Volgend seizoen start een talentontwikkelingsproject met de U17 en de U19. Al eerder werden de coaches voor beide U19-teams bekendgemaakt. Nu is ook de bezetting voor de U17-teams rond.
U17-1 zal worden gecoacht door Alain ter Horst, bijgestaan door Adriaan van Dijk en de U17-2 door Tycho Jongmans en Fenna Cavelaars. Ook voor de U17 een sterke mix met KT4-ervaring, pedagogische kennis en directe betrokkenheid bij de seniorenselectie. Na Thijs is Fenna de tweede coach uit de selectie. Als back-up trainer zal Twan van Huisstede fungeren. Dit is de derde speler uit de selectie!
Volgend seizoen wordt gewerkt met twee brede selecties van 20 spelers met op de maandagtraining ruimte voor spelers uit de J-teams (wat nu de B3 en de A3 heet).
Doelstelling van het programma is spelers optimaal ontwikkelen vanuit plezier en topkorfbalkennis.
De Technische Commissie