• Oefenwedstrijden veld

Lilian van der Linden is onze nieuwe planner van de oefenwedstrijden.
Mail voor vragen naar oefenwedstrijden@dalto.nl.

Let op:
Eerst worden alle thuiswedstrijden getoond. Daaronder staan alle uitwedstrijden.

Thuis:

week 40 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 30/9 20:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen MW1Het Bosch MW1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Fernand Lith
aanwezig: 19:15
route
 
za 3/10 09:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen D3Woudenberg D2De Woerd
scheidsrechter: Gijs Meester
aanwezig: 08:45
route
za 3/10 09:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen F1Wageningen F1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Thijmen van Witzenburg
aanwezig: 08:45
route
za 3/10 09:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen E3Tweemaal Zes E2De Woerd
scheidsrechter: Iris van Lunteren
aanwezig: 08:45
route
za 3/10 10:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen C2OVVO C3De Woerd
scheidsrechter: Bo van Ee
aanwezig: 09:30
route
za 3/10 11:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen D1Wageningen D1De Woerd
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 11:00
route
za 3/10 12:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen A4Telstar | Schoonderbeek A2De Woerd
scheidsrechter: Chiara de Groot
aanwezig: 11:00
route
za 3/10 12:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen 8Woudenberg 4De Woerd
veld 3 (40*20)
scheidsrechter: Roy van Witzenburg
aanwezig: 11:15
route
za 3/10 14:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen A2Albatros A1De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 13:00
route
za 3/10 14:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6SDO | BlijWerkt 3De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 13:15
route
za 3/10 15:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen A3Woudenberg A2De Woerd
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 14:30
route
za 3/10 15:45Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4Unitas | Perspectief 3De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 14:45
route
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
di 6/10 Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3Avanti | Post Makelaardij 2De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: n.n.b.
route
 
wo 7/10 20:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen MW1Victum MW2De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Jan Rodenburg
aanwezig: 19:15
route
 
za 10/10 09:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen D3SKF D3De Woerd
scheidsrechter: Jasmijn van Lunteren
aanwezig: 08:45
route
za 10/10 09:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen F1Tiel '72 F1De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Thijmen van Witzenburg
aanwezig: 08:45
route
za 10/10 09:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen E4Victum E5De Woerd
scheidsrechter: Iris van Lunteren
aanwezig: 08:45
route
za 10/10 10:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen C2Victum C2De Woerd
scheidsrechter: Bo van Ee
aanwezig: 09:45
route
za 10/10 10:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen E1Huizen E1De Woerd
scheidsrechter: Gijs Meester
aanwezig: 10:00
route
za 10/10 11:45Dalto | Klaverblad Verzekeringen A4Spirit A2De Woerd
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 10:45
route
za 10/10 13:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen A2Tilburg A1De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 12:00
route
za 10/10 13:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen A5DOC A1De Woerd
scheidsrechter: Leonie Giltaij
aanwezig: 12:15
route
za 10/10 14:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1AVO A1De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 13:30
route
za 10/10 16:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4Nic. 3De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 15:00
route
za 10/10 16:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6HKC 2De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 15:15
route
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
za 17/10 09:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen D2Koveni D1De Woerd
scheidsrechter: Norben Kuin
aanwezig: 09:00
route
za 17/10 10:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen B2Victum B1De Woerd
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 09:15
route
za 17/10 10:45Dalto | Klaverblad Verzekeringen C1Vriendenschaar C1De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 10:00
route
za 17/10 11:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen 8Huizen 4De Woerd
veld 2a (40*20)
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 10:15
route
za 17/10 12:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen B1Vriendenschaar B1De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 11:15
route
za 17/10 12:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen A3Fiducia A2De Woerd
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 11:15
route
za 17/10 13:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5DVO | Accountor 4De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 12:30
route
za 17/10 15:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3DSC 2De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 14:00
route
week 43 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 21/10 Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1Oranje Wit A1De Woerd
veld 1a (40*20)
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: n.n.b.
route
 
za 24/10 10:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen A3ESDO A1De Woerd
scheidsrechter: Volgt nog
aanwezig: 09:30
route
za 24/10 12:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen A2Fiducia A1De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 11:00
route
za 24/10 13:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3SKF 2De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 12:30
route
za 24/10 13:45Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5Dindoa 3De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 12:45
route
za 24/10 15:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6ODIK 3De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 14:15
route
za 24/10 15:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4Sparta 2De Woerd
scheidsrechter: Externe scheidsrechter
aanwezig: 14:30
route

Uit:

week 40 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
za 3/10 09:30SKF C1Dalto | Klaverblad Verzekeringen C1De Groene Velden
scheidsrechter: 
vervoer:       van Houwelingen, Gehéniau, Van Kooten Niekerk, van Wengerden
vertrek: 08:30
route
za 3/10 09:30OVVO E1Dalto | Klaverblad Verzekeringen E1Daalseweide
scheidsrechter: Larissa Griffioen
vervoer:       Ruward, Ververs
vertrek: 08:45
route
za 3/10 10:00Koveni A2Dalto | Klaverblad Verzekeringen A6Zandveld
scheidsrechter: 
vervoer:       van Bennekom, de Souza, Wormgoor
vertrek: onbekend
route
za 3/10 10:30VIKO E2Dalto | Klaverblad Verzekeringen E4Blankenstein
scheidsrechter: Marieke Coomans
vervoer:       Janssen, Bos
vertrek: 09:45
route
za 3/10 10:30OVVO E2Dalto | Klaverblad Verzekeringen E2Daalseweide
scheidsrechter: Sem van Berkel
vervoer:       Kelly, van Leeuwen
vertrek: 09:45
route
za 3/10 11:00HKC D1Dalto | Klaverblad Verzekeringen D2Hoograven-Zuid
scheidsrechter: 
vervoer:       Smit, Jonkman, den Hollander
vertrek: 10:15
route
za 3/10 11:15Synergo B1Dalto | Klaverblad Verzekeringen B2Veld Synergo
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Vaart, Pluim, Rodenburg, Hamoumi
vertrek: 10:15
route
za 3/10 11:30SKF C5Dalto | Klaverblad Verzekeringen C3De Groene Velden
scheidsrechter: 
vervoer:       Sinke, van der Aa, Werner
vertrek: 10:30
route
za 3/10 11:30Sporting Delta A1Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1Gravensingel
scheidsrechter: 
vervoer:       van Huisstede, Brouwer, van de Griendt, Kroes
vertrek: 09:45
route
za 3/10 11:45SKF B1Dalto | Klaverblad Verzekeringen B1De Groene Velden
scheidsrechter: 
vervoer:       Bijlsma, van Denderen, van Lunteren, Goes
vertrek: 10:45
route
za 3/10 12:15EKVA A2Dalto | Klaverblad Verzekeringen A5Fanny Blankers-Koenpark
scheidsrechter: 
vervoer:       Bekkering, Schaafsma, van Hasselt
vertrek: 10:30
route
za 3/10 13:00SKF B4Dalto | Klaverblad Verzekeringen B3De Groene Velden
scheidsrechter: 
vervoer:       Sanders, van Zomeren, Simmering, Marijt
vertrek: 12:00
route
za 3/10 14:30Sporting Delta 2Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3Gravensingel
scheidsrechter: 
vertrek: 12:45
route
za 3/10 14:30NKC '51 2Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5Gagelman
scheidsrechter: 
vertrek: 12:15
route
za 3/10 17:30DOS '46 2Dalto | Klaverblad Verzekeringen 2Tussenboerslanden
scheidsrechter: 
vertrek: 15:15
route
za 3/10 19:00SCO | Motip Dupli 1Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1De Hoolt-Tuun
scheidsrechter: 
vertrek: 16:30
route
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
za 10/10 10:00KCD B1Dalto | Klaverblad Verzekeringen B3Tuilland
scheidsrechter: 
vervoer:       van Nooten, Verbart, Smit, Smit
vertrek: 09:00
route
za 10/10 10:00SGV D1Dalto | Klaverblad Verzekeringen D2Terweijde
scheidsrechter: 
vervoer:       van Geel, Schoenmaker, Verheijden
vertrek: 09:00
route
za 10/10 10:00Luno E1Dalto | Klaverblad Verzekeringen E3Rapijnen
scheidsrechter: Marnic Bertels
vervoer:       van Vlijmen, van Garderen, Vrijland
vertrek: 09:00
route
za 10/10 10:30RDZ E2Dalto | Klaverblad Verzekeringen E2Bisonpark
scheidsrechter: 
vervoer:       van Leeuwen, Oerlemans
vertrek: 09:45
route
za 10/10 11:00Rheko A1Dalto | Klaverblad Verzekeringen A3IJsselsingel
scheidsrechter: 
vervoer:       Bovenberg, Ploeg, van der Wiel
vertrek: onbekend
route
za 10/10 11:00Woudenberg B1Dalto | Klaverblad Verzekeringen B2De Grift
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Linden, Anbeek, Hamoumi, Halsema
vertrek: 10:00
route
za 10/10 11:15Tiel '72 C1Dalto | Klaverblad Verzekeringen C1Rauwenhof
scheidsrechter: 
vervoer:       van Houwelingen, Rodenburg, van Lunteren, van Hees
vertrek: 10:00
route
za 10/10 12:15De Eemvogels A2Dalto | Klaverblad Verzekeringen A6Veld De Eemvogels
scheidsrechter: Jesse de Boer
vervoer:       van Grinsven, van Grootveld, Bömer
vertrek: onbekend
route
za 10/10 12:30Tiel '72 B1Dalto | Klaverblad Verzekeringen B1Rauwenhof
scheidsrechter: 
vervoer:       Noordermeer, Gort, Klep, Donselaar
vertrek: 11:15
route
za 10/10 13:00DOS 4Dalto | Klaverblad Verzekeringen 8Veld DOS
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 11:45
route
za 10/10 14:00Victum 2Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5Weteringhoek
scheidsrechter: KNKV Bond
vertrek: 12:45
route
za 10/10 14:15Hemur Enge C1Dalto | Klaverblad Verzekeringen C3De Burgwal
scheidsrechter: Lisanne Bode
vervoer:       van Witzenburg, Simmering, Krouwel
vertrek: 13:15
route
za 10/10 15:30SKF 1Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1De Groene Velden
scheidsrechter: 
vertrek: 14:15
route
za 10/10 16:00Groen Geel | IJskoud de Beste 2Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3Trickelsoord
scheidsrechter: 
vertrek: 14:00
route
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
wo 14/10 20:00Fortissimo MW2Dalto | Klaverblad Verzekeringen MW1IJsseloever
veld 1 (40*20)
scheidsrechter: 
vertrek: 18:45
route
 
za 17/10 09:30SKF D1Dalto | Klaverblad Verzekeringen D1De Groene Velden
scheidsrechter: 
vervoer:       van Westreenen, van Dijk, Bom, Leenders
vertrek: 08:45
route
za 17/10 12:00Wageningen 6Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6Het Binnenveld
scheidsrechter: 
vertrek: onbekend
route
za 17/10 12:30Wageningen A1Dalto | Klaverblad Verzekeringen A2Het Binnenveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Bloemendal, Barkema, van der Vliet, Schild
vertrek: onbekend
route
za 17/10 14:00Wageningen 2Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4Het Binnenveld
scheidsrechter: 
vertrek: onbekend
route
za 17/10 17:15Nieuwerkerk A1Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1De Kleine Vink
scheidsrechter: 
vervoer:       Straatman, ter Hoeve, Wielinga jr., Kroes
vertrek: 15:45
route
week 43 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
datum tijdwedstrijdlocatie / scheidsrechter / vervoer / vertrek/aanwezigroute
za 24/10 10:15De Meeuwen C1Dalto | Klaverblad Verzekeringen C1Putter Eng
scheidsrechter: 
vervoer:       Donker, Verweij, Gehéniau, Van Kooten Niekerk
vertrek: 09:00
route
za 24/10 11:15De Meeuwen B1Dalto | Klaverblad Verzekeringen B1Putter Eng
scheidsrechter: 
vervoer:       Bijlsma, Böger, Lanting, Goes
vertrek: 10:00
route
za 24/10 12:15LDODK | Rinsma Fashion A1Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1Kortezwaag
scheidsrechter: 
vervoer:       Jacobi, Zoontjes, van Huisstede, Cavelaars
vertrek: 09:45
route
za 24/10 15:30Heerenveen 1Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1De Heide
scheidsrechter: 
vertrek: onbekend
route