• Teamindelingen

Onderstaand de teamindelingen voor seizoen 2021/2022. Lees ook de uitgebreide toelichting van maandag 3 en zondag 16 mei 2021 hierbij.

Laatst bijgewerkt op: vrijdag 8 oktober, 17.00 uur

Senioren & junioren

Dalto 1 & 2

Trainer-coach(es): Barry Schep, Jesper Oele, Timon den Hartog & David Fokker

Anne van de Griendt
Fleur Kroes
Karin van den Brink
Linde Fleuren
Lotte Keuning
Lotte Steenbergen
Lotte van Montfort
Manoek Anbeek
Nienke Hoogeveen
Quinty Stahli
Robin van der Vliet
Dico de Jager
Jonas Lemmens
Joost Wattel
Justin Straatman
Kjell Jacobi
Kris Boere
Mathijs den Ouden
Rene Siedsma
Rudo Schulting
Thijs van de Griendt
Yannick Schild

Dalto 3

Trainer-coach(es): Natasja Bos & Mathieu van Leeuwen

Dide van Eck
Floyd van Keulen
Kim Lanzing
Quinty Schild
Rhodé Brouwer
Shenna Sleurink
Carel Wielinga
Elmer Groot Hulze
Jarl Dubbeldam
Mika Anbeek
Tom Rickli
Twan van Huisstede

Dalto 4

Trainer-coach(es): Hermen Daams & Jan Wielinga

Mila Werkhoven
Nathalie Drost
Nina de Bruin
Robin ter Hoeve
Ruth Brouwer
Jannick Bloemendal
Jorn van Moolenbroek
Mart van Noordenburg
Menno de Haan
Nick Barkema
Nordin Stam

Dalto 5

Trainer-coach(es): zelf

Bente Rodenburg (alleen trainen)
Lotte Esmeijer
Michelle van der Wilt
Paula Nooteboom
Tessa Heijbroek
Joren van Dalen
Kas van Noordenburg
Leen Willems
Maarten Groot Hulze
Marc van den Tempel
Remy Schulting
Stefan Falkenberg

Dalto 6

Trainers-coach(es): Wordt nog naar gekeken

Lise Roberts-Hafkamp
Lise Wassens
Martine Storm-Brouwer
Michelle Delfgou
Saskia Eugster
Alex Ketting
Casper Terlingen
Michel van den Berg
Norben Kuin
Robin van der Poel

Dalto 7

Trainer-coach(es): Alex Ketting & Jan Wielinga (coach)

Floor Böger
Jasmijn van Lunteren
Leonie Giltaij
Naomi Ploeg
Pauline Polman
Rosanne Bovenberg
Casper van der Wiel
Dennis den Hartog
Djerrin Vos
Pieter Klaassen
Tycho Jongmans

Dalto 8

Trainer-coach(es): Jan Wielinga (coach)

Bo van Ee
Bregje van der Ven
Chiara de Groot
Elvira Bekkering
Diederik Bloemendaal
Gijs Meester
Jan Rodenburg
René van Hove
Sander van Beek (alleen trainen)

Dalto Midweek

Dingena Leeman
Ellen Kelly
Esther van Kooten Niekerk
Moniek Noordermeer
Natasja Bos
Arthur van der Poel
Edwin van Witzenburg
Edwin Wolswinkel
Max Hendriks
Patrick Rietdijk
Wouter van Vlijmen

Dalto A1

Trainer-coach(es): Leen Willems, Tom Rickli & Stefan Elbers

Annelotte Bijlsma
Ellen Brouwer
Fenna Cavelaars
Iris van Lunteren
Joni ter Hoeve
Loeka Lanting
Casper Zoontjes
Dennis Noordermeer
Gideon Gort
Ivo Donkervoort
Rowin Smith

Dalto A2

Trainer-coach(es): Elmer Groot Hulze, Simone van Zwoll & Justin Straatman

Iris Klep
Kyra Zoontjes
Loeka Lanting
Margot van der Wiel
Xanne van Houwelingen
Bud van der Vliet
Jonas Böger
Steijn van Huisstede
Yoran Spelde

Dalto A3

Trainer-coach(es): Nathalie Drost & Menno de Haan

Anne-Lieke Pluim
Esmée van der Vaart
Julia Simmering
Lieneke Bovenberg
Madelief van Hasselt
Sarah Ploeg
Selma den Hartog
Erik Rodenburg
Rick van der Linden
Roy van Witzenburg
Tim Goes

Dalto A4

Trainer-coach(es): Hans Bömer

Evi Wassens
Julia Nap
Kim van Bennekom
Sterre van Grootveld
Lisa Wormgoor
Rianne van Grinsven
Suus Bömer
Larissa de Souza
Bram Schaafsma

Aspiranten (B- & C-teams)

Dalto B1

Trainer-coach(es): Michiel van Amerongen, Nordin Stam & Milo Valk

Dina Hamoumi
Floor van Denderen
Indy van der Heijden
Nicole Donselaar
Zonne van Lunteren
Jesper van Kooten Niekerk
Lysander Verweij
Stijn Lanting
Sven Donker
Tijme van Houwelingen

Dalto B2

Trainer-coach(es): Twan van Huisstede, René ten Hove & William Smit

Freya Jonkman
Hanne Smit
Jasmijn Sanders
Lieke Smit
Merel Verbart
Roma Halsema
Daniel van Nooten
Imre Jonkman
Ingmar Kranendonk
Pepijn van Hove
Thomas Simmering

Dalto B3

Trainer-coach(es): Arie Rodenburg & Bas Jelier

Benthe Jelier
Meike Krouwel
Naomi Halsema
Sarah Simmering
Bram Schepers
Flip Schaafsma
Rik Bruinshoofd
Thije Blessing

Dalto C1

Trainer-coach(es): Edwin van Kooten Niekerk, Roemer Fleuren & Sido van Westreenen (teammanager)

Fiep Bijnsdorp
Kim van Veluw
Sophie Oepkes
Sterre van Westreenen
Douwe Rodenburg
Fes van Bennekom
Fjodor van Hees
Yari van Kooten Niekerk

Dalto C2

Trainer-coach(es): Casper van der Wiel, Floor Böger & Rosanne Bovenberg

Bente Smit
Eva Schoenmaker
Jaël Leenders
Noëlia Koops
Roos Bijlsma
Demian Zeele
Hugo van Vark
Jarno Sinke
Julian van Ledden
Thijmen Verbart

Dalto C3

Trainer-coach(es): Djerrin Vos, Pauline Polman & Barbara van der Aa (coach)

Merijne Jonkman
Noa van Geel
Pien Verheijden
Minke Crama
Daniel Westeneng
Philip Werner
Sylke van der Aa
Thijmen van Witzenburg
Joël Westeneng

Pupillen (D-, E- & F-teams)

Dalto D1

Trainer-coach(es): Adriaan van Dijk, Ivo Donkervoort & Arjan Bom (teammanager)

Amelie den Hollander
Nomi Toenders
Sanna van Kooten Niekerk
Tess Schoenmaker
Bram van Dijk
Guus Bom
Mathijn van Keeken
Tobias Wolswinkel

Dalto D2

Trainer-coach(es): Fenna Cavelaars & Tycho Jongmans

Loïs Kelly
Trijntje Bom
Veerle Ververs
Yke van Leeuwen
Floris van Ledden
Hidde Zwanenburg
Jens Bergsma
Ruben van Leeuwen
Stan Meanen

Dalto D3

Trainer-coach(es): Jesper van Kooten Niekerk & Remco van Vark

Evy Oepkes
Isa van Westreenen
Julia van Vark
N.N.
Auke Lanenga
Mike Donselaar
Tijmen Kasteleijn
Tim Lahaije

Dalto D4

Trainer-coach(es): Roma Halsema, Selma den Hartog & Lieke Smit

Emily ten Hove
Marit van der Klift
Renske Blokker
Lotte Janssen
Daniël Janssen
Jasper Schrovenwever
Qiang Strockmeijer
Rembrandt Roetemeijer

Dalto E1

Trainer-coach(es): Jonas Böger & Dennis Noordermeer

Lotte van Dijk
Noore van Keeken
Renske Ruward
Boris van der Poel
Lucas Oerlemans

Dalto E2

Trainer-coach(es): Nicole Donselaar & Zonne van Lunteren

Elin
Emma Oerlemans
Eva Westeneng
Mies Bijnsdorp
Tiemen Burgerhart
Pepijn van Ledden
Finn Toenders

Dalto E3

Trainer-coach(es): Evi Wassens, Rianne van Grinsven & Suus Bömer

Fenna van Nugteren
Anna Lou Grootenhaar
Ayla Grosfeld
Emma de Haan
Maica van Vlijmen
Milou Adema

Dalto E4

Trainer-coach(es): Yari van Kooten Niekerk & Sven Donker

Meike Swiers
Sanne van Vliet
Daisy Ipskamp
Robijn van Dijk
Sofie van Houtum
Tisza Wilcsinszky

Dalto F-jeugd

Trainer-coach(es): Nienke Anbeek, Annelotte Bijlsma & Iris Klep

Linde Schrovenwever
Luci van Leeuwen
Anniek Janssen
Elmer van Leeuwen
Jurre Verkerk
Olle Grosveld
Sef Mansvelder