0 likes

AD: Winst Dalto/Klaverblad Verzekeringen tegen DOS’46

.

20260207 AD header - Dalto/Klaverblad Verzekeringen - Korfbal - Driebergen
Jesper Oele is ook komend seizoen coach van Dalto. Foto Marco Spelten


In de week dat Jesper Oele bijtekende voor een vierde seizoen als trainer van Dalto pakten de Driebergers twee belangrijke punten bij DOS’46 in strijd om handhaving in de Korfbal League. In Nijeveen won Dalto met 25-26.

Stan Bos
Driebergen

Jesper Oele zette deze week hun handtekening onder een nieuw contract, waardoor hij ook komend seizoen hoofdcoach is van Dalto. “Ten eerste hebben we het ontzettend naar ons zin en de spelers zijn enthousiast. Dat is het allerbelangrijkste,” zegt de Driebergse coach.

“Er ligt een fantastische uitdaging voor ons. Twee jaar geleden eindigden we als zesde in de Korfbal League 2, nu spelen we tegen clubs als PKC en DOS’46 en is de uitdaging om in de Korfbal League te blijven. Dat wordt een heel karwei, maar als dat lukt, wacht een nog grotere uitdaging: doorgroeien.

In zijn kielzog verlengden ook Oele’s rechterhand David Fokker en de trainers van Dalto 2, Timon den Hertog en Remco Ontijt, hun verbintenis. Arnoud Stam blijft aan als individueel trainer. Precies de elementen waaraan Oele ziet dat de vereniging groeiende is.

“Dat zit in de begeleiding om het team heen. Dalto is hard bezig met een eigen hal. Dat gaat een boost geven. Er is een commercieel manager aangesteld, een stap in de professionalisering die de club vooruit moet helpen. Je ziet dat de club leeft. Of we winnen of verliezen, het is een mooi gevecht. Wij geven kleur aan de Korfbal League en hopen dat we erin kunnen blijven.”

Oele dacht ook na over een nieuwe prikkel in de technische staf, maar denkt dat hij met zijn huidige secondanten verder kan bouwen. “Vorig seizoen zijn er drie nieuwe mensen op het tweede gezet. Voor mijn gevoel zijn we net begonnen, maar we zitten wel in een traject waarop we verder willen. De manier om het fris te houden, zit m vooral in de manier van werken, een andere manier van trainen en het doorschuiven van nieuwe talenten. Er ligt genoeg uitdaging met z’n allen.”

In Nijeveen maakte Dalto een 13-8 achterstand goed tegen DOS’46, een concurrent in de strijd om direct lijfsbehoud. De Driebergers trokken in een bloedstollende slotfase de winst naar zich toe: 25-26.

Heb je een wedstrijdverslag, kampioensverslag of een ander mooi verhaal over jouw team met foto’s? Plaats het eenvoudig via dalto.nl/plaats-een-bericht en deel het op Dalto.nl! 

Ander nieuws

AD: Winst Dalto/Klaverblad Verzekeringen tegen DOS’46

0 likes

Punten (in)(op)halen in Nijeveen

1 likes

Volledige staf selectie Dalto/Klaverblad Verzekeringen verlengt

15 likes

Verslag Unitas/Perspectief 1 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1

3 likes