0 likes

In het AD, verslag Groen-Geel – Dalto/Klaverblad Verzekeringen

20250120 AD GG Dalto Koptekst - Dalto/Klaverblad Verzekeringen - Korfbal - Driebergen

Dalto verspeelde in de Korfbal League 2 een belangrijk punt in een chaotische wedstrijd bij Groen Geel: 19-19. De Driebergers wachten nog op de eerste zege van 2025.

Stan Bos

Trainer Jesper Oele kon tot vijf minuten voor rust niet ontevreden zijn. Dalto leidde met zeven punten, maar de thuisploeg verkleinde de marge nog voor de pauze tot één punt. “Vooral aanvallend deden wij het niet goed, het was veel te onrustig”, vond Oele. “In die fase geven we het weg.”

Na rust zag de trainer een chaotische wedstrijd met ‘onvoorstelbare arbitrale beslissingen’ en veel fysiek. “Het was een echte vechtwedstrijd. We kwamen ook achter, maar pakten toch nog een gelijkspel. Voor het publiek was het een geweldige wedstrijd.”

Door de remise ziet koploper Dalto de concurrentie dichterbij komen. Zaterdag wacht in Driebergen de kraker met DSC.

Overige uitslagen:
NKC’51-DOS Westbroek 20-19, De Meervogels-SKF 18-19, KVA-OVVO 22-21, DOT-Synergo 18-27, Tweemaal Zes-Haarlem 19-14, Victum- Woudenberg 24-21.

Heb je een wedstrijdverslag, kampioensverslag of een ander mooi verhaal over jouw team met foto’s? Plaats het eenvoudig via dalto.nl/plaats-een-bericht en deel het op Dalto.nl! 

Ander nieuws

Oproep: Wie doet er mee met RecreStars?

3 likes

Korte terugblik op de ALV van 25 juni

4 likes

Zomertrainingen

2 likes

Diploma KT4

11 likes