• Technische Zaken

Structuur Technische Zaken Dalto/Klaverblad Verzekeringen

Sinds vorig seizoen werken de bestaande technische commissies al meer samen en is er afstemming over zaken die meerdere leeftijdscategorieën betreffen. Dit seizoen is de structuur definitief aangepast. Er is eigenlijk nog maar één technische commissie, tegelijkertijd blijft er natuurlijk overleg tussen coördinatoren van bijvoorbeeld de jeugdteams en de selectieteams. De rol van de coördinatoren is erg belangrijk, zij zijn de directe aanspreekpunten voor trainers/coaches en spelers.

Hieronder zie je de verschillende functies en mailadressen. De TC voert het door de ledenvergadering vastgestelde beleid uit. Douwe de Vries is verantwoordelijk bestuurslid en volgt het werk van de TC op de voet.

Bestuurslid Technische Zaken:
Douwe de Vries: douwetdevries@gmail.com

Douwe de Vries - Bestuurslid Technische Zaken

Douwe de Vries

Technische Commissie (mailadres tc@dalto.nl):

Henry Valk (voorzitter): henry.valk@gmail.com
Dalto 3 en 5: Milo Valk: milo.valk@gmail.com
Overige senioren:  Henry Valk
Wedstrijdsecretariaat senioren en A-jeugd: Cynthia Langewen: ws.sen-jun@dalto.nl
Wedstrijdsecretariaat jeugd: Carola de Jong en Stef Böger: ws.jeugd@dalto.nl
Speciaal Korfbal: Hans Bömer en Simone Benschop: speciaalkorfbal@dalto.nl
Trainingsrooster: Jos van Grinsven: fiekejos@hetnet.nl
Oefenwedstrijden: Jan Rodenburg: oefenwedstrijden@dalto.nl.

Paul van de Griendt: paul@vandegriendt.nl
Coördinatie Topkorfbal
Beleidsontwikkeling.

Marleen Brouwer: mvkbrouwer@gmail.com
Werkgroep Topkorfbal
Beleidsontwikkeling
Medische Commissie: Fred Dingemans: f.dingemans@casema.nl
Kangoeroe Klup: Linde Kortleve: lindekortleve@hotmail.com.

Wesley Dinsbach: wesleydinsbach@hotmail.com
A1 en A2: Dico de Jager: dicodejager@gmail.com
A3, A4 en A5: Wesley Dinsbach
Scouting: Steven van Raffe: stevenvanraffe@gmail.com
Schoolkorfbal & Clinics
Financiën

Bert van der Wiel: bert_vanderwiel@yahoo.com
B-jeugd: Bert van der Wiel
C-jeugd: Monique Willemsen: ammoenmonique@hotmail.com
D-jeugd: Edwin van Kooten Niekerk: edwin.esthervankn@gmail.com
E en F-jeugd: Carla Aarsen: carla_aarsen@yahoo.com
Trainingsrooster: zie boven.

Ed van Moolenbroek: e.vanmoolenbroek@caiway.nl
trainingscoördinatie en opleidingen: Arianne Brouwer, Ingrid van Denderen en Ed van Moolenbroek: ariannebrouwer3@gmail.com.

De technische commissie in beeld

Henry Valk

Henry Valk

Paul van de Griendt

Paul van de Griendt

Marleen Brouwer

Marleen Brouwer

Wesley Dinsbach

Wesley Dinsbach

Bert van der Wiel

Bert van der Wiel

Nieuwsberichten

BTZ Dalto
/door

Update volgend seizoen

Een aantal goed nieuws-berichten; nog steeds vrouwen gezocht; én wijzigt er iets in jouw situatie volgend seizoen, geef dat dan even door.