13 likes

Een LEKKER teamuitje voor de C3!

Afgelopen vrijdag heeft de C3 een Italiaanse pastaworkshop gehad bij sponsor LEKKER Driebergen. We verzamelden in de winkel van LEKKER om te beginnen met een kleine uitleg over de oude bakkerij achter in de winkel, indrukwekkend! Daarna begon het maken van het pastadeeg, die iedereen zelf mochten uitrollen met de deegmachine. De groep werd in tweeën gedeeld, team saus en team koekjes. En toen begon het LEKKERste deel, aan tafel!! We hebben genoten van een heerlijk bord zelfgemaakte pasta, saus en koekjes. Mega dank aan onze lieve sponsor LEKKER.

Wil jij ook een kookworkshop bij Lekker Driebergen doen? Dat kan! Je kunt al terecht met een groep vanaf 8 personen en het maximum is 14 personen. In een ongedwongen sfeer ga je aan de kook in de gezellige keuken van Lekker en daarna wordt er gedineerd aan een lange dinertafel. Ideaal als teambuilding, verjaardagsfeest of familie reünie. Meer informatie vind je op https://www.lekkerdriebergen.nl/kookworkshops/

Heb je een wedstrijdverslag, kampioensverslag of een ander mooi verhaal over jouw team met foto’s? Plaats het eenvoudig via dalto.nl/plaats-een-bericht en deel het op Dalto.nl! 

Ander nieuws

Oproep: Wie doet er mee met RecreStars?

1 likes

Korte terugblik op de ALV van 25 juni

3 likes

Zomertrainingen

2 likes

Diploma KT4

10 likes