0 likes

Lekkere seizoensafsluiting Dalto Speciaal Korfbal

20200711 - Dalto Speciaal Korfbal

Afgelopen zaterdag kwamen de spelers en trainers van het Speciaal korfbal voor het laatst dit seizoen bij elkaar. Natuurlijk werden er weer allerlei oefeningen gedaan, maar het belangrijkst was natuurlijk de afsluiting in de kantine van ons clubhuis, waar iedereen zich te goed deed aan de lekkere happen uit de keuken.

De trainers werden door de ouders bedankt met bloemen en allerlei lekkers.

Hans Bömer maakte onderstaande foto’s.

[av_gallery ids=’45984,45986,45985,45987,45988,45979,45980,45982,45981,45983′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ custom_class=”]

Heb je een wedstrijdverslag, kampioensverslag of een ander mooi verhaal over jouw team met foto’s? Plaats het eenvoudig via dalto.nl/plaats-een-bericht en deel het op Dalto.nl! 

Ander nieuws

Veldseizoen in zicht: samen zorgen we voor een gezellige kantine

1 likes

Einde zaal op naar het veld

3 likes

Dalto/Klaverblad Verzekeringen eervol ten onder tegen DVO

5 likes

Thriller

9 likes