Dalto heeft elf teams die in de A-categorie spelen. Voor het zaalseizoen 2025/2026 betekent dit dat Dalto KNKV-scheidsrechters 130 wedstrijden buiten Dalto moeten fluiten. Deze verplichting is gebaseerd op de zogenoemde Rompregeling van het KNKV.
Rompregeling Arbitrage
De regeling berekent op basis van het aantal wedstrijden in de A-categorie die bij Dalto gespeeld worden hoeveel wedstrijden in de A-categorie wij buiten de eigen club moeten fluiten. Het doel van de regeling is ervoor te zorgen dat alle wedstrijden in de A-categorie gefloten worden door een neutrale KNKV-scheidsrechter. In de update van 15 september jl. lees je uitgebreider hoe deze regeling precies werkt.
Geen punten in mindering, wel extra bijdrage aan KNKV
Hieronder de stand per 20 maart 2026. De eindstand wordt nog opgemaakt, omdat de wedstrijden van afgelopen zaterdag nog niet zijn meegeteld. Zoals jullie zien heeft het S-team van Dalto ervoor gezorgd dat onze seniorenteams volgend zaalseizoen kunnen starten zonder punten in mindering. Heel mooi nieuws! Wel zijn we helaas nog een extra bijdrage aan het KNKV verschuldigd van bijna € 1.000,00.

Bedankt!
Via deze weg willen we iedereen bedanken die zich afgelopen zaalseizoen weer heeft ingezet voor onze verenging. Ook bedanken we TZ uit Maartensdijk voor hun hulp. Zij hebben voor ons namelijk ook een flink aantal wedstrijden gefloten.
Wil je op het veld ook een bijdrage leveren? Neem dan vooral contact met ons op (arbitrage@dalto.nl)!
Namens de Arbitragecommissie
Robin










