3 likes

Dalto 3 neemt afscheid

Dalto 3 neemt afscheid, althans in de huidige samenstelling. Na twee succesvolle jaren (met o.a. een kampioenschap in de reserve hoofdklasse), nemen vijf spelers en beide coaches afscheid.

Mika en Floor nemen een pauze van het korfbal en hangen hun schoenen voorlopig aan de wilgen. Manoek gaat dichter bij huis spelen bij Valto, Kim keert terug naar KVA, en Casper maakt de overstap naar AWDTV. Ook nemen beide coaches afscheid: Mathieu stopt na drie jaar en Milo na twee jaar als trainer en coach van het 3e.

Op zaterdag 8 juni om 14:10 speelt dit team voor het laatst thuis tegen Mid-Fryslan 2. Een cruciale wedstrijd, alles staat namelijk nog op het spel. Kampioenschap, handhaving en degradatie. Alles is nog mogelijk. Kom ons aanmoedigen, nog één keer van ons spel genieten en afscheid nemen van spelers en coaches. Zien we je zaterdag?

Heb je een wedstrijdverslag, kampioensverslag of een ander mooi verhaal over jouw team met foto’s? Plaats het eenvoudig via dalto.nl/plaats-een-bericht en deel het op Dalto.nl! 

Ander nieuws

Oproep: Wie doet er mee met RecreStars?

1 likes

Korte terugblik op de ALV van 25 juni

3 likes

Zomertrainingen

2 likes

Diploma KT4

10 likes