13 likes

Trotse coach

Al heel wat jaartjes ben ik onderdeel van deze prachtige club. De club waar ik groot ben geworden, vrienden heb gemaakt, het 1e zag promoveren, degraderen en mee mocht naar Ahoy (als toeschouwer;).

Ondertussen geef ik al voor mijn achtste jaar op rij met veel plezier training en is het fantastisch om te zien dat veel jonge mensen met hetzelfde gevoel rondlopen als ik toen. Het gevoel dat je er bij hoort en onderdeel bent van zoiets warms als onze club, waar nieuwe vriendschappen ontstaan maar ook waar dingen worden bereikt door het samen te doen. Van de kantinecommissie tot TC en van de activiteitencommissie tot op het korfbalveld zelf.

Samenwerken zorgt ervoor dat je iets kunt bereiken. Kijk maar naar mijn huidige team, Dalto C1. Tot een tijdje geleden lukte het niet helemaal om alle eilandjes met bruggen te verbinden. Tót de spelers in een overleg zelf input gaven over wat ze eigenlijk wilden uitstralen als team en wat een team voor ze betekende. Door het uit te spreken wisten ze ineens dat de rest er eigenlijk hetzelfde over dacht. Ze voelden ineens dat ze eigenlijk heel graag voor elkaar wilden korfballen in plaats van zelf hun best te doen maar de bruggen naar het andere eiland niet te kunnen bereiken. Raad eens? Door als team te spelen zijn wij 1e geworden in onze poule en mogen wij straks een halve finale spelen in Dordrecht tegen Nieuwerkerk C1. Wat mij betreft een prachtig moment om iedereen te laten zien dat wij samen strijden.

Als coach lijkt het mij ook best aardig om eens een finale te mogen coachen. Laat het nou net mijn laatste seizoen zijn als coach en de finale op ons thuisfront bij Dalto worden gespeeld. Kan geen toeval zijn natuurlijk, maar die support hebben wij in Dordrecht wel elke minuut nodig, want als club doen we dit toch samen?

Datum: 14 juni
Starttijd 12:15

Neem je ouders, broertjes, zusjes, opa’s, oma’s en de voorzitter mee.

Liefs van een trotse coach

Heb je een wedstrijdverslag, kampioensverslag of een ander mooi verhaal over jouw team met foto’s? Plaats het eenvoudig via dalto.nl/plaats-een-bericht en deel het op Dalto.nl! 

Ander nieuws

Spelbegeleiders gezocht jongste jeugd

3 likes

Update Technische Commissie: definitief trainingsrooster veld 2025-2026

0 likes

Wedstrijden en trainingen kijken onder het genot van een drankje en hapje

6 likes

Update Technische Commissie – Jaaragenda 2025/2026

4 likes