• Zaalcommissarissen

Zoek met Ctrl + F of jij als speler of de naam van je kind staat vermeld. Kun je niet op het vermelde tijdstip wacht dan niet met ruilen, maar ga er gelijk mee aan de slag.

Op de donderdag voorafgaand aan de betreffende wedstrijd, krijg je een herinneringsmail met een instructie. Deze instructie kun je ook alvast hier inzien: Zaalcommissaris bij Dalto.

Bij de onderstaand genoemde jeugdleden is het de bedoeling dat de ouders als zaalcommissaris optreden. Vanaf de A-jeugd dienen spelers zelf de dienst te doen.

Waarom delen we ouders in?
Ouders komen vaak kijken bij de wedstrijd van hun kind. Het is dan een kleine moeite om tijdens de wedstrijd de score bij te houden en ervoor te zorgen dat de wedstrijd goed verloopt. In het verleden werden de junioren en senioren hiervoor ingedeeld, zij hebben nu meer ruimte om zich te richten op korfbaltechnische zaken zoals training geven, coachen en fluiten.

Let op: Wegblijven is geen optie!

Contact: zaaldiensten@dalto.nl

zaterdag 24 november 2018
09:00E5Amélie HollanderStan Maenen
09:00E6Sylke van der AaRoos Bijlsma
09:00D3Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
10:00C2Tim GoesRoma Halsema
11:00B2Sacha DrieënhuizenXanne van Houwelingen
12:05E2Bram van DijkKim van Veluw
12:05E3Kim van VeluwBram van Dijk
12:10B1Jury tafel
13:45A3Jet VinkBenjamin Tielen
15:008Paula Nooteboom
16:156Arie Rodenburg
17:305Casper Terlingen
18:504Jury tafel
20:303Jury tafel
zaterdag 01 december 2018
09:00F3Sophie OepkesThijmen Verbart
09:00F2Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E4Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
10:05D1Dina HamoumiDouwe Rodenburg
11:05C1Jonas BögerNienke Anbeek
12:05A5Dennis den HartogBregje van der Ven
13:15A4Rosanne BovenbergCasper van der Wiel
14:35A2Jury tafel
16:10A1Jury tafel
17:452Jury tafel
19:301Jury tafel
20:507Jarl Dubbeldam
zaterdag 08 december 2018
09:00D2Ingmar KranendonkBenthe Jelier
09:00E6Tess SchoenmakerGijsje van Dijk
10:00B3Joris van ZomerenMali Barends
11:00C1Stijn LantingFloor van Denderen
12:00B2Erik RodenburgYoran Spelde
13:00A3Iera van WouwNorben Kuin
14:25A2Jury tafel
16:00A1Jury tafel
17:452Jury tafel
19:301Jury tafel
20:455Joost Wattel
zaterdag 15 december 2018
09:00F1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E4Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E3Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E5Tijmen KasteleijnEvy Oepkes
10:05C3Hanne SmitEmilie Marijt
11:10D1Lonneke GehéniauThomas Simmering
12:25B1Jury tafel
13:504Jury tafel
15:15A5Elvira BekkeringGijs Meester
16:358Jeffrey Riemers
17:507Kas van Noordenburg
19:103Jury tafel
20:456Michel van den Berg
dinsdag 18 december 2018
20:30MW1Regelen zelf
zaterdag 05 januari 2019
09:00F2Sanna van Kooten NiekerkJens Bergsma
09:00F1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
10:05D3Jarno SinkeHugo van Vark
11:10B3Bram SchaafsmaJanna Vijn
12:15A5Sander WijnholtLeane Gros
13:30A4Pieter Klaassen
14:45A3Rico NooteboomMinke Reinstra
donderdag 10 januari 2019
20:30MW1Regelen zelf
zaterdag 12 januari 2019
09:00F3Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E2Lotte van DijkTobias Wolswinkel
09:15D2Chaima ZaimLysander Verweij
10:20C3Marilieke van HeesDaniël van Nooten
11:25C1Rick van der LindenIris Klep
12:30A3Siem JongsmaNaomie Ploeg
13:45A2Jury tafel
15:15A1Jury tafel
16:505Menno Berga
18:152Jury tafel
20:001Jury tafel
zaterdag 19 januari 2019
09:00F1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E4Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E6Stefan van VlijmenTim Lahaije
09:00E1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
10:00C2Gijsbert KleinhansNicole Donselaar
11:05B3Lisa WormgoorKim van Bennekom
12:10B2Selma den HartogSteijn van Huisstede
13:20B1Jury tafel
14:30A4Tycho JongmansCasper van der Wiel
15:456Jitte Rickli
17:008Mika Anbeek
18:157David Fokker
19:303Jury tafel
20:504Jury tafel
zaterdag 26 januari 2019
09:00E5Nomi ToendersHarir Attayee
09:00D2Meike KrouwelImre Jonkman
09:00F3Nomi ToendersHarir Attayee
10:00E2Bente SmitEmma t Hart
10:05C3Freya JonkmanRik Bruinshoofd
11:10D1Zonne van LunterenFjodor van Hees
12:15C1Iris van LunterenDennis Noordermeer
13:20A5Pauline PolmanDennis den Hartog
14:35A2Jury tafel
16:05A1Jury tafel
17:452Jury tafel
19:301Jury tafel
20:455Joran Sadon
donderdag 31 januari 2019
20:30MW1Regelen zelf
zaterdag 02 februari 2019
09:00F2Sterre van WestreenenFiep Bijnsdorp
09:00E1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00D2Ian GoesSam van Rheenen
10:00F3Maica van VlijmenLucas van Ginkel
10:05C3Sarah van ZuijlenMerel Verbart
11:10D1Tijme van HouwelingenNaomi Halsema
12:15C1Inge DekkerJesper van Kooten Niekerk
13:20A5Tim van GrinsvenNoa Hoevers
14:40A2Jury tafel
16:15A1Jury tafel
17:452Jury tafel
19:301Jury tafel
20:507Jesse Visser
zaterdag 09 februari 2019
09:00F1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E6Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E2Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E5Jael LeendersEmily ten Hove
09:00E3Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
10:05D3Marloes de BoerThijmen van Witzenburg
11:10C2Emran HamoumiJulia Nap
12:15B3Rianne van GrinsvenFloor Schothorst
13:20B2Roy van WitzenburgLieneke Bovenberg
14:35B1Jury tafel
16:104Jury tafel
17:553Jury tafel
19:308Marcel Hijnen
zaterdag 16 februari 2019
09:00F3Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E4Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E3Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E2Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00F2Yke van LeeuwenIngmar de Zoete
10:00F1Isa van Westreenen
10:05D3Demian ZeeleEva Schoenmaker
11:10D1Yari Van Kooten NiekerkMerel van Wengerden
12:15C2Luca van WitzenburgLieke Smit
13:30B1Jury tafel
14:55A4Leonie GiltaijJasmijn van Lunteren
16:204Jury tafel
17:503Jury tafel
19:157Rik Brouwer
20:356Elmer Groot Hulze
dinsdag 19 februari 2019
20:30MW1Regelen zelf
zaterdag 02 maart 2019
09:00E5Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E4Megan OosthuyzenGuus Born
10:05D3Beau DijkhorstDaniël Westeneng
11:05D2Sarah SimmeringFes van Bennekom
12:10C2Tim GoesAmira Muller
13:10B3Larissa de SouzaSterre van Grootveld
14:10A5Sander WijnholtLeane Gros
15:30B1Jury tafel
16:40A4Tycho JongmansPieter Klaassen
17:508Arie Rodenburg
zaterdag 09 maart 2019
09:00F2Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E6Luan de ZoeteSterre van Westreenen
09:00E1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
10:05C3Fabian van ZomerenHanne Smit
11:10C1Stijn LantingJulia Simmering
12:15A3Jet VinkSophie Renkema
13:305Linde Kortleve
14:55A2Jury tafel
16:35A1Jury tafel
18:152Jury tafel
20:001Jury tafel
donderdag 14 maart 2019
20:30MW1Regelen zelf
zaterdag 16 maart 2019
09:00F2Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E6Julia van VarkDéanthe van Garderen
09:00D2Imre JonkmanIngmar Kranendonk
10:00E1Fiep BijnsdorpMerijne Jonkman
10:00E3Merijne JonkmanFiep Bijnsdorp
10:05B2Loeka LantingXanne van Houwelingen
11:15B1Jury tafel
12:356Diederik Bloemendal
13:457Jorrit Bergsma
15:054Jury tafel
16:403Jury tafel
18:108Eva van Geel
zaterdag 23 maart 2019
09:00E2Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E5Bram van DijkEmma t Hart
09:30C3Emilie MarijtDaniël van Nooten
10:00F3Renske RuwardTrijntje Bom
10:30D1Dina HamoumiFjodor van Hees
11:30C1Iris van LunterenIris Klep
12:40A2Jury tafel
14:10A1Jury tafel
15:355Jorn van Moolenbroek
16:50A3Rico NooteboomBenjamin Tielen
zaterdag 30 maart 2019
09:00E1Zie andere wedstrijd van 9.00 uur
09:00E3Noa van GeelJoël Westeneng
09:00D3Jarno SinkeSylke van der Aa
10:05C2Jasmijn SandersRoma Halsema
11:05B3Mali BarendsEvi Wassens
12:00F1Loïs KellyMike Donselaar
12:00E4Loïs KellyMike Donselaar
12:05B2Annelotte BijlsmaMirthe van der Tol
13:10A4Douwe BögerMieke van Leeuwen
14:206Diede Stevens
15:404Jury tafel
17:103Jury tafel
18:357Michelle van der Wilt