefan Falkenberg
Tom Rickli
Dide van Eck
Rhodé Brouwer
Ruth Brouwer
Suzanne Donkervoort

Dalto 4

Trainer-coach: Hermen Daams, Vacature

Jorn van Moolenbroek
Leen Willems
Mart van Noordenburg
Menno de Haan
Nordin Stam
Floyd van Keulen
Mila Werkhoven
Nathalie Drost
Nina de Bruin
Robin ter Hoeve

Dalto 5

Trainer-coaches: Patrick Meerman, Eva Sprangers, Paula Bos

Fernand Lith
Joren van Dalen
Kas van Noordenburg
Maarten Groot Hulze
Marc van den Tempel
Remy Schulting
Andrea Lieftink
Lotte Esmeijer
Marleen Brouwer
Marlies Dingemans
Michelle van der Wilt
Tessa Heijbroek

Dalto 6/7

Trainers-coaches: Vacature (2x)

Alex Ketting
Casper Terlingen
Corné Marchal
Diederik Bloemendal
Dirk-Jan Rebergen
Jan Rodenburg
Menno Berga
Michel van den Berg
Norben Kuin
René van Hove
Rico Nooteboom
Bo van Ee
Chiara de Groot
Eline van der Wilt
Elsbeth Smalbrugge
Lise Roberts-Hafkamp
Lise Wassens
Martine Storm-Brouwer
Monique van der Burg
Naomi van der Tol
Petra van Donselaar
Saskia Eugster

Dalto Midweek

Arthur van der Poel
Edwin van Witzenburg
Edwin Wolswinkel
Max Hendriks
Wouter van Vlijmen
Dingena Leeman
Ellen Kelly
Esther van Kooten Niekerk
Karen Houtman
Moniek Noordermeer
Natasja Bos
Susan Ott

Dalto A1

Trainer-coaches: Leen Willems, David Fokker, Stefan Elbers

Carel Wielinga
Casper Zoontjes
Justin Straatman
Kjell Jacobi
Twan van Huisstede
Anne van de Griendt
Ellen Brouwer
Fenna Cavelaars
Fleur Kroes
Joni ter Hoeve

Dalto A2

Trainer-coaches: Michiel Barkema, Wim Nooteboom, Paul van de Griendt

Bud van der Vliet
Ivo Donkervoort
Jannick Bloemendal
Nick Barkema
Roemer Fleuren
Rowin Smith
Loeka Lanting
Manon Hermsen
Margot van der Wiel
Quinty Schild
Wordt nog aangevuld

Dalto A3

Trainer-coaches: Nathalie Drost, Menno de Haan, Kevin van de Laar & Jan Wielinga (coach)

Casper van der Wiel
Djerrin Vos
Douwe Böger
Pieter Klaassen
Tycho Jongmans
Yoran Spelde
Floor Böger
Kim van Dorland
Leonie Giltaij
Naomi Ploeg
Rosanne Bovenberg
Xanne van Houwelingen

Dalto A4

Trainer-coaches: Alex Ketting, Menno de Haan, Kevin van de Laar & Jan Wielinga (coach)

Heer uit de A3
Dennis den Hartog
Roy van Witzenburg
Steijn van Huisstede
Jasmijn van Lunteren
Lieneke Bovenberg
Mirthe van der Tol
Pauline Polman
Selma den Hartog

Dalto A5

Trainer-coaches: Vacature (2x)

Bram Schaafsma
Gijs Meester
Joris van Zomeren
Tim van Grinsven
Bregje van der Ven
Elvira Bekkering
Madelief van Hasselt
Sarah Ploeg

Dalto A6

Trainer-coach: Hans Bömer

Amira Muller
Evi Wassens
Floor Schothorst
Julia Nap
Kim van Bennekom
Larissa de Souza
Lisa Wormgoor
Rianne van Grinsven
Sterre van Grootveld
Suus Bömer

Aspiranten

Dalto B1

Trainer-coaches: Michiel van Amerongen & Rick Memelink

Dennis Noordermeer
Gideon Gort
Jonas Böger
Stijn Lanting
Tim Goes
Annelotte Bijlsma
Floor van Denderen
Iris Klep
Iris van Lunteren
Nicole Donselaar

Dalto B2

Trainer-coaches: Nordin Stam & Mart van Noordenburg

Emran Hamoumi
Erik Rodenburg
Jesper van Kooten Niekerk
Luca van Witzenburg
Rick van der Linden
Anne-Lieke Pluim
Esmée van der Vaart
Julia Simmering
Nienke Anbeek
Roma Halsema

Dalto B3

Trainer-coaches: Jan Rodenburg, René van Hove en William Smit

Daniel van Nooten
Fabian van Zomeren
Flip Schaafsma
Pepijn van Hove
Thije Blessing
Thomas Simmering
Emilie Marijt
Freya Jonkman
Hanne Smit
Jasmijn Sanders
Lieke Smit
Marilieke van Hees
Merel Verbart

Dalto C1

Trainer-coaches: Elmer Groot Hulze, Justin Straatman & Suzanne Donkervoort

Douwe Rodenburg
Fjodor van Hees
Lysander Verweij
Sven Donker
Tijme van Houwelingen
Yari van Kooten Niekerk
Dina Hamoumi
Lonneke Gehéniau
Merel van Wengerden
Zonne van Lunteren

Dalto C2

Trainer-coaches: Robin Meerman en Roemer Fleuren

Fes van Bennekom
Bram Schepers
Imre Jonkman
Ingmar Kranendonk
Kobus Meester
Rik Bruinshoofd
Robin van Veluw
Benthe Jelier
Eva Schoenmaker
Naomi Halsema
Roos Bijlsma

Dalto C3

Trainer-coaches: Vacature (2x)

Daniel Westeneng
Demian Zeele
Hugo van Vark
Jarno Sinke
Philip Werner
Sylke van der Aa
Thijmen van Witzenburg
Meike Krouwel
Sarah Simmering
Sarah van Zuijlen

Pupillen

Dalto D1

Trainer-coaches: Ivo Donkervoort & Adriaan van Dijk, Sido van Westreenen (teammanager)

Bram van Dijk
Thijmen Verbart
Guus Bom
Mathijn van Keeken
Fiep Bijnsdorp
Jaël Leenders
Kim van Veluw
Sophie Oepkes
Sterre van Westreenen

Dalto D2

Trainer-coaches: Fenna Cavelaars, Tycho Jongmans & Douwe Böger

Julian van Ledden
Stan Maenen
Tobias Wolswinkel
Amelie den Hollander
Bente Smit
Merijne Jonkman
Mette Leenders
Noa van Geel
Pien Verheijden
Tess Schoenmaker

Dalto D3

Trainer-coaches: Suus Bömer en Roma Halsema

Auke Lanenga
Joël Westeneng
Tijmen Kasteleijn
Tim Lahaije
Emily ten Hove
Evy Oepkes
Marit van der Klift
Nomi Toenders
Renske Blokker
Rosalie Bos
Julia van der Heijden

Dalto E1

Trainer-coaches: Floor Böger, Rosanne Bovenberg, Casper van der Wiel

Hidde Zwanenburg
Jens Bergsma
Lotte van Dijk
Renske Ruward
Sanna van Kooten Niekerk
Veerle Ververs

Dalto E2

Trainer-coaches: Jesper van Kooten Niekerk, Jonas Böger

Mike Donselaar
Ruben van Leeuwen
Lucas Oerlemans
Loïs Kelly
Noore van Keeken
Yke van Leeuwen

Dalto E3

Trainer-coaches: Nicole Donselaar, Zonne van Lunteren

Déanthe van Garderen
Ella Niemeijer
Isa van Westreenen
Maica van Vlijmen
Milou Adema
Sarah Lutz
Trijntje Bom
Zari Vrijland

Dalto E4

Trainer-coaches: Evi Wassens, Rianne van Grinsven, Roma Halsema

Daniël Janssen
Jasper Schrovenwever
Rembrandt Roetemeijer
Julia van Vark
Marjolein Bos

Dalto F1

Trainer-coaches: Annelotte Bijlsma, Iris Klep, Nienke Anbeek en Yari v.Kooten Niekerk

Linde Schrovenwever
Meike Swiers
Merel de Boer
Mies Bijnsdorp
Fenna van Nugteren
N.N.

Nieuws