Dalto/Klaverblad Verzekeringen verwelkomt Koen Bückmann als nieuwe speler in de selectie vanaf seizoen 2026-2027. Koen komt over van KCC/CK Kozijnen en is, na jill Heijink, de tweede versterking voor de Driebergenaren
Met de komst van Koen haalt Dalto/Klaverblad Verzekeringen een jonge, ambitieuze heer binnen die op meerdere vlakken van waarde kan zijn. Hij is een echte allrounder: aanvallend beschikt hij over een goed schot en is hij sterk rond de korf, terwijl hij verdedigend veel rebounds pakt en met lef aan de buitenkant durft te verdedigen.
Koen kijkt zelf uit naar zijn overstap naar Driebergen:
“Dalto is een leuke, gezellige club met een goede sfeer en veel enthousiaste leden (en de D-side natuurlijk). Ik denk ook dat de speelstijl goed bij me past en dat dit voor mij de juiste stap is om mezelf te kunnen ontwikkelen. Ik heb zin om te kijken wat we samen kunnen bereiken de komende jaren.”
Met Koen is de selectie van Dalto/Klaverblad Verzekeringen voor komend seizoen rond. Na de handhaving in de Korfbal League afgelopen seizoen wil Dalto/Klaverblad Verzekeringen in seizoen 2026-2027 de volgende stap zetten. Met een sterke mix van vertrouwde gezichten en nieuwe energie kijkt de club vol ambitie vooruit.
Namens Dalto/Klaverblad Verzekeringen heten we Koen van harte welkom bij de club. We kijken ernaar uit om hem vanaf seizoen 2026-2027 in het geel-zwart te zien spelen.
Welkom, Koen!


