Winkelwagen (0)

Roosters

Rijrooster

Check snel het rijrooster en ruil evt. met een andere ouder
Vriendelijk verzoek om zo snel mogelijk te controleren of de ingeplande datum gereden kan worden. Ruilen is dan gemakkelijker, dan wanneer pas vlak voor de wedstrijddag nog vervanging moet worden geregeld. Als er op een bepaalde datum niet gereden kan worden, ruilt u dan alstublieft zelf met een andere ouder.

Mochten er nog fouten in het overzicht zitten, dan kan contact worden opgenomen met Carola de Jong en Sijtske Donkervoort (rijrooster@dalto.nl).

Bar- keukendiensten

Geen rooster bekend.

Schoonmaakrooster

Geen rooster bekend.

Jurytafel

Geen rooster bekend.

Zaaldienst

De indeling van de zaalcommissarissen.

Alle teams hebben in de app per team de indeling al gehad maar dit is het totaal overzicht. Klik op de link voor het pdf-bestand.

Zaaldiensten

zaterdag 18 november 2023HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3Synergo D1Elin de langeFinn Toenders
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4Fiducia E4Roos BaasF1
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen F1ODIK/JansenvdGrift F1E4Thijn Rietdijk
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D4Antilopen/Bloemendal Bouw D3Feline van WalbeekMeike Swiers
11:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Victum C1Nomi ToendersHidde Zwanenburg
12:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Rust Roest B1Fiep BijnsdorpIan Goes
13:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen B3Swift (A) B1Pien VerheijdenLars Vreugdenhil
14:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2TOP/IAA fresh A2jurytafel
16:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1TOP/IAA fresh A1jurytafel
17:40Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7Duko 3Tim Goes
19:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3DOS ’46/VDK Groep 3jurytafel
20:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8Synergo 8Juli Nap
zaterdag 25 november 2023HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2OVVO D1Daniel JanssenSofie van Houtum
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E3ODIK/JansenvdGrift E3Bente BakkerE3
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E5Atlantis E4E5Tess Knoppert
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D4Het Bosch D1Noa BlauwTisza Wilcinszky
11:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen D1Avanti/Post Makelaardij D1Emma OerlemansTygo van Barneveld
12:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Luno C1Yke van LeeuwenJasper Mienis
13:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2SDO (V) B1Renske van LeeuwenDouwe Rodenburg
14:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2AWDTV/IJskouddebeste A1jurytafel
15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5ODIK/JansenvdGrift 3De TolBunnikMaaike de Ligt
16:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1LDODK/Rinsma Modeplein A1jurytafel
16:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7Fiducia 5De TolBunnikJasmijn Sanders
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2Wageningen 2jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Oost-Arnhem 1jurytafel
zaterdag 2 december 2023HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5RDZ D2Jaimy KramerMees van der Ree
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E1Atlantis E1Isabel van ReenenF1
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen F1Tiel ’72 F1E1Tobias van den Haak
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3Victum D1Eva KhachatryanN.N.
11:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen C4Tiel ’72 C2Rembrandt RoetemeijerRosalie Waelpoel
12:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1GG/RMcD Huis Emma B1jurytafel
13:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1GG/RMcD Huis Emma C1Lynn van der WerveFloris van Ledden
14:40Dalto/Klaverblad Verzekeringen A3Luno A1Sarah SimmeringDana van der Oord
16:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4AWDTV/IJskouddebeste 2jurytafel
17:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3DSC 3jurytafel
19:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8Fortissimo 4Rico Nooteboom
20:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6Synergo 4Thijs Rozendal
zaterdag 9 december 2023HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D1MIA D1Lotte van DijkStijn ten Hoeve
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E3MIA E5Linde SchrovenweverE4
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4Atlantis E5E3Luci van Leeuwen
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2De Vinken D1Jelte van HouwelingenAnna Lou Grootenhaar
11:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen D4SDO/Fiable D2Eva WestenengJaicy Kramer
12:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Telstar/Schoonderbeek C1Evy OepkesMathijs van Keeken
13:25Dalto/Klaverblad Verzekeringen C3De Vinken C1Sarah LutzAuke Lanenga
14:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Victum B1Eva SchoenmakerDemian Zeele
15:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2IJsselvogels A1jurytafel
17:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1DVO/Transus A1jurytafel
19:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7KCD 2Anne Lieke van der Velden
20:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5Dindoa 4Robert Rijkse
zaterdag 16 december 2023HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E1Fortissimo E1Josien BomE2
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E2Thor (H) E2E1Anniek Janssen
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E5OVVO E4E1E2
10:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5Thor (H) D1India ComleyNiels Vreugdenhil
11:20Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2ODIK/JansenvdGrift C1Ruben van LeeuwenAmelie den Hollander
12:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Wageningen B2Bente SmitHugo van Vark
13:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5Tiel ’72 3Robin van der Poel
15:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7Fortissimo 3Yoran Spelde
16:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4GG/RMcD Huis Emma 3jurytafel
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2PKC/Vertom 3jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1TOP (A) 1jurytafel
zaterdag 23 december 2023HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E1Woudenberg E1Elmer van LeeuwenE3
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E3Sparta (N) E2E1Teun de Weerd
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3Koveni D1Ayla GrosveldCasper Waelpoel
11:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2Fortissimo D1Robijn van DijkTiemen Burgerhart
12:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen C3Fiducia C3Renske BlokkerTijmen Kasteleijn
13:20Dalto/Klaverblad Verzekeringen C4EKCA/CIBOD C1Lucy KramerQiang Strockmeijer
14:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen B3SDO/Fiable B1Liva van RheenenJoël Westeneng
15:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen A3Woudenberg A2Benthe JelierBram Schepers
zaterdag 6 januari 2024HalPlaats
10:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E2Fiducia E2Ilsa WinklerE4
10:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4SGV E2E2Julian van den Berg
11:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen E5Tempo E6Fabiën van DoornF1
11:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen F1Animo F1E5Timon Melse
12:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2Atlantis D1Mies BijnsdorpGuus Bergsma
13:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen D4Victum D3Fenna van NugterenFeline van Walbeek
14:20Dalto/Klaverblad Verzekeringen C3OVVO C2Marit van de KliftStan Maenen
15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen A3Fiducia A1Anouk van GemertFlip Schaafsma
16:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6Dindoa 5Jasmijn van Lunteren
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2LDODK/Rinsma Modeplein 3jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Mid-Fryslân/ReduRisk 1jurytafel
zaterdag 13 januari 2024HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E3Spirit E3Elise SebrechtsE4
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4MIA E6E3Siem Ruijsenaars
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen F1DVO/Transus F1E#E4
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3SDO/Fiable D1Manar BoudiamieMilou Adema
11:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen D1Nieuwerkerk D1Lucas OerlemansQuinn Lammers
12:20Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1OVVO B1jurytafel
13:40Dalto/Klaverblad Verzekeringen B3Huizen B2Anne RoofLisa Vogelaar
14:50Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2Fiks A1jurytafel
16:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1Unitas/Perspectief A1jurytafel
18:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6HKC (U) 3Tycho Jongmans
19:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8DWS 4Bo van Ee
20:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3DVO/Transus 3jurytafel
zaterdag 20 januari 2024HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D4DOS (W) D1Sanne van VlietMeike Swiers
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4Synergo E5Bente MelsenJack van de Poel
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Wageningen C2Trijntje BomJonathan van Houtum
11:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen C4SKF C5Mike DonselaarLotte Janssen
12:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen B3KVA B2Savannah WanghDaniel Westeneng
13:20Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2Tempo A1jurytafel
14:55Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1DOS ’46/VDK Groep A1jurytafel
15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Fortissimo B1De TolBunnikJael LeendersJulian van Ledden
16:35Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3Mid-Fryslân/ReduRisk 2jurytafel
16:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7Synergo 6De TolBunnikXanne van Houwelingen
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2TOP/IAA fresh 2jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1TOP/IAA fresh 1jurytafel
zaterdag 27 januari 2024HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5Midlandia D1Ariana AnsaripourBenjamin Kloosterman
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E1SGV E1Jasper ViseeE2
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E2SDO/Fiable E2E1Guido de Bruin
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D1Fortuna D1Noore van KeetenDaniël Hendriksen
11:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1KZ/Keukensale.com B1jurytafel
12:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1OVVO C1Veerle VerversBram van Dijk
13:50Dalto/Klaverblad Verzekeringen A3Het Bosch A1Fabienne CremerThomas Simmering
15:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5Sparta (N) 2Saskia Eugster
16:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4KCC/CK Kozijnen 3jurytafel
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2Tempo 2jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Tempo 1jurytafel
zaterdag 3 februari 2024HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E1Huizen E1Thijs ten HoeveE2
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E2Synergo E2E1Mathilde Teeuwissen
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen F1SKF F2E1E2
10:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5Victum D4Christina van de VenAlper Kemal
11:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3Fiducia D1Gijs de WeerdElin de Lange
12:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen B3DKV Victoria B1Pien VerheijdenLiva van Rheenen
13:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1Wageningen C1Tess SchoenmakerGuus Bom
14:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen C4Wageningen C4Julia van VarkYsbrand Terpstra
15:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen C3Synergo C1Isa van WestreenenEmily ten Hove
15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6MIA 4De TolBunnikRosanne Bovenberg
16:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1MIA B1jurytafel
16:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8KCD 3De TolBunnikMinke Reinstra
17:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen A3OVVO A3Lieke SmitJarno Sinke
18:50Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3SKF 2jurytafel
20:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4SDO/Fiable 2jurytafel
zaterdag 10 februari 2024HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E3Dindoa E9Lena SustronkE5
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E5Synergo E3E3Julie Reusen
09:25Dalto/Klaverblad Verzekeringen D1TOP/IAA fresh D1Renske RuwardTygo van Barneveld
10:25Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2DOT (O) B1Minke CramaBram de Jong
11:25Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Fortissimo C1Yke van LeeuwenHidde Zwanenburg
12:40Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2GG/RMcD Huis Emma A1jurytafel
14:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1KZ/Keukensale.com A1jurytafel
15:35Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5DOS (W) 2Marleen Brouwer
16:50Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7De Meeuwen 3Selma den Hartog
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2Unitas/Perspectief 2jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Unitas/Perspectief 1jurytafel
zaterdag 17 februari 2024HalPlaats
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2Blauw-Wit (A) 3jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1AWDTV/IJskouddebeste 1jurytafel
zaterdag 2 maart 2024HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5Luno D1Jaimy KramerMax van Dijk
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E1Fiducia E1Josien BomF1
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen F1Wageningen F2E1Nina van den Top
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3VIKO D1Finn ToendersAyla Grosveld
11:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen C4Rheko C1Mikaëla ComleyRembrandt Roetemeijer
12:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1SKF C1Sanna van Kooten NiekerkFlorias van Ledden
13:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1TOP/IAA fresh B1jurytafel
15:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4Unitas/Perspectief 3jurytafel
15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6Victum 4De TolBunnikPieter Klaassen
16:35Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3KZ/Keukensale.com 3jurytafel
16:40Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8Oost-Arnhem 5De TolBunnikGijs Meester
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2DSC 2jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1DSC 1jurytafel
zaterdag 9 maart 2024HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D4Woudenberg D3Noa BlaauwEva Westeneng
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E3Antilopen/Bloemendal Bouw E5Jelte van NugterenE4
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4KCD E1E3Ilja Scharrenburg
10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D1Die Haghe D1Noore van KeekenStijn ten Hoeve
11:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1Tiel ’72 B1jurytafel
12:35Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1KZ/Keukensale.com C1Jens BergsmaFemke van der Weide
13:40Dalto/Klaverblad Verzekeringen B3ESDO B1Lars VreugdenhilAnne Roof
14:50Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2Refleks A1jurytafel
16:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1AVO A1jurytafel
18:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6Wageningen 6Naomi Ploeg
19:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8Koveni 3Hanne Smit
20:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3Oost-Arnhem 2jurytafel
zaterdag 16 maart 2024HalPlaats
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5KCD D1India ComleyMees van der Ree
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E2OVVO E2Sef MansvelderE5
09:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E5Victum E2E2Isolde de Jong
10:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2Nova D1Sofie van HoutumPepijn van Ledden
11:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen C3EKVA C2Tim LahaijeSarah Lutz
12:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen C4Animo C1Femke ZwanenburgRosalie Waelpoel
13:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Reehorst ’45 C1Nomi ToendersJasper Mienis
14:10Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Fiducia B1Fiep BijnsdorpDemian Zeele
15:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7Koveni 2Arthur Kordes
16:35Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4DVO/Transus 4jurytafel
18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2Fiks 2jurytafel
20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Avanti/Post Makelaardij 1jurytafel
lees meer

Gerelateerde nieuwsberichten

Rooster zaaldiensten

0 likes

Rijrooster

2 likes