4 likes

Spelbegeleiders gezocht jongste jeugd

Voor seizoen 2025/2026 zijn we op zoek naar spelbegeleiders voor onze jongste jeugd (blauwe en groene categorie).

Nieuwe uitdaging voor aankomend seizoen
Dalto J7 tot en met J12 spelen aankomend seizoen in de gele categorie. Dat zijn onze voormalige D’tjes. Waar we afgelopen seizoen vier D-teams (tegenwoordig dus gele teams) hadden, hebben we er dit seizoen zes. Dat betekent dat scheidsrechters die normaal gesproken jongere teams fluiten, door zullen schuiven zodat we ook al deze wedstrijden kunnen fluiten. Daardoor neemt het aantal beschikbare scheidsrechters voor onze jongste jeugd af, terwijl het aantal jongste jeugdteams gelijk blijft. We staan daarom voor een nieuwe uitdaging.

Spelbegeleiders gezocht
De jongste jeugd bestaat bij Dalto aankomend seizoen uit: Dalto J21 tot en met J23 in de blauwe categorie (voormalige F’jes) en Dalto J13 tot en met J20 in de groene categorie (voormalige E’tjes). Dat zijn in totaal elf teams. We benaderen actief jeugdspelers van Dalto voor het begeleiden van de wedstrijdjes die deze teams spelen op zaterdag, maar daar redden we het niet mee. Veel jeugdspelers zijn namelijk ook al actief als trainer-coach van deze teams of hebben een andere vrijwilligerstaak. We zijn daarom op zoek naar ouders die op zaterdagochtend als spelbegeleider de wedstrijdjes willen begeleiden. Verstand van korfbal is hiervoor absoluut niet nodig, omdat er – vooral bij de blauwe categorie – maar heel weinig regels zijn.

Succes van afgelopen seizoen
Afgelopen seizoen hebben zich vier ouders als spelbegeleider aangemeld en dat ging erg goed! Zij fluiten telkens de wedstrijdjes van hun eigen kind (uiteraard hoeft dat niet). We zijn dan ook blij dat zij aankomend seizoen weer actief zullen zijn op het veld.

Help je ons mee?
Help je ons ermee voor zorgen dat onze jongste jeugd aankomend seizoen ook elke zaterdag een wedstrijdje kan spelen? Wij zorgen voor begeleiding en materialen (fluitje, horloge, shirt). Het begeleiden van de wedstrijdjes gebeurt naar eigen beschikbaarheid en dat geeft dus veel flexibiliteit. Heb je interesse of wil je er meer over weten, neem dan contact op met de Arbitragecommissie (arbitrage@dalto.nl) of rechtstreeks met mij (bereikbaar op 06 10 23 81 99).

Namens de Arbitragecommissie

Robin Meerman

 

Heb je een wedstrijdverslag, kampioensverslag of een ander mooi verhaal over jouw team met foto’s? Plaats het eenvoudig via dalto.nl/plaats-een-bericht en deel het op Dalto.nl! 

Ander nieuws

Underdog

3 likes

Verslag AWDTV/IJskouddebeste – DALTO/Klaverblad Verzekeringen

1 likes

Dalto’s Disco Party, update 4

15 likes

(bijna) Einde Veldcompetitie: Dalto Jeugd 🟢 (oude E-jeugd) Schittert!

3 likes