
[av_hr class=’invisible’ height=’4′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ custom_class=”]
Net die dag in de week dat het geen dertig graden is en de zon niet schijnt. Net die dag gaat de D1 naar het Henschotermeer, afgelopen zondag. Eén voordeel: we waren de enigen!
’s Ochtends werden er twee palen ingeladen op de Woerd en verzamelde de D1 zich bij Iris thuis. Op naar het Henschotermeer! Hoewel het nou niet heel warm was, had de D1 daar geen boodschap aan. Echte bikkels, al was het toch wel koud als je uit het water kwam. Of was ik nou de enige die daar last van had?!
Iedereen vermaakte zich prima, zowel in het water als op het strand: kastelen bouwen, springen en salto’s maken vanaf de brug, beachkorfbal, -voetbal en –volleybal.
Om weer een beetje op te warmen konden we bij Iris thuis aanschuiven voor een lekkere pan spaghetti!!
Alle ouders bedankt voor het rijden en verzorgen van het eten.
Zo kunnen we uiteindelijk zeggen: Net die dag heeft de D1 samen een mooie middag gehad!
Robin