Veiling Einddag 2016

De kavels, de foto's en vooral natuurlijk de euro's

Aanbod veiling:

# Aanbod veiling: Aangeboden door: Startbedrag bieding:
01. 3-gangen diner voor 2 personen Jos en Fieke van Grinsven € 50,-
02. 2 tickets mannenavond selectie Mannen van de selectie € 50,-
03. 2 tickets beklimmen Dom samen met dames selectie Dames van de selectie € 15,- per ticket
04. Wijnproeverij voor 10 personen De Mol Drankenspecialist 10x € 40,-
05. Clinic verzorgd door Dalto-selectie Dalto-selectie € 50,-
06. Dag meelopen bij wedstrijden Dalto 1 en 2 Dalto-selectie € 30,-
07. Clinic verzorgd door international en landskampioene Barbara Brouwer Barbara Brouwer € 50,-
08. Oranje-shirt Barbara Brouwer Barbara Brouwer € 50,-
09. Korfbal League-bal gesigneerd door selectie Dalto Dalto € 40,-
10. Set nieuwe bidons met kratje Dalto € 50,-
11. Indonesisch 3-gangen diner voor 8 personen Peter Tiemersma € 125,-
12. 3 muzieklessen van een half uur voor piano, zang of gitaar Benno Brouwer €60,-
13. Fotoverslag van een wedstrijd, inclusief de voorbereidingen. De fotoserie wordt digitaal beschikbaar gemaakt. Edwin van Kooten Niekerk € 10,-
14. Koks op bezoek bij je thuis én er wordt ook gekookt! Bram en Jarl € 50,-
15. Elektrische gitaar clinic Michel van den Berg € 20,-
16. Clinic haarvlechten (graag zelf model meebrengen) Mylene € 20,-
17. Gezellige Italiaanse avond in de tuin met verse pizza’s uit de houtoven. Voor een groep van ongeveer 10 personen Werni & Marijke € 125,-
18. Oranje-shirt Tim Bakker (nr.14) Dalto € 50,-
19. NLBubbelvoetbal teamactiviteit op een doordeweekse avond op het Dalto-veld. 10 Bubbels NLBubbelvoetbal/ Marcel Hijnen € 200,-
20. Eventbakery Klimpark – Extreme uitdaging voor 8 personen Rosemarie en Carel € 60,-
21. Zeiltocht Carel € 100,-
22. Een fietsdrager JanSl € 80,-
23. Date met Jeremie Jeremie € 70,-
24. Een dag vissen, incl. boot, visles en bier Jorrin € 80,-
25. Optreden DJ Flowerfelly Jannick € 80,-
26. Broodtrommel € 20,-

De foto’s

De euro’s

Om onze nieuwe accommodatie zo mooi mogelijk er uit te laten zien, hebben we geld ingezameld door een veiling. Veilingmeester Ben Mansvelder was goed op dreef om vele kavels te veilen.

Prachtige kavels waren aangeboden: NLBubbelvoetbal activiteit voor 10 personen, 10x een wijnproeverij van De Mol Drankenspecialist, klimmen vanaf 16+ voor 8 personen, een zeiltocht, een shirt van Barbara Brouwer, met de dames van de selectie de Dom beklimmen, barkrukken uit de oude kantine, een avond met de mannen van de selectie, een oppasbeurt, een date met Jeremie, muzieklessen en vele etentjes. Het was ook erg leuk om te zien dat er spontaan kavels werden aangeboden en ook geveild.

Het resultaat mag er ook wezen: een bedrag van € 4.000,- is opgehaald. Aanbieders bedankt voor het inbrengen van alle kavels! Bieders en kopers, bedankt voor jullie gulle gaven!

.

Naar Actiepagina

.