12 likes

Houd de container netjes – samen zorgen we voor onze spullen!

We hebben voldoende ruimte in de containers om alle materialen netjes op te bergen. Helaas wordt er nog te vaak een rommel achtergelaten, terwijl er juist niet eens zoveel mensen trainen.

Laten we hier samen verandering in brengen. Een opgeruimde container betekent dat de materialen langer meegaan én dat het voor Riccardo – die zich inzet voor het materiaalbeheer – geen bron van frustratie wordt.

Gebruik de ruimte, ruim op, en denk aan je medesporters. Zo houden we het voor iedereen prettig en blijven onze spullen in topconditie.

Bedankt voor je inzet!

Heb je een wedstrijdverslag, kampioensverslag of een ander mooi verhaal over jouw team met foto’s? Plaats het eenvoudig via dalto.nl/plaats-een-bericht en deel het op Dalto.nl! 

Ander nieuws

Dalto/Klaverblad Verzekeringen trekt in waanzinnige slotfase aan het langste eind tegen DSC

11 likes

Het is tijd, de hoogste tijd …

17 likes

Terrastijgers

14 likes

Samen zijn én maken we Dalto!

2 likes